офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
28 | 11 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Здійснюємо експертизу маркування харчових продуктів відповідно до вимог законодавства! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 25 листопада 2020 15:20
ДП «Львівстандартметрологія» проводить експертизу маркування харчових продуктів на відповідність вимогам чинного законодавства України та нормативних документів, зокрема Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 06.12.2018 № 2639-VIII. За результатами експертизи видається експертний висновок.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м.Львів, вул. Князя Романа, 38,
відділ оцінки відповідності та якості,
тел. 261-61-83, 261-40-44,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Пропонуємо провести актуалізацію нормативних документів! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 листопада 2020 16:10
Невід’ємною складовою забезпечення конкурентоспроможності та стабільної якості продукції у сучасних ринкових умовах є застосування під час виробництва вимог чинних нормативних документів (НД) і наявність на підприємстві актуалізованого фонду НД.

Щоб випускати продукцію або надавати послуги, які відповідають вимогам чинного законодавства, суб’єкту господарювання необхідно передусім мати у користуванні актуальні нормативні документи. Робиться це, шляхом оперативного внесення в них змін та поправок, які щомісячно публікуються в офіційних виданнях «Інформаційні покажчики. Стандарти». 
Детальніше...
 
ДОСТОВІРНІ ВИМІРЮВАННЯ – ДОСТОВІРНИЙ ДІАГНОЗ, ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 12 листопада 2020 14:51
Важливим параметром, який характеризує стан дихальної системи людини, є киснева сатурація (насичення крові киснем).

Киснева сатурація – це відсоток окисленого гемоглобіну відносно загального вмісту гемоглобіну у крові (так звана концентрація кисню у крові).

Низка захворювань (чи клінічних ситуацій) людини призводять до пониження насичення крові киснем (гіпоксимії – рівня парціального тиску кисню в артеріальній крові нижче допустимих норм). Тому, моніторування насичення крові киснем пацієнта є необхідним під час клінічного обстеження пацієнта (насамперед, це стосується артеріальної крові).

Сьогодні, в умовах пандемії COVID-19, наявність такого приладу як пульсоксиметр є життєво важливим, оскільки від показів цього приладу залежить не лише здоров’я, а й життя людини. 
Детальніше...
 
Приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 06 листопада 2020 12:05
5 листопада 2020 року Верховна Рада України ратифікувала приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML). Це рішення підтримали 283 народні депутати.

Приєднання до Конвенції дозволить Україні набути повноправного членства в OIML, голосувати у всіх засіданнях організації та брати участь в роботі технічних комітетів, розробці нових документів, а також вносити пропозиції до Стратегії організації.

Крім того, Україна матиме можливість брати участь у системі сертифікації OIML. Сертифікати визнаються усіма державами-членами організації, тобто не тільки державами-членами ЄС, але й країнами Північної та Південної Америки, Африки та Азії. Це дозволить вітчизняним виробникам засобів вимірювальної техніки(зважувальних приладів, лічильників води, тепла, газу, електричної енергії, тощо) поставляти свою продукцію на ринках держав-членів OIML без проведення додаткових процедур їх оцінювання, що сприятиме зростанню обсягів експорту української вимірювальної техніки.

Нагадаємо, що Україна з 1997 року є членом-кореспондентом OIML. Статус члена-кореспондента організації стримував розвиток сучасної метрологічної системи України та можливість її визнання на міжнародному рівні.

Довідково:

OIML – міжурядова організація заснована у 1955 році для здійснення міжнародної гармонізації процедур законодавчої метрології (вимоги до проведення вимірювань та засобів вимірювальної техніки). На сьогодні OIML об'єднує 123 країн, з них держав-членів – 61, держав членів-кореспондентів – 62.
 
Відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології і автоматизація" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 листопада 2020 15:50
22-23 жовтня 2020 року  в Інституті комп’ютерних систем і технологій ім. П.Н. Платонова (м.Одеса) відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЯ -2020».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 10 закордонних та понад 40 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів.

У конференції заочно брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «АНАЛІЗ МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕНЬ В КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ». 
Детальніше...
 
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює сертифікацію автосервісів (СТО) Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 02 листопада 2020 14:43
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН СЕРТИФІКАТ ?
Наявність такого сертифіката є гарантією для клієнта, що обслуговування проходить згідно з чинними стандартами і правилами. Процедура сертифікації у Державній системі сертифікації є добровільною, отже, наявність сертифіката свідчить не тільки про високий рівень сервісу, а і про турботу підприємства про свій імідж на ринку.

Сертифікація дозволяє підтвердити, що підприємство, яке надає послуги з ремонту та техобслуговування, має можливість виконати роботи на відповідному обладнанні і відповідним інструментом згідно з вимогою технологічної документації.

СТО, які мають сертифікати можуть вказувати - "Всі види робіт сертифіковані", що дозволить збільшити кількість клієнтів. Наявність сертифікатів засвідчить, що у СТО працюють кваліфіковані фахівці, які знають свою справу і виконують роботи на найвищому рівні. Маючи сертифікат набагато простіше укладати договори з юридичними особами на обслуговування їхньої техніки, що безсумнівно надасть перевагу перед нікому невідомими СТО.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ?
Для проведення робіт з сертифікації послуг СТО звертайтеся у ДП «Львівстандартметрологія» ( м.Львів, вул.Князя Романа, 38, тел. (032)261-53-04).

Для того, щоб отримати сертифікат необхідно заповнити заявку та подати такі документи:
- статут підприємства та свідоцтво про реєстрацію;
- дозвіл наглядових органів на право діяльності (орган з ліцензування, СЕС тощо);
- перелік послуг; - настанова з якості (за наявності);
- правила надання послуг;
- перелік документації (стандарти, креслення, технології, каталоги тощо);
- нормативна та технічна документація;
-приклад замовлення-наряду;
- маршрутний лист передпродажної підготовки (за необхідності);
- гарантійні зобов'язання;
- документи про призначення осіб, відповідальних за метрологію, сертифікацію, вхідний контроль, контроль якості, документацію (накази, посадові інструкції);
- перелік ЗВТ; - інші документи, які визначаються відповідно до діючих нормативних документів України, в залежності від виду продукції та обраної схеми сертифікації.

 
 
Відбулася XVI Міжнародна наукова онлайн-конференція "Проблеми української термінології СловоСвіт" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 жовтня 2020 14:35
01-03 жовтня 2020 року відбулась XVI Міжнародна наукова онлайн-конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2020».

Організаторами наукової онлайн-конференції були: Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ДП «Український науково- дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», Національний університет «Львівська політехніка», Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології, Наукове товариство імені Тараса Шевченка, Наукове товариство імені Шевченка в Америці, Львівське відділення Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

У роботі онлайн-конференції брали участь провідні українські та зарубіжні науковці, філологи, термінологи.

Тематика заходу охопила теоретичні та практичні питання сучасної українській термінології.

За підсумками проведення конференції було прийнято ухвалу, спрямовану на вирішення актуальних проблем покращення стану української фахової мови і термінології, враховуючи пропозиції учасників щодо розроблення та впровадження термінологічних стандартів, видання тощо.
 
Затверджено Технічний регламент засобів криптографічного захисту інформації Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 жовтня 2020 09:58
 
З 01 листопада 2020 року набувають чинності стандарти на повірку лічильників газу Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 жовтня 2020 10:39
З 01 листопада 2020 року набувають чинності такі стандарти:

ДСТУ 9040:2020 Метрологія. Лічильники газу барабанні. Методика повірки
Стандарт поширюється на лічильники газу барабанні, які допущені до застосування в Україні, та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювання та оформлення результатів повірки.
Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки відповідно до вимог.

ДСТУ 9039:2020 Метрологія. Обчислювачі для лічильників газу електронні. Методика повірки
Стандарт поширюється на обчислювачі для лічильників газу як пристрої перетворення об’єму газу без урахування похибок перетворювачів тиску і температури та встановлює методику їх повірки, зокрема: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювання та оформлення результатів повірки.
Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки відповідно до вимог.

ДСТУ 9038:2020 Метрологія. Коректори об’єму газу. Методика повірки
Стандарт поширюється на коректори та встановлює методику їхньої повірки, а саме операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, опрацювання результатів вимірюваннята оформлення результатів повірки.
Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки відповідно до вимог.
Детальніше...
 
Відбулася IX Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 жовтня 2020 09:43
16 жовтня 2020 року м.Київ, відбулася IX Міжнародна науково-практична інтернет - конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути».
У конференції заочно брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «АНАЛІЗ МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕНЬ В КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ». Забезпечення якості лабораторних досліджень є однією з центральних проблем сучасної лабораторної медицини. Тільки завдяки точній організації та якісному лабораторному тестуванню можна очікувати, що кожен результат, про який повідомляється в санкціонованому звіті, може бути використаний лікарем для прийняття діагностичних рішень та відповідного лікування. Дуже важливо забезпечити точність та узгодженість результатів досліджень.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 41 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1468
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2460584
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання