офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
24 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
До уваги керівників підприємств, організацій, приватних підприємців! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 липня 2016 13:37
На адресу ДП “Львівстандапртметрологія” надходять чисельні звернення суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо видачі роз’яснення стосовно необхідності обов’язкової сертифікації певної продукції, послуг тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що в системі технічного регулювання України відбулися суттєві зміни в питаннях адаптації українського законодавства до європепейського, а також гармонізації нормативної бази з міжнародними і європейськими стандартами.
Детальніше...
 
Узгоджено назву - Реєстр державної системи сертифікації Друкувати
Написав прес-служба   
Субота, 02 липня 2016 08:35
Кабінетом Міністрів України видано Постанову від 24 червня 2016 р. № 383 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008 р. № 446», якою приведено у відповідність до законодавства положення нормативно-правового акта про митне оформлення товарів.

Постановою передбачено назву "Єдиний реєстр сертифікованої в Україні продукції" замінити на - "Реєстр державної системи сертифікації".

На сьогодні випуск для вільного обігу на митній території України контрольованих товарів здійснюється за наявності в Єдиній автоматизованій інформаційній системі органів фіскальної служби України інформації про те, що назва, тип, вид, марка та виробник товарів (незалежно від їх власника або одержувача) включені до Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції. Водночас, відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" органи доходів і зборів здійснюють митне оформлення імпортних товарів, які підлягають обов'язковій сертифікації, на підставі інформації, включеної до Реєстру державної системи сертифікації. Саме тому виникла необхідність приведення назви реєстру у відповідність до законодавства.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» взяв участь у апаратній нараді ЛОДА Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 червня 2016 12:50
29 червня 2016 р. на апаратній нараді Львівської обласної державної адміністрації генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Олег Косінський звітував по напрямках діяльності підприємства, зокрема, щодо:

- основних завдань ДП «Львівстандартметрологія»;
- виконання фінансового плану за 2015 р.;
- стану матеріальної бази підприємства;
- перспектив розвитку підприємства у сферах забезпечення єдності вимірювань в регіоні, оцінки відповідності продукції і послуг, систем управління, стандартизації;
- планових показників діяльності на 2016-2018 рр. та фінансових результатів.

Крім цього, Олег Косінський детально проаналізував проблемні питання та окреслив шляхи їх вирішення, зокрема, щодо:

-підвищення загроз та ризиків, які виникли в результаті дерегуляційних процесів у технічному регулювання та споживчій політиці у сферах забезпечення якісною харчовою продукцією та продовольчою сировиною; готельних послуг; відпочинку та оздоровлення дітей тощо;
- організації роботи лабораторії колісних транспортних засобів;
- зменшення кількості поданих на повірку лічильників води, газу, тепла у Львівській області, в тому числі у м.Львові, що ставить під сумнів достовірність обліку цих ресурсів в регіоні;
- відсутність суттєвої підтримки від державних контролюючих органів, враховуючи дію сьогоднішнього мораторію на проведення ринкового та державного метрологічного нагляду.

За результатами виступу Олега Косінського для врегулювання зазначених проблемних питань голова ЛОДА Олег Синютка дав необхідні доручення відповідним виконавчим органам та службам Львівської області.

Із презентацією підприємства можна ознайомитися тут.
 
Вітаємо з Днем Конституції України! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 червня 2016 15:07
 
 
Щодо встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 червня 2016 11:10

Цей Регламент розроблено з метою гармонізації законодавства з Регламентом Європейського Союзу від 19 грудня 2006 року N 1881/2006 про встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах.

 У результаті втрачає чинність, додаток № 2 до Державних санітарних правил і норм захисту продовольчої сировини та продуктів харчування від забруднення нітрозамінами, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01 липня 1999 року № 30. 

Та вважати такими, що не застосовуються на території України, пункти "Медико-биологических требований и санитарных норм качества продовольственного сырья и пищевых продуктов", затверджених заступником Міністра охорони здоров'я СРСР 01 серпня 1989 року N 5061-89, відповідно до додатку до Регламенту.

 
Щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 13 червня 2016 10:48
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу "Про деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології".

Реалізація проекту наказу забезпечить узгодженість в питаннях оформлення документів, їх структури та змісту, що полегшить заявнику роботу щодо складання  документів, що додаються до заяви з метою його уповноваження на проведення повірки ЗВТ.

Затвердження проекту наказу дозволить заявникам у разі відповідності Критеріям та проходження усіх необхідних процедур одержати свідоцтво про уповноваження та бути включеними до Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки ЗВТ.
 
Сертифікація систем управління - шлях до підвищення якості та конкурентоспроможності продукції Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 10 червня 2016 11:23
10 червня на хвилях радіо «Незалежність» (106,7 FM) у прямому ефірі програми «Акцент соціуму» взяла участь Леся Федакначальник відділу сертифікації систем управління ДП «Львівстандартметрологія.

Слухачам цікаво було почути про сертифікацію систем управління, як шлях до підвищення якості та конкурентоспроможності продукції та послуг. Крім цього, Леся Федак надала фахові рекомендації та поради керівникам підприємств (виробникам), які тільки планують впроваджувати сучасні системи управління тощо.

«На базі ДП «Львівстандартметрологія» працює Орган сертифікації систем управління, який виконує роботи з сертифікації, а саме: систем управління якістю; систем екологічного керування; систем управління гігієною та безпекою праці; систем управління безпечністю харчових продуктів», - проінформувала фахівець.

Запис програми «Акцент соціуму» можна прослухати тут.
 
Сертифікат відповідності на КТЗ - для чого цей документ та де і як його отримати Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 травня 2016 09:55
25 травня у прямому ефірі Львівського радіо (програма «Ділові зустрічі» йшлося про сертифікацію колісних транспортних засобів.

До студії були запрошені: начальник відділу оцінки відповідності колісних транспортних засобів ДП «Львівстандартметрологія» Христина Промінська та Ярослав Альохін - прес-секретар Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

Запис програми "Ділові зустрічі" можна прослухати тут.

 
 
Нові форми управлінських технологій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 24 травня 2016 10:09
У науково-технічному журналі «Стандартизація. Сертифікація. Якість».- №2.- 2016, опубліковано статтю «Нові форми управлінських технологій».

Авторами статті є: Олег Васильович Косінський - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія», Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті розглянуто й узагальнено нові форми управлінських технологій, а також зазначено переваги, особливості та специфічні вимоги до них.
 
Відбувся семінар щодо законодавчих змін у сфері метрології Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 травня 2016 09:52
19 травня 2016 р. у конференц-залі ТзОВ «НВП»Техноваги» відбувся регіональний семінар на тему: «Особливості нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та актуальні питання, що виникають у зв’язку з набуттям чинності Закону».

Організаторами семінару були ДП «Львівстандартметрологія» спільно з ТзОВ НВП «Техноваги».

Захід проходив у рамках інформаційно-просвітницької кампанії щодо змін у законодавстві у сфері метрології та метрологічної діяльності.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1751162
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання