офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
26 | 04 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Затверджено Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.09.2015 № 1192 Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 листопада 2015 11:04
Затверджено Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.09.2015 № 1192 "Про затвердження Критеріїв, яким повинні відповідати наукові метрологічні центри, державні підприємства, які належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та провадять метрологічну діяльність, та повірочні лабораторії, які уповноважуються або уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2015 р. за № 1213/27658.

Джерело: http://zakon0.rada.gov.ua
 
Щодо створення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 листопада 2015 10:43
Оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 р. №871 "Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" та Перелік територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які утворюються (додаток 1 до цієї постанови).

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Проект ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів) Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 02 листопада 2015 10:16
З метою вдосконалення законодавства у сфері захисту прав споживачів Мінекономрозвитку розроблено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів), яким передбачено зокрема:
- усунення дублювання контрольних функцій органів захисту прав споживачів та органів державного ринкового нагляду, органів, відповідальних за харчову безпеку, органів, відповідальних за безпечність послуг (робіт);
- усунення дублювання відповідальності суб'єктів господарювання у сфері забезпечення безпечності нехарчової продукції, послуг (робіт);
- запровадження єдиних вимог до маркування продукції;
- скасування заборони випускати та/або реалізовувати продукцію, стосовно якої державою не встановлено вимоги; - виключення положень, що створюють технічні бар'єри в торгівлі;
- спрощення для споживача порядку звернення за захистом своїх прав.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Щодо затвердження переліку видів продукції до яких здійснюється державний ринковий нагляд Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 жовтня 2015 09:32
Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" реорганізовано та ліквідовано центральні органи виконавчої влади, в тому числі, за якими законодавчо закріплені функції з реалізації державного ринкового нагляду в межах сфер їх відповідальності. Частиною першою статті 1 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", визначено, що сфера відповідальності органу ринкового нагляду – це перелік видів продукції, затверджений відповідно до цього Закону Кабінетом Міністрів України, щодо яких відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд. 
Детальніше...
 
Cтратегічний план розвитку ISO на найближчі 5 років Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 29 жовтня 2015 11:51
Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала Стратегічний план розвитку на період з 2016 по 2020 роки під назвою ISO Strategy 2016-2020. Серед іншого, документ описує принципи взаємодії ISO із зацікавленими сторонами, а також вплив технологічних, економічних, правових, екологічних, соціальних і політичних факторів на розробку стандартів та їх використання.
Детальніше...
 
Особисті якості та психологічні чинники під час проведення акредитації лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 27 жовтня 2015 15:14
У науково-практичному журналі «Ветеринарна медицина України».- № 10-11 (236-237).-2015, який виходить під фаховим тематичним контролем Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України опубліковано статтю «Особисті якості та психологічні чинники під час проведення акредитації лабораторій».

Співавторами статті є генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» - Олег Косінський, аудитор з метрології - Ігор Сидорко та Роман Сімонов - директор Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Текст статті (PDF формат)
 
До уваги виробників пива! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 жовтня 2015 11:41
До уваги виробників пива!
 
Орган з оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія" звертає увагу всіх виробників пива: з 1 листопада 2015 року набуває чинності ДСТУ 3888:2015 "Пиво. Загальні технічні умови", на заміну ДСТУ 3888:99 (на підставі наказу № 45 від 28.05.2015 р. Державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості (ДП "УкрНДНЦ").
 
З метою своєчасного внесення змін в діючі атестати виробництва та сертифікати відповідності просимо звертатися до Органу з оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія" за адресою: м. Львів, вул. Князя Романа, 38; тел. ( 032) 261 61 83. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Начальник відділу - Набокова Леся Орестівна.
 
Україна переходить на зимовий час Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 21 жовтня 2015 13:46
25 жовтня 2015 року о 4 (четвертій) годині за київським часом на території України відбудеться перехід на зимовий час.
Отже, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", годинникові стрілки буде переведено на одну годину назад.
 
Щодо реєстрації сертифікатів відповідності на харчову продукцію Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 жовтня 2015 09:32
З метою запобігання виникнення технічних бар’єрів у торгівлі з країнами СНД, ускладнення доступу харчових продуктів у торговельні мережі України, зниження конкурентоспроможності української продукції на ринку України, ДП “Львівстандартметрологія” проводить добровільну сертифікацію харчової продукції та продовольчої сировини, випробування продукції на відповідність вимогам чинних НД та здійснює реєстрацію сертифікатів відповідності, так як наявність сертифіката відповідності на продукцію є запорукою її безпечності та якості для споживачів.

За додатковою інформацією та роз’ясненням просимо звертатись у
ДП “Львівстандартметрологія” за адресою:
79005, м. Львів, вул. Князя Романа, 38;
тел. ( 032) 261 61 83,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Начальник відділу - Набокова Леся Орестівна
 
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості з нагоди професійного свята Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 жовтня 2015 12:48
13 жовтня 2015 року ДП «Львівстандартметрологія» провело урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.

На заході були присутні працівники ДП «Львівстандартметрологія» та філій, керівництво центру, голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольга Остапенко.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 82 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1277
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1676449
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання