офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 11 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості до Дня Прапора та Дня Незалежності України Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 серпня 2016 11:22
23 серпня 2016 р. в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди Дня Прапора та 25-ї річниці Дня Незалежності України. 

Щороку 24 серпня, на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо це величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся та бореться за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбуття.

В.о. генерального директора ДП «Львівстандартметрологія» Олег Герасимюк з нагоди святкувань Дня Прапора та 25-ї річниці Дня Незалежності України привітав колектив та побажав міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. 

Детальніше...
 
Про затвердження Методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 18 серпня 2016 10:53
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу «Про затвердження Методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації».

Проект Методики розроблено відповідно до нової редакції ЗУ "Про стандартизацію" № 1315-VІІ (редакція Закону від 05.06.2014 набрала чинності 03.01.2015), що передбачає встановленя методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації центральним органом виконавчої влади (Національним органом зі стандартизації - ДП "УкрНДНЦ").

Проект Методики встановлює базові нормативи трудомісткості робіт з національної стандартизації, поправні коефіцієнти, порядок визначення трудомісткості, загальної трудомісткості та вартості робіт із національної стандартизації, встановлених Законом та національними стандартами.

Проектом Методики передбачено зменшення базових нормативів трудомісткості робіт з перекладу та розроблення проектів національних стандартів, кодексів усталеної практики та змін до них (далі – національні НД), перевірки і перегляду національних НД не менше ніж на 25 %. 

 

 
Щодо Технічного регламенту простих посудин високого тиску Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 16 серпня 2016 10:27
Державна служба України з питань праці оприлюднила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту простих посудин високого тиску». 

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Технічного регламенту простих посудин високого тиску” (далі – проект акта) розроблено на виконання пункту 42 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 357-р, відповідно до статті 56 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом щодо імплементації відповідних положень
acquis ЄС до законодавства України і забезпечує повну адаптацію Технічного регламенту простих посудин високого тиску до Директиви 2014/29/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 року.

Метою прийняття проекту акта є запровадження у сфері технічного регулювання стосовно посудин високого тиску Технічного регламенту, який забезпечить формування внутрішнього ринку України відповідно до Угоди про партнерство і співробіцнитво між Україною та Європейським Союзом.

Відповідно з 01 січня 2017 року 
Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 268 „Про затвердження Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску” втрачає чинність.

Сертифікати, видані згідно з Технічним регламентом безпеки простих посудин високого тиску, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 268, є дійсними.
 
До уваги виробників, пакувальників та імпортерів! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 12 серпня 2016 09:26
Інформуємо про те, що з 5 серпня 2016 року набув чинності Технічний регламент щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р. № 1193.

На всіх упакованих одиницях, визначених у пунктах 5 і 6 цього Технічного регламенту, зазначається відповідно до додатка 1 інформація про масу чи об’єм товару (номінальну масу чи номінальний об’єм) та наноситься знак відповідності e, що є гарантією відповідності фасованої продукції вимогам Технічного регламенту.

Не допускається нанесення на упаковані одиниці знаків або написів, які можна сплутати зі знаком відповідності.

Слід зазначити, що відповідно до пункту 8 Технічного регламенту упаковані одиниці, зазначені в пунктах 2 і 5 цього Технічного регламенту, є об’єктами метрологічного нагляду.

ДП “Львівстандартметрологія” надає методичні та роз’яснювальні консультації щодо правильності нанесення споживчого маркування продукції, за результатами проведеної роботи оформляється експертний висновок щодо відповідності споживчого маркування діючим законодавчим та нормативним документам України

За детальною інформацією просимо звертатись
в орган з сертифікації ДП “Львівстандартметрологія”
за адресою: м. Львів, вул. Кн. Романа, 38,
каб. 208, 213; тел. 261-61-83;
еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
начальник відділу Набокова Леся Орестівна.
 
Запропоновано доповнити Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 серпня 2016 15:18
Оприлюднено проект наказу Мінекономрозвитку “Про внесення зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні”.

Відповідно до частини одинадцятої статті 26 Закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” технічні та інші засоби реабілітації та комплектуючі до них, що випускаються в умовах серійного виробництва (крім медичних виробів та допоміжних засобів до них, на які поширюється дія технічного регламенту щодо медичних виробів), підлягають сертифікації в державній системі сертифікації (далі – Система) відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 №46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію”.

На сьогодні в Україні діє Технічний регламент щодо медичних виробів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 №753, вимоги якого є обов’язковими.

Більшість технічних та інших засобів реабілітації є об’єктами Технічного регламенту та повинні відповідати його вимогам. Однак, на деякі види технічних та інших засобів реабілітації, а саме: меблі та оснащення для адаптації вдома та в інших приміщеннях; допоміжні засоби для особистої гігієни, для прання, купання і прийняття душу; ліжка для осіб з обмеженнями життєдіяльності (далі – ТЗР), дія Технічного регламенту не розповсюджується.

Обов’язковій сертифікації в Системі підлягає продукція, яка включена до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Держспоживстандарту від 01.02.2005 № 28, зареєстрованим у Мін’юсті 04.05.2005 за № 466/10746 (далі – Перелік).

На сьогодні до зазначеного Переліку не включені ті види ТЗР, на які не поширюється дія Технічного регламенту. Тобто, не забезпечено реалізацію вимоги статті 26 Закону в частині проходження процедури обов’язкової сертифікації в Системі ТЗР, на які не поширюється дія Технічного регламенту.

Враховуючи зазначене, проектом наказу Мінекономрозвитку “Про внесення зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні” передбачається запровадити обов’язкову сертифікацію в Системі окремих видів ТЗР, на які не поширюється дія Технічного регламенту.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Щодо затвердження уніфікованих форм актів та інших документів при перевірці з метрологічного нагляду Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 29 липня 2016 11:08
Оприлюднено проект наказу Мінекономрозвитку "Про затвердження уніфікованих форм актів та інших документів, що складаються за результатами проведення планової (позапланової) перевірки з метрологічного нагляду, та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України".

Додаткові матеріали

Акт, складений за результатами проведеної планової (позапланової) перевірки з метрологічного нагляду за кількістю фасованого товару в упаковках (форма 2)


Припис про усунення порушень метрологічних вимог (форма 3)


Постанова про накладення адміністративного стягнення (форма 5)


Протокол про адміністративні правопорушення у сфері метрології та метрологічної діяльності (форма 4)


Акт, складений за результатами проведеної планової (позапланової) перевірки з метрологічного нагляду за законодавчо регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації (форма 1).

Джерело:
http://www.me.gov.ua
 
"Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих ЗВТ..." Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 21 липня 2016 13:39
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило проект наказу "Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями", який розроблено відповідно до частини другої статті 17 Закону України від 05.06.2014 № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність", яка визначає, що міжповірочні інтервали законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ) за категоріями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері метрології та метрологічної діяльності (Мінекономрозвитку).

Прийняття наказу забезпечить виконання вимог чинного законодавства. Враховуючи, що пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1195 "Про затвердження Порядку встановлення міжповірочних інтервалів для законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями" визначено, що Мінекономрозвитку необхідно встановити міжповірочні інтервали для законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями, що перебувають в експлуатації та включені до Державного реєстру ЗВТ, інших джерел для формування значень міжповірочних інтервалів, окрім Державного реєстру ЗВТ, немає.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 липня 2016 08:47
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило Проект наказу “Про внесення зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, та визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики”.

Основною метою розроблення проекту наказу є забезпечення приведення власних нормативно-правових актів у відповідність із законодавством України.

Для досягнення цієї мети проектом наказу пропонується внести відповідні зміни до Переліку шляхом виключення розділу 17 “Техніка радіаційна” та визнати таким, що втратив чинність, Порядок проведення атестації виробництв, які здійснюють переробку продуктів лову, затверджений наказом Держспоживстандарту від 21.07.2003№ 125, зареєстрований у Мін’юсті 06.08.2003 за № 688/8009.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Постанова Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 р.№419 Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 14 липня 2016 08:44
Кабінет Міністрів України оприлюднив Постанову від 01.07.2016 №419 "Про затвердження Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання".

Цією постановою затверджено Порядок призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

Прийняття акта дасть змогу допустити до виконання робіт з оцінки відповідності колісних транспортних засобів, запасних частин та обладнання органи із сертифікації, які дотримуються норм законодавства під час виконання робіт із сертифікації, та здійснювати аналіз діяльності цих органів.

Це сприятиме ефективній реалізації державної політики щодо безпеки дорожнього руху та захисту довкілля, зниженню рівня аварійності на автомобільному транспорті та тяжкості її наслідків. Також сприятиме зменшенню негативного впливу автомобільного транспорту на навколишнє природне середовище за рахунок введення в експлуатацію в Україні транспортних засобів, що відповідають сучасним вимогам активної, пасивної та екологічної безпеки, та введенню в обіг безпечних частин та обладнання транспортних засобів.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Зміни до Технічного регламенту щодо товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 13 липня 2016 10:31
Мінекономрозвитку розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку» в частині уточнення норми щодо добровільності нанесення знака відповідності.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1336
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1786743
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання