офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 09 | 2018
Щодо порядку видачі свідоцтв про атестацію вимірювальних лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 лютого 2012 14:15
З метою захисту прав інтересів суспільства, забезпечення безпеки держави, розвитку конкуренції, прозорості процедури видачі документів дозвільного характеру прийнято Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».
З 01.01.2012 р. видача свідоцтв про атестацію вимірювальних лабораторій, після перевірки відповідності їх критеріїв атестації, буде проводитись через Управління «Дозвільний офіс» Львівської міської ради (79058, м. Львів, вул. Весняна, 4).
Для отримання свідоцтва про атестацію, після перевірки вимірювальної лабораторії, заявнику необхідно звернутись до Управління «Дозвільний офіс» Львівської міської ради з заявкою.
Порядок отримання свідоцтва про атестацію встановлено Регламентом, який затверджений генеральним директором ДП «Львівстандартметрологія» та погоджений головою Львівської міської ради.
За додатковою інформацією звертатись до відділу атестації вимірювальних лабораторій ДП «Львівстандартметрологія» (м. Львів, вул. Метрологічна,12; тел./факс 237-14-06)
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750767
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання