офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 09 | 2018
До уваги споживачів та постачальників теплової енергії та води Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 29 серпня 2012 08:16
Своєчасна повірка приладів обліку теплової енергії та води дає можливість не тільки оцінити їх спожиту кількість та провести достовірний облік, а і вчасно отримати тепло в житло, школи, дитячі садки, офіси тощо. Але не всі споживачі теплової енергії та води усвідомлюють цю істину та зволікають з поданням на повірку приладів обліку. Така ситуація часто призводить до конфліктних ситуацій з виробниками та постачальниками теплової енергії та води, а також до порушення терміну початку опалювального сезону.

Досвід останніх років свідчить про значну кількість звернень власників вищевказаних засобів обліку саме про відтермінування дати повірки під час опалювального сезону.
Державне підприємство «Львівстандартметрологія» завчасно повідомляє власникам опалювальних систем обладнаних тепловими та водолічильниками про необхідність їх повірки згідно Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» згідно погоджених Переліків ЗВТ, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці.
Свідоцтво про повірку теплових та водолічильників є одним з обов’язкових документів для отримання дозволу теплопостачальної організації на запуск опалювальної системи. Повірка теплових та водяних лічильників у регіоні проводиться спеціалістами ДП «Львівстандартметрологія» за адресою: м.Львів, вул Заводська, 26, тел.(032) 298-67-88, тел./факс (032) 298-65-77.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 9 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1749924
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання