офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
25 | 04 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
ДП «Львівстандартметрологія» призначено органом із сертифікації колісних транспортних засобів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 26 лютого 2016 10:04
Наказом Мінекономрозвитку України від 09.02.2016 р. №212 ДП «Львівстандартметрологія» призначено на виконання робіт із сертифікації нових колісних транспортних засобів або партій обладнання, які відповідають вимогам єдиних технічних приписів, але відповідність типу яких не підтверджена сертифікатом типу транспортного засобу або обладнання, а також колісних транспортних засобів, що були у користуванні, відповідно до Порядку затвердження конструкцій транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 №521, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.09.2012 р. №1586/21898.
 
Затверджено модулі оцінки відповідності та правила їх використання Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 25 лютого 2016 12:10
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 95 «Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та правил використання модулів оцінки відповідності» затверджено:
- модулі оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності;
- правила використання модулів оцінки відповідності.

Ця постанова видана на виконання статті 14 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" і набуває чинності через шість місяців з дня її опублікування.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Затверджено Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 25 лютого 2016 11:55
Видано Постанову Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 94 «Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки».

Зазначений технічний регламент встановлює вимоги, яким повинні відповідати засоби вимірювальної техніки, які призначені для застосування у сфері законодавчо регульованої метрології, коли вони надаються на ринку та/або вводяться в експлуатацію для виконання завдань, пов’язаних з вимірюваннями.
Детальніше...
 
В Україні зміняться вимоги до виробництва продукції з какао та шоколаду Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 24 лютого 2016 11:42
Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило Проект наказу "Про затвердження Вимог до продуктів з какао та шоколаду", який містить вимоги щодо термінології, маркування шоколадної продукції, які повинні забезпечувати безперебійне функціонування ринку і запобігати введення споживачів в оману.

Прийняття проекту наказу продиктовано необхідністю гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу у частині вимог до продуктів з какао та шоколаду для розширення експортних можливостей України.

Джерело: http://minagro.gov.ua
 
Зовнішній контроль якості гематологічних аналізів. Досвід міжлабораторних порівняльних результатів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 лютого 2016 13:54
У Міжнародному науково-практичному журналі «Лабораторная диагностика. Восточная Европа».- 2016. - №1, який виходить для спеціалістів лабораторної медицини, терапевтів, хірургів, кардіологів, гематологів, біологів, опубліковано статтю «Зовнішній контроль якості гематологічних аналізів. Досвід міжлабораторних порівняльних результатів».

Співавтором статті є Ігор Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті розглянуто існуючу концепцію і методологію проведення зовнішнього контролю якості в клініко-діагностичних лабораторіях .

Текст статті (PDF формат)
 
Щодо затвердження вимог до призначених органів з сертифікації в державній системі сертифікації Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 18 лютого 2016 13:56
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило Проект наказу "Про затвердження вимог до призначених органів з сертифікації в державній системі сертифікації" (далі – проект Наказу).

Проект Наказу розроблено з метою забезпечення реалізації статті 14 до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію". Зазначеною статтею передбачено що центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання зокрема, встановлює вимоги до призначених органів з сертифікації в державній системі сертифікації. 
Детальніше...
 
Набув чинності Закон України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 12 лютого 2016 11:20
10 лютого 2016 року набув чинності Закон України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності". Цей Закон визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності. 
Детальніше...
 
Затверджено спеціальні вимоги до органів з оцінки відповідності Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 10 лютого 2016 10:06
Постановою від 13 січня 2016 року № 56 Кабінет Міністрів України затвердив Спеціальні вимоги до призначених органів з оцінки відповідності. Основною вимогою до органу з оцінки відповідності визначається незалежність від особи, яка надає об'єкт оцінки відповідності, та від особи, яка зацікавлена в ньому. 

Орган з оцінки відповідності не повинен бути проектувальником, виробником, імпортером, дистрибутором, монтажником, покупцем, власником, користувачем або відповідальним за обслуговування продукції, яку він оцінює, чи представником цих осіб. Такий орган не повинен займатися ніякою діяльністю, яка може вплинути на незалежність його суджень щодо діяльності з оцінки відповідності.

Така вимога, зокрема, стосується послуг з консультування. Також орган з оцінки відповідності повинен мати кваліфікований і досвідчений персонал, опис процедур, відповідно до яких проводиться оцінка відповідності, засоби, потрібні для проведення оцінки відповідності, а також мати доступ до необхідного обладнання або матеріально-технічної бази.

Персонал органу з оцінки відповідності повинен забезпечити дотримання вимог щодо конфіденційності інформації.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Розроблено проект Закону України «Про упаковку та відходи упаковки» Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 09 лютого 2016 10:23
Для забезпечення екологічної безпеки, запобігання негативному впливу відходів упаковки на здоров’я людини і навколишнє природне середовище, залучення вторинної сировини для переробної промисловості України та необхідністю виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Стратегії сталого розвитку “Україна - 2020”, Директиви 2008/98/ЄС про відходи в частині запровадження принципу розширеної відповідальності виробника було розроблено проект Закону України "Про упаковку та відходи упаковки».
Детальніше...
 
Набув чинності Технічний регламент енергетичного маркування посудомийних машин Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 09 лютого 2016 10:13
7 лютого 2016 року набула чинності  Постанова Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 р.   №514, якою затверджено Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин. З цього часу у пунктах продажу кожна побутова посудомийна машина повинна мати енергетичну етикетку.

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо подання споживачам інформації про рівень ефективності споживання енергії та інших ресурсів побутовими посудомийними машинами.

Встановлено, що постачальник разом з побутовою посудомийною машиною надає енергетичну етикетку, друковану та мікрофішу, а також технічну енергетичну документацію, яка повинна бути достатньою для проведення оцінки достовірності інформації, зазначеної на етикетці, вимогам зазначеного технічного регламенту. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 55 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1277
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676185
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання