офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
25 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Розроблено проект Закону України «Про упаковку та відходи упаковки» Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 09 лютого 2016 10:23
Для забезпечення екологічної безпеки, запобігання негативному впливу відходів упаковки на здоров’я людини і навколишнє природне середовище, залучення вторинної сировини для переробної промисловості України та необхідністю виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Стратегії сталого розвитку “Україна - 2020”, Директиви 2008/98/ЄС про відходи в частині запровадження принципу розширеної відповідальності виробника було розроблено проект Закону України "Про упаковку та відходи упаковки».
Детальніше...
 
Набув чинності Технічний регламент енергетичного маркування посудомийних машин Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 09 лютого 2016 10:13
7 лютого 2016 року набула чинності  Постанова Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 р.   №514, якою затверджено Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин. З цього часу у пунктах продажу кожна побутова посудомийна машина повинна мати енергетичну етикетку.

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо подання споживачам інформації про рівень ефективності споживання енергії та інших ресурсів побутовими посудомийними машинами.

Встановлено, що постачальник разом з побутовою посудомийною машиною надає енергетичну етикетку, друковану та мікрофішу, а також технічну енергетичну документацію, яка повинна бути достатньою для проведення оцінки достовірності інформації, зазначеної на етикетці, вимогам зазначеного технічного регламенту. 
Детальніше...
 
Про затвердження Техрегламенту щодо товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 05 лютого 2016 11:01
 
Проект постанови КМУ “Про затвердження Технічного регламенту радіообладнання" Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 лютого 2016 10:08
Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України оприлюднила проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Технічного регламенту радіообладнання” (далі - проект постанови).

Проект постанови  розроблено Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України згідно із підпунктом 22 пункту 9 Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України „Про схвалення Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року” від 19 серпня 2015 року № 844-р, та відповідно до підпункту 40 пункту 4 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411. 
Детальніше...
 
Пропонуються зміни до Порядку використання коштів для функціонування національної еталонної бази Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 29 січня 2016 09:54
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збереження та функціонування національної еталонної бази" (далі – проект постанови) розроблено з метою приведення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збереження та функціонування національної еталонної бази (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2011 № 967, у відповідність до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

Пункт 1 Порядку пропонується викласти у новій редакції, а саме: "Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономрозвитку у державному бюджеті за програмою "Збереження та функціонування національної еталонної бази, забезпечення функціонування служб, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері стандартизації, метрології та еталонної бази, гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими, підготовка наукових кадрів у сфері економічного розвитку" за напрямом збереження та функціонування національної еталонної бази ".

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Щодо затвердження Техрегламенту обмеження використання небезпечних речовин в електричному обладнанні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 27 січня 2016 15:59
Мінекономрозвитку підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні" (далі – проект постанови), яким передбачається привести положення Технічного регламенту у максимальну відповідність із положеннями Директиви 2011/65/ЄС, а також до Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності". 
Детальніше...
 
Оприлюднено проект Закону України "Про дитяче харчування" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 26 січня 2016 11:43
Проект Закону України “Про дитяче харчування” (далі – проект Закону) розроблений на виконання пункту 82 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 357-р, з метою спрощення умов провадження підприємницької діяльності у харчовій галузі, зокрема у виробництві дитячого харчування, удосконалення законодавства у сфері забезпечення належної якості та безпечності дитячого харчування для удосконалення подальшого розвитку вітчизняного виробництва такої продукції. 
Детальніше...
 
Затверджено зміни до Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 25 січня 2016 10:55
Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову від 13 січня 2016 р. №8 "Про внесення змін до Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту".

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Постанова КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1184 Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 25 січня 2016 10:37
Оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1184 "Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення".

Джерело : http://zakon2.rada.gov.ua
 
Будуть вдосконалені умови господарської діяльності з виробництва дитячого харчування Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 22 січня 2016 09:35
Кабінет Міністрів України схвалив для внесення до парламенту законопроект «Про дитяче харчування», який спрямований на спрощення умов здійснення підприємницької діяльності в сфері виробництва дитячого харчування.

Також планується удосконалити правові та організаційні засади виробництва дитячого харчування шляхом приведення у відповідність національного законодавства, яким встановлені основні принципи щодо вимог до безпеки та якості харчових продуктів, а також гармонізації із законодавством Європейського Союзу. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1751694
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання