офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 07 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» у прямому ефірі на радіо говорили про повірку лічильників Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2015 14:09
09 грудня 2015 р.  у програмі «На часі» на Львівському обласному державному радіо говорили про те, що повинен знати споживач, який дбає про достовірний облік води, світла, тепла та газу.

До слова у студії були запрошені фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Ярема Олійник - начальник відділу ремонту засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання величин, Лілія Тютюнник - провідний інженер відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин, Тарас Кузьмич - перший заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин.

У програмі піднімалися актуальні питання: чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; якщо говорити про лічильники води, то які переваги повірки на місці експлуатації без демонтажу;  що таке багатотарифні лічильники електричної енергії та їх переваги; що робити споживачеві, коли, на його думку, лічильник електроенергії багато рахує; рекомендації по вибору типу теплолічильників для мешканців регіону, періодичність повірки побутових газових лічильників тощо.

Програму «На часі» можна прослухати тут.
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 07 грудня 2015 09:57
03 грудня 2015 р. у ДП «Укрметртестстандарт» (м.Київ) відбувся семінар-нарада «Реформування національної системи технічного регулювання. Правові та організаційні засади стандартизації в Україні. Шляхи вирішення проблемних питань, що виникають при перевірці технічних умов та формуванні Головного і регіональних фондів технічних умов».
Детальніше...
 
Затверджено Положення про департамент технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 04 грудня 2015 10:14
Видано наказ Мінекономрозвитку України від 2 листопада 2015 року N 1361 «Про затвердження Положення про департамент технічного регулювання», відповідно до якого Департамент технічного регулювання є самостійним структурним підрозділом апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а г головною метою його діяльності є забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері технічного регулювання (стандартизації, метрології, сертифікації, оцінки (підтвердження) відповідності, акредитації органів з оцінки відповідності, управління якістю).
Детальніше...
 
Проект постанови КМУ “Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 03 грудня 2015 09:46
Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання".

Метою прийняття проекту постанови є затвердження нової редакції Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, розробленої на основі Директиви 2014/35/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку електричного обладнання, призначеного для використання в певних межах напруги.
Детальніше...
 
Про затвердження Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 листопада 2015 13:51
Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє затвердити Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, а Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити впровадження затвердженого проектом  постанови КМУ Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання.
 
Сфери діяльності,в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 листопада 2015 12:51
Кабінет Міністрів України оприлюднив проект постанови «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного регулювання».
Цей проект постанови розроблено відповідно до частини 1 статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, який набуде чинності з 10.02.2016 року.
 
Визначено 100 кращих товарів, робіт, послуг України 2015 року, серед яких 10 представників Львівщини Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 24 листопада 2015 14:35
19 листопада 2015 року в приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2015 року (далі - Конкурс). 
Детальніше...
 
Щодо затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 18 листопада 2015 16:36
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки" (далі – Технічний регламент), розроблено відповідно до пункту 9 розділу X Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність" та Закону України від 15 січня 2015 року № 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності". 
Детальніше...
 
Зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації, втрата чинності деяких наказів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 17 листопада 2015 12:45
З метою запровадження оцінки відповідності техніки сільськогосподарської вимогам технічних регламентів постановами Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1367 та № 1368 затверджено Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів та Технічний регламент щодо складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів (далі – Технічні регламенти), обов’язкове застосування яких розпочнеться з 01.01.2016.
Детальніше...
 
Про внесення зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 17 листопада 2015 12:22
Оприлюднено проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про внесення зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні” (далі – проект наказу), який підготовлено відповідно до статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 41 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1309
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1717649
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання