офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Пропонуються зміни до Порядку використання коштів для функціонування національної еталонної бази Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 29 січня 2016 09:54
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення зміни до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збереження та функціонування національної еталонної бази" (далі – проект постанови) розроблено з метою приведення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збереження та функціонування національної еталонної бази (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2011 № 967, у відповідність до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

Пункт 1 Порядку пропонується викласти у новій редакції, а саме: "Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Мінекономрозвитку у державному бюджеті за програмою "Збереження та функціонування національної еталонної бази, забезпечення функціонування служб, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері стандартизації, метрології та еталонної бази, гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими, підготовка наукових кадрів у сфері економічного розвитку" за напрямом збереження та функціонування національної еталонної бази ".

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Щодо затвердження Техрегламенту обмеження використання небезпечних речовин в електричному обладнанні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 27 січня 2016 15:59
Мінекономрозвитку підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні" (далі – проект постанови), яким передбачається привести положення Технічного регламенту у максимальну відповідність із положеннями Директиви 2011/65/ЄС, а також до Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності". 
Детальніше...
 
Оприлюднено проект Закону України "Про дитяче харчування" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 26 січня 2016 11:43
Проект Закону України “Про дитяче харчування” (далі – проект Закону) розроблений на виконання пункту 82 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 357-р, з метою спрощення умов провадження підприємницької діяльності у харчовій галузі, зокрема у виробництві дитячого харчування, удосконалення законодавства у сфері забезпечення належної якості та безпечності дитячого харчування для удосконалення подальшого розвитку вітчизняного виробництва такої продукції. 
Детальніше...
 
Затверджено зміни до Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 25 січня 2016 10:55
Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову від 13 січня 2016 р. №8 "Про внесення змін до Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту".

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Постанова КМУ від 30 грудня 2015 р. № 1184 Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 25 січня 2016 10:37
Оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1184 "Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення".

Джерело : http://zakon2.rada.gov.ua
 
Будуть вдосконалені умови господарської діяльності з виробництва дитячого харчування Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 22 січня 2016 09:35
Кабінет Міністрів України схвалив для внесення до парламенту законопроект «Про дитяче харчування», який спрямований на спрощення умов здійснення підприємницької діяльності в сфері виробництва дитячого харчування.

Також планується удосконалити правові та організаційні засади виробництва дитячого харчування шляхом приведення у відповідність національного законодавства, яким встановлені основні принципи щодо вимог до безпеки та якості харчових продуктів, а також гармонізації із законодавством Європейського Союзу. 
Детальніше...
 
Кабінет Міністрів України розширив повноваження Мінекономрозвитку України Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 січня 2016 12:31
Постановою від 13 січня 2016 року № 4 Кабінет міністрів України розширив повноваження Мінекономрозвитку України. Відповідні зміни внесено до Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі. 
Детальніше...
 
В Україні скасована обов’язкова сертифікація сільськогосподарської техніки Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 19 січня 2016 12:29
З 2016 року в Україні скасовується обов’язкова сертифікація сільськогосподарської техніки. Відповідний наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України N1699 набув чинності з 1 січня. Відтепер постачальникам і виробникам техніки для аграрної сфери не потрібно отримувати український сертифікат відповідності.

Згідно з наказом, із Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, виключено розділ 10 "Техніка сільськогосподарська". Єдиною вимогою до сільгосптехніки залишається відповідність двом технічним регламентам, які стали обов’язковими для використання з 2016 року. Мова йде про Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, а також Технічний регламент щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів.
Детальніше...
 
Переходимо від старої системи з обов’язковими ГОСТами до європейської моделі технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 січня 2016 11:17
Кабінет Міністрів на засіданні 13 січня ухвалив фінальний пакет документів, необхідних для завершення першого етапу реформи системи технічного регулювання. Головним завданням першого етапу було законодавче забезпечення переходу на європейські стандарти й процедури. Завдання нового етапу реформи - зняти зайві бар’єри для доступу українських промислових товарів на ринки ЄС.

Детальніше...
 
Про врегулювання питання щодо збільшення міжповірочних інтервалів лічильників води Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 14 січня 2016 13:42
 Мінекономрозвитку України оприлюднило проект спільного наказу "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Міністерства промислової політики України, Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 15 червня 2005 року № 141/212/91 "Про врегулювання питання щодо збільшення міжповірочних інтервалів лічильників холодної та гарячої води".
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 20 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762913
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання