офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Відбулося засідання НТР щодо метрологічного забезпечення ЗВТ електричних величин Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 березня 2012 07:59
22 березня 2012 року в ДП «Львівстандартметрологія» відбулося засідання Науково-технічної ради (далі - НТР) на тему: «Метрологічне забезпечення засобів вимірювальної техніки електричних величин у ДП «Львівстандартметрологія».
У засіданні взяли участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія», члени НТР, представники наукових закладів та підприємств, які володіють питаннями метрологічного забезпечення ЗВТ електричних величин та мають багаторічний досвід у цій сфері. Основну увагу було приділено актуальним питанням щодо важливості метрологічного забезпечення ЗВТ електричних величин у ДП «Львівстандартметрологія», а також відбувся обмін досвідом між фахівцями Центру та представниками науки та спеціалістами підприємств.  Про шляхи вдосконалення нормативно-технічного забезпечення якості та обліку електричної енергії; прилади для вимірювання параметрів обладнання електричних систем; стан та перспективи метрологічного забезпечення ЗВТ електричних величин у ПАТ «Львівобленерго» доповідали: представник науки – доктор технічних наук, професор НУ «Львівська політехніка» Ванько В.М.; старший науковий співробітник компанії «Мікрокод» - Гупало О.В. та головний метролог, начальник виробничої лабораторії вимірювальної техніки ПАТ «Львівобленерго» - Малашій А.Л.
Необхідно зазначити, що засідання НТР пройшло в активному обговоренні та відбувся результативний діалог між присутніми, що забезпечило у підсумку успішне прийняття рішення, яке оголосив генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Косінський О.В. - голова НТР.
За підсумками засідання були прийняті рішення щодо:
- організації робочого місця для повірки трансформаторів струму та напруги на місці їх експлуатації без демонтажу;
- погодження в установленому порядку «Переліки ЗВТ обліку енергії, що експлуатуються цим підприємством та підлягають повірці повірці у 2012 році»;
- скадення плану заходів щодо вилучення з експлуатації індукційних лічильників електроенергії класу точності 2,5;
- включення до галузі атестації на право виконання вимірювань проведення вимірювань показників якості електричної енергії;
- продовження тісної співпраці ДП «Львівстандартметрологія» та НУ «Львівська політехніка» з питань нормативно-технічного забезпечення якості та обліку електричної енергії.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762969
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання