офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
До уваги фізичних осіб та керівників підприємств! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 17 травня 2016 09:09
До уваги фізичних осіб та керівників підприємств,
що займаються виробництвом дорожньо-транспортних засобів,
сільськогосподарської техніки, автонавантажувачівта запчастин до них,
а також здійснюють їх ввезення на територію України!

 
ДП «Львівстандартметрологія»
надає послуги:
- з сертифікації нових та таких, що були у користуванні колісних (дорожніх) транспортних засобів (автомобілів, автобусів, причепів, автонавантажувачів, сільськогосподарської та мототехніки тощо), їхніх складових (запасних) частин;
- з підготовки документів при декларуванні зазначеної продукції на відповідність вимогам технічних регламентів;
-з видачі довідок та роз’яснень для представлення митним органам щодо необхідності сертифікації колісних транспортних засобів.

За детальнішою інформацією звертатися:
ДП «Львівстандартметрологія»
м. Львів, вул. Князя Романа, 38;
тел. (032) 261-53-04

Аудіозапис                                                                                                                                    
Адміністрація
 
Технології досягнення успіху в реалізації потенціальних можливостей:нові форми управлінських рішень Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 12 травня 2016 10:13
У Міжнародному науково-практичному журналі «Лабораторная диагностика. Восточная Европа».- 2016. - №2 опубліковано статтю «Технології досягнення успіху в реалізації потенціальних можливостей: нові форми управлінських рішень».

Авторами статті є: Олег Васильович Косінський - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія», Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».
 
У статті розглянуті і узагальнені нові форми управлінських рішень. Крім цього, вказані технології досягнення успіху щодо їх реалізації та окреслено переваги, особливості і специфічні вимоги до них.

Журнал видається у 8 країнах Східної Європи.
 
Проект наказу "Про деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки ЗВТ" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 11 травня 2016 10:40
Детальніше...
 
У прямому ефірі радіо "Незалежність" говорили про повірку лічильників води Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 14 квітня 2016 14:32
Сьогодні, 14 квітня, на хвилях радіо «Незалежність» (106,7 FM) у прямому ефірі програми«Акцент соціуму» брав участь Олійник Ярема Степанович - начальник відділу вимірювань та повірки побутових лічильників води ДП «Львівстандартметрологія».
У програмі йшлося про повірку водяних лічильників на місці їх експлуатації, тобто у квартирах безпосередньо (без демонтажу).
Слухачі отримали кваліфіковані відповіді від фахівця на поставлені запитання ведучої, а саме: що таке повірка води і чи потрібна вона взагалі; чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; чи дійсно повірка лічильника це витратлива та обтяжлива справа; які переваги повірки на місці експлуатації; скільки часу займає процес повірки новим методом тощо.

Запис програми «Акцент соціуму» можна прослухати тут.
 
Держпродслужба України офіційно розпочинає роботу Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 13 квітня 2016 08:58
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів офіційно розпочинає роботу і приступає до виконання покладених на неї функцій.

Так, Держпродспоживслужба виконуватиме функції і повноваження Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби (крім функцій з реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження).
Детальніше...
 
Реформа системи технічного регулювання допоможе українським компаніям знаходити нові ринки збуту Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 12 квітня 2016 10:29
Досягнення реформи системи технічного регулювання не завжди помітні, проте вони мають стратегічне значення для розвитку бізнесу. Тільки за останній рік було скасовано понад 15 000 застарілих міждержавних стандартів (ГОСТів). Натомість за 2014-2015 роки було прийнято понад 6000 національних нормативно-правових документів, більшість з яких гармонізовані з міжнародними та європейськими. Про це розповів заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час круглого столу на тему: “Стратегія розвитку системи технічного регулювання”.
Детальніше...
 
ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ-ВЛАСНИКІВ ТЕХНІЧНИХ УМОВ! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 06 квітня 2016 15:54
облікованих у ДП “Львівстандартметрологія”, які будуть вилучені із бази даних “Технічні умови України” та Головного фонду технічних умов України через 2 місяці після опублікування інформації у разі недотримання підприємством-власником ТУ вимог щодо необхідності перевірки технічних умов на відповідність законодавству, технічним регламентам, національним стандартам і кодексам усталеної практики не рідше 1 разу на 5 років.
 
Внесено зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного палива Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 березня 2016 09:07
Відповідно до прийнятої постанови від 23 березня 2016 р. № 224 «Про внесення змін до пункту 2 Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив» ПАТ "Укргазвидобування" матиме можливість реалізувати нафтопродукти власного видобутку для потреб Міноборони, МВС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки та інших центральних органів виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями, а також Держрезерву, Державній спеціальній службі транспорту та для забезпечення паливом рухомого складу, що належить ПАТ "Укрзалізниця". 
Детальніше...
 
Генеральний директор Олег Косінський взяв участь у відзначенні Дня Національної гвардії України Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 28 березня 2016 09:54
25 березня на центральній площі Тернополя відбулися заходи з відзначення Дня Національної гвардії України. Кращих військовослужбовців Тернопільського гарнізону та учасників АТО відзначили державними нагородами.

В урочистостях взяли участь: віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, міський голова м. Тернополя Сергій Надал, генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Олег Косінський, представники духовенства, військовослужбовці.
Детальніше...
 
Вимірювання параметрів безпеки на робочих місцях - запорука зниження травматизму на виробництві Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 25 березня 2016 09:27
За оцінками Міжнародного бюро праці щорічно нещасні випадки на виробництві і професійні захворювання забирають життя приблизно 2 млн. чоловік і обходяться глобальній економіці в 1,25 трлн. доларів США. Статистичні дані Міжнародної Організації Праці (МОП) свідчать, що 4% світового валового продукту втрачається внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. У світі щороку трапляється 270 млн. нещасних випадків на виробництві, а також 160 млн. випадків професійних захворювань. Це, повною мірою, стосується України, яка через аварії, травми, професійні захворювання щороку втрачає понад 4 млрд. гривень. При цьому на виробництві щорічно гине 1300-1350 чоловік і травмується більше 26 тис. осіб. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 9 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1749923
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання