офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Як вибрати якісний пуховик? Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 20 листопада 2012 10:11
  У нашій країні усі «дуті» куртки та пальто помилково називають пуховиками. Пуховик – це куртка, яка наповнена пухом водоплаваючих птахів.
  На етикетці пуховика повинно бути слово «down», яке підтверджує наявність всередині виробу пуху. Ще одним доказом цього факту повинен бути прозорий мішечок із зразком наповнювача.

  Для виготовлення пуховика використовують пух гусей, качок, ґаґ. Найтеплішим вважається пух ґаґачий. Щоб виріб не втратив форму, окрім пуху в наповнювач додають перо. У цьому випадку на етикетці зазначають «feather» , а також цифри, які вказують на його вміст у відсотках. Оптимальним співвідношенням для пуховика вважають 85 % пуху та 15 % пера.
  Наповнювач у пуховику розподілений по пухових блоках розміром приблизно 20 см х 20 см. Якщо блоки будуть більшого розміру, то наповнювач буде скупчуватись до нижнього шва. Пух у блоці має бути не збитим. Покривна тканина блоку повинна мати спеціальне просочування, щоби пух чи перо не вилазили ззовні, а також не відчувалось поколювань на дотик.
  На етикетці якісного пуховика зазначається коефіцієнт пружності пуху FP (fill power). У якісного пуховика він повинен бути не менше 550.
 Верх пуховика шиють з синтетичних водовідштовхуючих тканин, а підкладку – з нейлону або шовку.
  Дуже важливим для зимових речей є капюшон, який відстібається. Усі застібки повинні бути зручними, на «блискавках» прикріплюють хлястики. Не зайвими будуть запасні деталі ( ґудзики, кнопки), фірмові знаки на усіх деталях фурнітури, клапани, що закривають «блискавки», підсилюючі накладки на плечах та ліктях, зручні внутрішні та зовнішні кишені, трикотажні манжети на рукавах.
 Справжній якісний виріб (пуховик) має бути легким і після стискання повинен швидко відновлювати свою первинну форму.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802329
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання