офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Середа, 09 березня 2011 10:53
Що таке технічні умови (ТУ) і хто є їх власником?

Згідно зі Статтею 1 Закону України „Про стандартизацію” ТУ відносяться до нормативних документів, які встановлюють правила, загальні принципи чи характеристики різних видів діяльності або їх результатів. ТУ – документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинні відповідати вироби, процеси чи послуги.
Згідно з Декретом Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 р. за № 46-93 „Про стандартизацію і сертифікацію” ТУ містять вимоги, що регулюють відносини між постачальником (розробником, виробником) і споживачем (замовником) продукції.
Згідно з Законом України „Про стандартизацію” право власності на ТУ належить організаціям, за кошти яких вони створені, або тим установам, яким ці організації надали таке право відповідно до установленого законом порядку.
Згідно з ДСТУ 1.3:2004 „Нацiональна стандартизацiя. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначання технiчних умов” затверджує ТУ їх власник, якщо інше не передбачено чинним законодавством України. Затвердження ТУ засвідчують підписом керівника (заступника) організації-власника ТУ і відповідною печаткою на титульному аркуші.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 44 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762939
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання