офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Відбувся семінар щодо актуальних питань декларування продукції Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 квітня 2012 08:44
25 квітня 2012 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбувся семінар на тему: «Актуальні питання переходу від обов’язкової сертифікації до декларування відповідності продукції вимогам технічних регламентів».
Семінар розпочався вступним словом заступника генерального директора з питань підтвердження і оцінки відповідності Пузиря В.О.
Пузир В.О. розповів присутнім, що перелік продукції, яка підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, постійно скорочується, а на продукцію, що вилучається з Переліку вводяться в дію технічні регламенти. У зв’язку з цим ДП «Львівстандартметрологія» розпочало процедури підтвердження відповідності продукції вимогам технічних регламентів та реєстрації декларацій на товари, що виготовляються та завозяться на митну територію України. На сьогодні в Україні впроваджено 42 технічних регламенти, які є обов’язковими до виконання виробниками продукції. Ці регламенти повністю гармонізовані з вимогами технічного законодавства європейських країн і з міжнародними вимогами.
«Продукція, яка відповідає вимогам Технічного регламенту, вводиться в обіг на території України без обмежень, за наявності декларації про відповідність, яка складається виробником або імпортером. Названа декларація в обов'язковому порядку повинна бути зареєстрована в призначеному та уповноваженому органі з оцінки відповідності. Підставою для заповнення та реєстрації декларації є наявність відповідних протоколів випробувань. ДП «Львівстандартметрологія», як призначений та уповноважений орган з оцінки відповідності по 9-ти технічних регламентах, надає послуги з декларування, а всі необхідні випробування можна провести в акредитованих випробувальних лабораторіях підприємства. Варто зазначити, що ці лабораторії є найкращими у своєму регіоні і забезпечені обладнанням високого рівня для проведення випробувань. Наші фахівці готові вислухати і надати кваліфіковану консультацію з питань підтвердження і оцінки відповідності, а також інших питань, які стосуються сфери діяльності підприємства. ДП «Львівстандартметрологія» завжди залишається відкритим для спілкування», - наголосив Пузир В.О.
Під час семінару були розглянуті актуальні питання, які стосуються Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, основних нормативних документів з декларування відповідності продукції вимогам технічних регламентів, а також основні принципи введення в обіг безпечної нехарчової продукції.
З доповідями виступили не лише фахівці ДП «Львівстандартметрологія», але і представники Львівської митниці - Каламуняк І. М.( заступник начальника відділу митного контролю) та Петрусь М. С.( головний інспектор м\п «Городок»). Вони розповіли учасникам семінару про процедуру електронного декларування товарів, етапи і порядок митного оформлення товарів.
Окрім фахівців ДП «Львівстандартметрологія» та представників Львівської митниці у семінарі взяли участь представники Торгово-промислової палати (Герц О. Й.), а також близько 30 підприємств та організацій.
Учасники семінару скористались нагодою живого діалогу з присутніми фахівцями та отримали їх кваліфіковані відповіді на питання, які стосувались безпосередньо сфери декларування продукції вимогам технічних регламентів.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804035
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання