офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 01 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Проект постанови КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 28 вересня 2015 09:13
Кабінет Міністрів України оприлюднив проект постанови "Про затвердження Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності"(далі – проект Постанови), який розроблено Мінекономрозвитку на виконання пункту другого статті 9 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Метою прийняття акта є врегулювання суспільних відносин у сфері ліцензування туроператорської діяльності, визначення вичерпного переліку вимог, обов’язкових для виконання суб’єктами господарювання, які провадять туроператорську діяльність, та вичерпного переліку документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Внесено зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 16 вересня 2015 09:11
З метою реалізації Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів” від 22.07.2014 № 1602-VII (далі – Закон), Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” (далі – Декрет) та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, Мінекономрозвитку підготовлено проект наказу “Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, та визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації” (далі – проект наказу). 
Детальніше...
 
Питання Служби єдиного часу і еталонних частот Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 вересня 2015 11:42
Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 р. №664 "Питання Служби єдиного часу і еталонних частот"  затверджено  Положення про службу єдиного часу і еталонних частот.

Служба єдиного часу і еталонних частот (далі — Служба) — це система структурних підрозділів підприємств, установ та організацій, що постійно провадять науково-метрологічну діяльність щодо вимірювань часу і частоти в єдиних на всій території України одиницях і шкалах та забезпечення споживачів часо-частотною інформацією з відповідною технічною базою.

Основними завданнями Служби є:
- здійснення межгалузевої координації;
- виконання робіт, спрямованих на забезпечення єдності вимірювань часу і частоти;
- визначення параметрів обертання Землі;
- надання часо-частотної інформації та інформації для забезпечення застосування єдиного обліково-звітного часу.
 
Затверджено Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 вересня 2015 10:48
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" говорили про повірку лічильників тепла, газу, світла та води Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 08 вересня 2015 11:39
08 вересня темою програми  «На часі» на Львівському обласному державному радіо була  «Повірка лічильників тепла, газу , світла та води у регіоні».
 
До слова у студії були запрошені: перший заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин ДП «Львівстандартметрологія» Тарас Кузьмич та заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин ДП «Львівстандартметрологія» Юлія Швед.
Детальніше...
 
Представники ДП "Львівстандартметрологія" взяли участь у "Днях польського сільського господарства" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 31 серпня 2015 10:22

28.08.2015 р. представники ДП «Львівстандартметрологія» - партнера сільськогосподарських виробників, взяли участь у інформаційному семінарі в рамках «Днів польського сільського господарства» для польських компаній у Львові. Промоційний захід  організований відділом сприяння торгівлі та інвестиціям посольства Республіки Польща у Києві разом з партнерами: Всеукраїнською аграрною радою, Львівською Торгово-промисловою палатою та Гуртовим ринком «Шувар». В рамках події, також відбулися виставка сільськогосподарського обладнання та агро-продовольчої продукції, конференція та бізнес-зустрічі.

Начальник відділу з підтвердження і оцінки  відповідності харчової продукції, продовольчої сировини та послуг ДП «Львівстандартметрологія» Набокова Л.О. доповідала щодо питань надання методичної допомоги в оформленні декларацій відповідності, проведення консультацій по роботах з оцінки відповідності,  оформлення сертифікатів відповідності на сільськогосподарську техніку. Також обговорювалася актуальність проведення випробувань в лабораторії  ДП «Львівстандартметрологія» продукції сільськогосподарського виробництва.

Впродовж двох днів майже 20 польських компаній презентували широкий спектр своїх комерційних пропозицій, призначених для українського сектора аграрної промисловості, сфери технологій, ноу-хау та рішень для сільськогосподарських виробників (зокрема із галузі садівництва, виробництва молока, свинарства, птахофабрик, холодильних підприємств та елеваторів), пропозицій у сфері поставок сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин, кормів для тварин, мінеральних добрив та засобів охорони рослин, а також пропозицій від виробничих груп та виробників сільськогосподарських товарів та харчових продуктів. Українську сторону представляли велика кількість учасників із усієї України, зокрема сільськогосподарських холдингів та підприємств. 

 
 
Щодо Порядку державної реєстрації новітніх харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 серпня 2015 10:04
Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку державної реєстрації новітніх харчових продуктів", розробленого Міністерством охорони здоров'я України на виконання підпункту 1 частини другої та частини десятої статті 29 та статті 38 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Метою прийняття проекту акту є встановлення чіткої процедури проведення державної реєстрації новітніх харчових продуктів чи інгредієнтів, ведення Державного реєстру новітніх харчових продуктів чи інгредієнтів та надання інформації, що міститься у цьому Реєстрі.

 
 
Пропонуються нові вимоги до природної мінеральної води Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 серпня 2015 09:31
Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило проект наказу МОЗ України "Про затвердження нормативно-правових актів з питань води природної мінеральної", який розроблений на виконання частини другої статті 6, підпункту шостого частини другої статті 29 та частини першої статті 31 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", а також на виконання підпункту 6 пункту 128 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку "Україна – 2020" у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 213-р.

Метою прийняття проекту акту є встановлення чіткої процедури проведення державної реєстрації води питної, яку планується віднести до категорії "вода природна мінеральна", ведення реєстру та надання інформації з нього, затвердження критеріїв віднесення води питної до категорії "вода питна мінеральна", а також гігієнічних вимог до води природної мінеральної, показників безпечності та окремих показників її якості.

 
 
 
Щодо Державного реєстру підприємств, уповноважених на проведення повірки ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 27 серпня 2015 10:07
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації".

Цей Порядок визначає механізм формування та ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів (державних підприємств, які належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та провадять метрологічну діяльність), повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), що перебувають в експлуатації (далі – Реєстр), а також надання інформації з нього.

Реєстр ведеться з метою:

• здійснення обліку уповноважених організацій;

• створення фонду інформаційних даних щодо уповноважених організацій;

• сприяння захисту інтересів споживачів при повірці законодавчо регульованих ЗВТ, що перебувають в експлуатації;

• інформаційного забезпечення при здійсненні метрологічного нагляду;

• надання на запит центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та фізичних осіб інформації про наявність або відсутність відомостей у Реєстрі про уповноважені організації.

 


 
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 42 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1272
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1610597
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання