офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
24 | 04 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
КОЛЕКТИВ ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ПІДВІВ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 лютого 2018 11:43
23 лютого 2018 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулася конференція трудового колективу підприємства за підсумками роботи у 2017 році.

На засіданні були присутні працівники ДП «Львівстандартметрологія» та філій, керівництво центру, голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольга Остапенко.

Про підсумки роботи ДП «Львівстандартметрологія» за 2017 рік з питань метрології, стандартизації, підтвердження та оцінки відповідності доповідали В’ячеслав Пузир - заступник генерального директора з питань підтвердження та оцінки відповідності, Євген Турчин - директор Дрогобицької філії.

Багато уваги було приділено питанням щодо виконання Колективного договору у 2017 році. Детальний аналіз дотримання пунктів Колективного договору зробили Наталія Горідько - начальник юридичного відділу та Наталія Євдокимова - начальник відділу управління персоналом.

Про роботу профспілкового комітету у 2017 році доповіла Наталія Євдокимова - голова Об’єднаного профспілкового комітету.

Генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Юрій Гринів у своєму виступі підсумував рік, що минув та відзначив про важливість активізації участі молоді у всіх виробничих процесах, необхідності зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази. Також генеральний директор окреслив перспективи розвитку ДП «Львівстандартметрологія» у 2018 році.

Учасники конференції одноголосно схвалили звіт щодо позитивної оцінки виконання Колективного договору.
   
 
Увага! ДП "Львівстандартметрологія" здійснює метрологічний аутсорсинг Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 лютого 2018 16:05
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює метрологічний аутсорсинг (супровід) діяльності підприємства, організації.

Що таке метрологічний аутсорсинг?
У сучасних умовах середнього та малого бізнесу стає недоцільно створювати метрологічні служби, або призначати відповідальних осіб за забезпечення єдності вимірювань на виробництві чи в організації. Сучасні методи ведення бізнесу використовують так званий метод аутсорсингу, тобто передавання на основі договору деяких процесів сторонній організації, яка спеціалізується в цій сфері з метою підвищення якості виконання цих функцій та зниження витрат на них.

Метрологічний супровід бізнесу – це одна із форм аутсорсингу, призначеного для забезпечення єдності то достовірності вимірювань в організації, на підприємстві з метою отримання якісної продукції та послуг.

Крім цього, ДП «Львівстандартметрологія» здійснює роботи з добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями згідно ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» та СОУ 43.01 -04725912-001.2016 «Порядок добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями. Загальні вимоги та порядок проведення».

На підставі наявності вимірювальних можливостей та компетентності у проведенні вимірювань суб’єктам господарювання видається «СВІДОЦТВО про відповідність керування системи вимірюваннями».

Це документальне свідчення того, що підрозділи суб’єктів господарювання, які виконують вимірювання, не залежні від замовників, що використовують результати вимірювань, а також мають відповідну систему керування вимірюванням, технічно компетентні та здатні отримувати достовірні результати вимірювань, характеристики похибок або невизначеність яких відомі.

За детальнішою інформацією звертатись:
ДП «Львівстандартметрологія»,
вул. Метрологічна,12,
відділ аудиту та аутсорсингу,
тел. (032) 237-14-11
 
Перенесено термін скасування в Україні ГОСТу 27578- 87 на автогаз ще на рік Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 05 лютого 2018 11:35
З 1 лютого в Україні набув чинності новий стандарт - ДСТУ ЕN 589:2017 «Палива автомобільні. Газ нафтовий скраплений. Технічні вимоги та методи контролювання», який поширюється на паливо автомобільне - газ нафтовий скраплений (ГНС, LPG), призначений для застосування в автомобілях з двигунами, спеціально сконструйованими та переобладнаними для роботи на автомобільному ГНС.

ДСТУ ЕN 589:2017 визначає скраплений нафтовий газ, як нафтовий газ, що зберігають та використовують у рідкій фазі за умов помірного тиску й температури навколишнього сеедовища, що складається переважно з пропану, бутанів, із незначним вмістомпропену, бутенів і пентанів/пентенів.

ДСТУ ЕN 589:2017 «Палива автомобільні. Газ нафтовий скраплений. Технічні вимоги та методи контролювання» виходить на заміну ГОСТ 27578-87 «Газы углеводородные сжиженные для автомобильного транспорта. Технические условия», але зазначений ГОСТ продовжує діяти до 01 січня 2019 року (Наказ №24 від 26.01.2018).
 
До відома підприємств - власників технічних умов! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 січня 2018 10:49
Обліковані технічні умови, які знаходяться в Головному фонді технічних умов та внесені до бази даних, необхідно перевіряти не рідше одного разу на п`ять років на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики.

Організовує та забезпечує перевіряння технічних умов їх власник, який повинен повідомити про результати перевіряння та прийняте рішення офіційним листом державне підприємство, яке облікувало ці технічні умови (ДП «Львівстандартметрологія»).

У випадку недотримання цих вимог технічні умови вилучаються з бази даних через два місяці після оприлюднення попередження про вилучення технічних умов на сайті http://csm.kiev.ua.

У грудні 2017р. ДП «Львівстанадртметрологія» подало утримувачу Головного фонду перелік технічних умов для оприлюднення попередження про вилучення технічних умов з бази даних.
Детальніше...
 
Увага! Перевіримо нормативні документи на чинність та актуальність Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 15 січня 2018 17:09
У зв`язку з тим, що в Україні прийнято велику кількість нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, національних стандартів України, а також скасовано (подовжено чинність) нормативних документів України та міждержавних стандартів в Україні, пропонуємо здійснити перевірку нормативних документів, якими користується Ваше підприємство.

Для цього Вам потрібно звернутися:
ДП «Львівстандартметрологія», фонд нормативних документів
79005, м.Львів, вул.Князя Романа, 38
тел. (032) 261-61-77,
тел./факс: (032) 261-66-79,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Виробників продуктів харчування перевірятимуть без попередження Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 11 січня 2018 10:47
Із квітня 2018 року розпочнуть діяти бiльшiсть пoлoжeнь зaкoну № 2042-VIII (реєстраційний номер законопроекту №0906) «Прo дeржaвний кoнтрoль, який здiйснюється з мeтoю пeрeвiрки вiдпoвiднoстi зaкoнoдaвствa прo бeзпeчнiсть тa якiсть хaрчoвих прoдуктiв i кoрмiв, здoрoв’я тa блaгoпoлуччя твaрин».

Це означає, що ситуaцiя з кoнтрoлeм якoстi хaрчoвих прoдуктiв знaчнo пoкрaщиться. Адже, мoрaтoрiй i спeцiaльний рeжим прoвeдeння пeрeвiрoк, який дiє для бiльшoстi сфeр кoнтрoлю, з квiтня цього року для виробників хaрчoвoї прoдукцiї дiяти нe будe.

Паралельно з квiтня 2018 рoку буде дoвгoстрoкoвий плaн кoнтрoлю, який бaзується нa критeрiях ризику. Тoбтo будe визнaчeнo пeвнi види прoдукцiї, якi пiдлягaють рeтeльнішому кoнтрoлю.

Суттєва вiдмiннiсть вiд нинiшньoї мoдeлi полягатиме у тому, що пeрeвiркa, нaвiть плaнoвa, мoжe здiйснювaтися бeз пoпeрeджeння, зa виняткoм тих випaдкiв, кoли пeрeвiряється пiдприємствo, сeртифiкoвaнe зa систeмoю НАССР. 
Детальніше...
 
Якість масла досліджували у випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 04 грудня 2017 10:06
Фахівці випробувальної лаборатораторії ДП "Львівстандартметрологія" перевірили декілька зразків масла на відповідність масової частки жиру та наявність шкідливих  домішок, рослинних  жирів тощо.
Детальніше про результати випробувань у рубриці "Моніторинг якості".

 
Участь фахівців ДП "Львівстандартметрологія" у засіданні ТК 156 Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 листопада 2017 12:51
У ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулось XII засідання Технічного комітету стандартизації ТК 156 «Прилади для вимірювань маси, сили, деформації та механічних випробувань матеріалів», учасником якого був Андрій Мазур  - член ТК 156, начальник відділу повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки геометричних і механічних величин ДП «Львівстандартметрологія».

На засіданні були присутні понад сорок спеціалістів у галузі стандартизації та метрології з 23-х провідних підприємств України.

З вступним словом виступив Юрій Кузьменко - заступник генерального директора з метрології та наукової діяльності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».

Голова ТК 156 Олександр Самойленко відзвітував про результати діяльності ТК 156 у 2017 році та окреслив основні завдання на 2018 рік.

Слово мали члени ТК, голови та члени підкомітетів, котрі доповідали з таких питань:
- діяльність із розроблення стандартів у 2017 році;
- особливості впровадження нових стандартів;
- пропозиції із розроблення стандартів на 2018 рік;
- обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення, з пропозиціями щодо першочергових завдань із розроблення нормативних документів і джерел їх фінансування.

Наприкінці засідання було проведено обговорення виступів та план роботи ТК на 2018 рік.

Джерело: http://www.ukrcsm.kiev.ua

 
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПИТАНЬ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР) Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 28 листопада 2017 15:34
Сьогодні, 28 листопада, відбувся семінар на тему: «Система управління безпечністю харчової продукції - вимога часу. Перспективи впровадження системи HACCP на підприємствах харчової та переробної галузі. Вимоги законодавства, стандартів, клієнтів».

У семінарі взяли участь: фахівці ДП «Львівстандартметрологія», представники 13 підприємств-виробників харчової промисловості Львівщини: ТзОВ «Агросмак», ТзОВ «Довір’я», ПП «Гал-Євро-Контракт», ТзОВ «Львівагропродукт», Дрогобицька філія ТзОВ «Зернопереробна компанія «ЮМАС», ТзОВ «Молокозавод «Самбірський», ТОВ «Олія Волині», ТзОВ «Хінкель-Когут», ТзОВ СП «Росан Пак», ПП «Крапфен», ТзОВ СПГ «Тетра», ТОВ «Технокап УА», ТзОВ «Агроторг».
Детальніше...
 
Чи якісний та безпечний кисломолочний сир, який ми купуємо на ринку чи торгівельних мережах Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 21 листопада 2017 11:41
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" перевірили декілька зразків сиру кисломолочного. Детальніше про результати випробувань у рубриці "Моніторинг якості".

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 72 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1277
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1675879
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання