офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Щодо затвердження Методики повірки лічильників води Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 02 листопада 2016 14:46
Міністерство економічного розвитку та торгівлі України оприлюднило проект наказу "Про затвердження Методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення зміни до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів".

Основною ціллю прийняття наказу є затвердження відповідно до Порядку методики повірки лічильників води на місці експлуатації, яка забезпечить надійні результати вимірювань, достовірність яких убезпечить громадян або суб’єктів господарювання, які отримують послуги з водопостачання та економіку України від негативних наслідків їх впливу.

Також громадяни або суб’єкти господарювання отримають можливість вибору методу повірки лічильників води, найбільш оптимального для них (з демонтажем та монтажем/без демонтажа, на місці експлуатації). Затвердження методики повірки лічильників води на місці експлуатації сприятиме економії часу, зменшенню витрат громадянами або суб’єктами господарювання на проведення повірки лічильників води.

Джерело:
http://me.gov.ua
 
Україна переходить на зимовий час Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 27 жовтня 2016 09:16
30 жовтня 2016 року о 4 (четвертій) годині за київським часом на території України відбудеться перехід на зимовий час.

Отже, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", годинникові стрілки буде переведено на одну годину назад.
 
Роль особистих та психологічних факторів при проведенні робіт з акредитації лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 18 жовтня 2016 12:29
На Х Міжнародну науково-технічну конференцію «Метрологія та вимірювальна техніка», яка відбулась в Національному науковому центрі «Інститут метрології» з 5 по 7 жовтня 2016 року (м.Харків), подано статтю, яка увійшла у збірник наукових праць конференції «Роль особистих та психологічних факторів при проведенні робіт з акредитації лабораторій».

Автором статті є: Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті описується загальний рівень вимог до компетентності лабораторій, який визначається, здебільшого, рівнем розвитку суспільства. На сьогодні ці міжнародно визнані вимоги відображено у стандарті ДСТУ IS0/ІЕС 17025. 
Детальніше...
 
Зміни до Техрегламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 17 жовтня 2016 08:42
Міністерство економічного розвитку та торгівлі України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку".

Пунктом 5 Технічного регламенту визначено, що упаковані одиниці, на які нанесено знак відповідності упакованої одиниці вимогам цього Технічного регламенту (далі – знак відповідності) відповідно до підпункту 3 пункту 6 додатка 1, є такими, що відповідають вимогам цього Технічного регламенту.

При нанесенні знака відповідності пакувальник або імпортер гарантують, що упакована одиниця відповідає вимогам Технічного регламенту та несуть відповідальність за забезпечення відповідності цієї одиниці вимогам Технічного регламенту.

Джерело: 
http://www.me.gov.ua
 
Вітаємо з професійним святом! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 07 жовтня 2016 00:00
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» взяли участь в XІV Міжнародній науковій конференції Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 04 жовтня 2016 13:12
29 вересня – 1 жовтня 2016 року в приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» відбулась XІV Міжнародна наукова конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2016».

Організаторами наукової конференції були: Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ДП «Український науково- дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», Національний університет «Львівська політехніка», Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології, Наукове товариство імені Тараса Шевченка, Наукове товариство імені Шевченка в Америці, Львівське відділення Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. 
Детальніше...
 
До уваги керівників підприємств та організацій всіх форм власності! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 27 вересня 2016 14:18
Пропонуємо інформаційно-консультативні послуги з питань:
- розробки, погодження та затвердження технічних умов на продукцію, процеси та послуги;
- присвоєння класифікаційних ознак на продукцію, процеси та послуги;
- впровадження та застосування технічних регламентів на конкретні види продукції;
- застосування норм та положень нормативно-правових актів та нормативних документів, яким повинна відповідати продукція;
- постановки продукції на виробництво;
- впровадження у виробництво нових видів продукції;
- марковання споживчого, групового та транспортного харчових продуктів та нехарчової продукції вітчизняного та закордонного виробництва;
- розробки технологічних інструкції;
- розробки технологічних карт на кулінарні вироби для підприємств громадського харчування та закладів ресторанного господарювання.
Детальніше...
 
Набув чинності Технічний регламент засобів вимірювальної техніки Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 вересня 2016 10:19
15 вересня 2016 р. набув чинності Технічний регламент засобів вимірювальної техніки, затверджений Постановою КМУ від 24.02.2016 № 163.

Документ встановлює вимоги до засобів вимірювальної техніки і процедури оцінки відповідності таких засобів.

Дія технічного регламенту розповсюджється на: лічильники води, лічильники газу і пристрої перетворення об'єму, лічильники активної електричної енергії, теплолічильники, вимірювальні системи для безперервного та динамічного вимірювання кількості рідини, крім води, автоматичні вагові прилади, таксометри, матеріальні заходи, прилади для вимірювання розмірів, аналізатори вихлопних газів.

Цей технічний регламент встановлює більш детальні вимоги щодо стійкості засобів вимірювальної техніки до електромагнітних завад, ніж Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання (вимоги якого також повинні бути виконані).

Надання на ринку і введення в експлуатацію засобів вимірювальної техніки, які відповідають вимогам технічного регламенту 2009 року, і введених в обіг до дня введення в дію нового технічного регламенту, не може бути заборонено або обмежено з причин невідповідності лічильників його вимогам протягом терміну дії, зазначеного в сертифікаті відповідності засобів вимірювальної техніки затвердженому типу, виданим в установленому порядку до набрання чинності Законом України «Про метрологію».

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Аналіз регуляторного впливу до проекту наказу "Про затвердження міжповірочних інтервалів ЗВТ..." Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 14 вересня 2016 13:58
 
Оголошення про проведення конкурсного відбору на посади керівників у державному секторі економіки Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 08 вересня 2016 11:26
Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, Мінекономрозвитку оголошує конкурсний відбір на посади керівників суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:

Державне підприємство “Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів” ( м. Київ, вул. Метрологічна, 4). 

Державне підприємство “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (м. Львів, вул. Кн. Романа, 38); 

Державне підприємство “Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”
 (м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10); 

Державне підприємство “Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (м. Чернігів, вул. П'ятницька, 110-а);

Державне підприємство “Чернівецький регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 202);

Державне підприємство “Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”( м. Харків, вул. Мироносицька, 36);Основні напрями діяльності: надання послуг з сертифікації в державній системі сертифікації та послуги з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів; надання послуги по повірці та методологічній атестації засобів вимірювальної техніки; проведення атестації вимірювальних лабораторій; проведення державних приймальних та контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки; розроблення проектів стандартів та технічних умов та їх перевірка на замовлення суб’єктів господарювання. 


Джерело: http://www.me.gov.ua
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762898
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання