офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 10 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Чергова адресна допомога для війскових в зону АТО Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 11 грудня 2015 12:19
Адміністрація та колектив ДП «Львівстандартметрологія» вкотре надали практичну допомогу нашим військовим у зону АТО.
07 грудня 2015 р. представники трудового колективу ДП «Львівстандартметрологія»  доставили до військової частини 3008 Національної гвардії України (м.Вінниця) воду негазовану в кількості 859 бутлів (5154 літрів).
Військові висловили щиру подяку колективу та керівництву ДП «Львівстандартметрологія» за небайдужість та постійну матеріально-технічну допомогу.
 
До відома суб'єктів господарської діяльності! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 грудня 2015 10:09
До відома суб’єктів господарської діяльності,
що постачають харчову продукцію та продовольчу сировину підприємствам регіону!

Для запобігання та захисту ринку від неякісної
та небезпечної для життя та здоров’я громадян продукції,
ДП “Львівстандартметрологія”
РЕКОМЕНДУЄ
ПРОВЕСТИ

вибіркові випробування продуктів харчування,
які найбільше користуються попитом серед споживачів та
ОТРИМАТИ
добровільний сертифікат відповідності, як гарантію іміджевої впевненості в тому,
що Ваше підприємство реалізовує якісну та безпечну продукцію,
яка відповідає вимогам українського законодавства, стандартам, нормам і правилам.

Для здійснення робіт з добровільної сертифікації просимо звертатись за адресою:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38
тел.: (032) 261-61-83
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактні особи: Леся Орестівна Набокова (кімн. 208),
Марія Василівна Довгань (кім. 213)
 
Проект Закону про внесення змін до Декрету КМУ "Про стандартизацію і сертифікацію" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2015 16:59
На розгляд Верховної Ради України внесено Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (щодо Реєстру державної системи сертифікації) за №3595 від 08.12.2015р.

Метою розроблення цього законопроекту є зняття для вітчизняних підприємств технічних бар’єрів у торгівлі харчовими продуктами з іншими країнами та безперешкодне проведення добровільної сертифікації своєї продукції.

Проектом Закону пропонується внести зміни до статей 1, 14 Декрету КМУ «Про стандартизацію і сертифікацію». Змінами передбачається проведення сертифікації продуктів, товарів, послуг, щодо яких нормативно-правовими актами, міждержавними угодами визначено необхідність сертифікації, як добровільної, так і обов’язкової (у тому числі харчової продукції та дорожньо-транспортних засобів) органами з сертифікації в державній системі сертифікації. Ці положення відповідають європейській практиці, оскільки в країнах ЄС існують органи з добровільної сертифікації, у т. ч. харчових продуктів, які не належать до ветеринарної або санітарної служб.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Ухвалено Закон України «Про внесення змін до Декрету КМУ «Про стандартизацію і сертифікацію» Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2015 16:51
Законом внесено до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію» зміни, якими уточнюється сфера його дії, а також встановлюється, що сертифікація харчової продукції, послуг і систем управління в державній системі сертифікації є добровільною.
Прийняття закону спрощує доступ вітчизняної продукції на ринки СНД та світові; реалізує право виробника та споживача на отримання достовірної інформації про харчовий продукт; підвищує конкурентоспроможність української продукції

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» у прямому ефірі на радіо говорили про повірку лічильників Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2015 14:09
09 грудня 2015 р.  у програмі «На часі» на Львівському обласному державному радіо говорили про те, що повинен знати споживач, який дбає про достовірний облік води, світла, тепла та газу.

До слова у студії були запрошені фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Ярема Олійник - начальник відділу ремонту засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання величин, Лілія Тютюнник - провідний інженер відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин, Тарас Кузьмич - перший заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин.

У програмі піднімалися актуальні питання: чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; якщо говорити про лічильники води, то які переваги повірки на місці експлуатації без демонтажу;  що таке багатотарифні лічильники електричної енергії та їх переваги; що робити споживачеві, коли, на його думку, лічильник електроенергії багато рахує; рекомендації по вибору типу теплолічильників для мешканців регіону, періодичність повірки побутових газових лічильників тощо.

Програму «На часі» можна прослухати тут.
 
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» взяли участь у семінарі-нараді Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 07 грудня 2015 09:57
03 грудня 2015 р. у ДП «Укрметртестстандарт» (м.Київ) відбувся семінар-нарада «Реформування національної системи технічного регулювання. Правові та організаційні засади стандартизації в Україні. Шляхи вирішення проблемних питань, що виникають при перевірці технічних умов та формуванні Головного і регіональних фондів технічних умов».
Детальніше...
 
Затверджено Положення про департамент технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 04 грудня 2015 10:14
Видано наказ Мінекономрозвитку України від 2 листопада 2015 року N 1361 «Про затвердження Положення про департамент технічного регулювання», відповідно до якого Департамент технічного регулювання є самостійним структурним підрозділом апарату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а г головною метою його діяльності є забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері технічного регулювання (стандартизації, метрології, сертифікації, оцінки (підтвердження) відповідності, акредитації органів з оцінки відповідності, управління якістю).
Детальніше...
 
Проект постанови КМУ “Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 03 грудня 2015 09:46
Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання".

Метою прийняття проекту постанови є затвердження нової редакції Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, розробленої на основі Директиви 2014/35/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26 лютого 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку електричного обладнання, призначеного для використання в певних межах напруги.
Детальніше...
 
Про затвердження Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 листопада 2015 13:51
Відповідно до статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє затвердити Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, а Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити впровадження затвердженого проектом  постанови КМУ Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання.
 
Сфери діяльності,в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 листопада 2015 12:51
Кабінет Міністрів України оприлюднив проект постанови «Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного регулювання».
Цей проект постанови розроблено відповідно до частини 1 статті 5 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, який набуде чинності з 10.02.2016 року.
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1328
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1763280
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання