офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 04 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Вітаємо з Днем Конституції України! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 червня 2016 15:07
 
 
Щодо встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 червня 2016 11:10

Цей Регламент розроблено з метою гармонізації законодавства з Регламентом Європейського Союзу від 19 грудня 2006 року N 1881/2006 про встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах.

 У результаті втрачає чинність, додаток № 2 до Державних санітарних правил і норм захисту продовольчої сировини та продуктів харчування від забруднення нітрозамінами, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01 липня 1999 року № 30. 

Та вважати такими, що не застосовуються на території України, пункти "Медико-биологических требований и санитарных норм качества продовольственного сырья и пищевых продуктов", затверджених заступником Міністра охорони здоров'я СРСР 01 серпня 1989 року N 5061-89, відповідно до додатку до Регламенту.

 
Щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 13 червня 2016 10:48
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу "Про деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології".

Реалізація проекту наказу забезпечить узгодженість в питаннях оформлення документів, їх структури та змісту, що полегшить заявнику роботу щодо складання  документів, що додаються до заяви з метою його уповноваження на проведення повірки ЗВТ.

Затвердження проекту наказу дозволить заявникам у разі відповідності Критеріям та проходження усіх необхідних процедур одержати свідоцтво про уповноваження та бути включеними до Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки ЗВТ.
 
Сертифікація систем управління - шлях до підвищення якості та конкурентоспроможності продукції Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 10 червня 2016 11:23
10 червня на хвилях радіо «Незалежність» (106,7 FM) у прямому ефірі програми «Акцент соціуму» взяла участь Леся Федакначальник відділу сертифікації систем управління ДП «Львівстандартметрологія.

Слухачам цікаво було почути про сертифікацію систем управління, як шлях до підвищення якості та конкурентоспроможності продукції та послуг. Крім цього, Леся Федак надала фахові рекомендації та поради керівникам підприємств (виробникам), які тільки планують впроваджувати сучасні системи управління тощо.

«На базі ДП «Львівстандартметрологія» працює Орган сертифікації систем управління, який виконує роботи з сертифікації, а саме: систем управління якістю; систем екологічного керування; систем управління гігієною та безпекою праці; систем управління безпечністю харчових продуктів», - проінформувала фахівець.

Запис програми «Акцент соціуму» можна прослухати тут.
 
Сертифікат відповідності на КТЗ - для чого цей документ та де і як його отримати Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 травня 2016 09:55
25 травня у прямому ефірі Львівського радіо (програма «Ділові зустрічі» йшлося про сертифікацію колісних транспортних засобів.

До студії були запрошені: начальник відділу оцінки відповідності колісних транспортних засобів ДП «Львівстандартметрологія» Христина Промінська та Ярослав Альохін - прес-секретар Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

Запис програми "Ділові зустрічі" можна прослухати тут.

 
 
Нові форми управлінських технологій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 24 травня 2016 10:09
У науково-технічному журналі «Стандартизація. Сертифікація. Якість».- №2.- 2016, опубліковано статтю «Нові форми управлінських технологій».

Авторами статті є: Олег Васильович Косінський - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія», Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті розглянуто й узагальнено нові форми управлінських технологій, а також зазначено переваги, особливості та специфічні вимоги до них.
 
Відбувся семінар щодо законодавчих змін у сфері метрології Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 травня 2016 09:52
19 травня 2016 р. у конференц-залі ТзОВ «НВП»Техноваги» відбувся регіональний семінар на тему: «Особливості нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та актуальні питання, що виникають у зв’язку з набуттям чинності Закону».

Організаторами семінару були ДП «Львівстандартметрологія» спільно з ТзОВ НВП «Техноваги».

Захід проходив у рамках інформаційно-просвітницької кампанії щодо змін у законодавстві у сфері метрології та метрологічної діяльності.
Детальніше...
 
До уваги фізичних осіб та керівників підприємств! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 17 травня 2016 09:09
До уваги фізичних осіб та керівників підприємств,
що займаються виробництвом дорожньо-транспортних засобів,
сільськогосподарської техніки, автонавантажувачівта запчастин до них,
а також здійснюють їх ввезення на територію України!

 
ДП «Львівстандартметрологія»
надає послуги:
- з сертифікації нових та таких, що були у користуванні колісних (дорожніх) транспортних засобів (автомобілів, автобусів, причепів, автонавантажувачів, сільськогосподарської та мототехніки тощо), їхніх складових (запасних) частин;
- з підготовки документів при декларуванні зазначеної продукції на відповідність вимогам технічних регламентів;
-з видачі довідок та роз’яснень для представлення митним органам щодо необхідності сертифікації колісних транспортних засобів.

За детальнішою інформацією звертатися:
ДП «Львівстандартметрологія»
м. Львів, вул. Князя Романа, 38;
тел. (032) 261-53-04

Аудіозапис                                                                                                                                    
Адміністрація
 
Технології досягнення успіху в реалізації потенціальних можливостей:нові форми управлінських рішень Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 12 травня 2016 10:13
У Міжнародному науково-практичному журналі «Лабораторная диагностика. Восточная Европа».- 2016. - №2 опубліковано статтю «Технології досягнення успіху в реалізації потенціальних можливостей: нові форми управлінських рішень».

Авторами статті є: Олег Васильович Косінський - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія», Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».
 
У статті розглянуті і узагальнені нові форми управлінських рішень. Крім цього, вказані технології досягнення успіху щодо їх реалізації та окреслено переваги, особливості і специфічні вимоги до них.

Журнал видається у 8 країнах Східної Європи.
 
Проект наказу "Про деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки ЗВТ" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 11 травня 2016 10:40
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 68 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1275
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1674442
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання