офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
19 | 06 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Щодо затвердження Норм часу, необхідного для проведення повірки законодавчо регульованих ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 10 листопада 2015 10:39
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило Проект наказу "Про затвердження Норм часу, необхідного для проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації" (далі – проект наказу), який розроблено відповідно до частини шостої статті 17 Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність" (далі – новий Закон), яка визначає, що норми часу, необхідного для проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), що перебувають в експлуатації, встановлюються нормативно-правовим актом центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері метрології та метрологічної діяльності. 
Детальніше...
 
Оприлюднено Наказ Мінекономрозвитку України від 21.09.2015 №1164 Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 04 листопада 2015 12:26
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило Наказ від 21.09.2015 № 1164 "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації", який Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 жовтня 2015 р. за № 1203/27648.

Джерело: http://zakon0.rada.gov.ua
 
Розроблено проект постанови КМУ, що описує модулі оцінки відповідності та правила їх використання Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 04 листопада 2015 11:11
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та Правил використання модулів оцінки відповідності для розроблення процедур оцінки відповідності» (далі – проект постанови) підготовлено на виконання статті 14 Закону України від 15.01.2015 №124-VІІІ «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» (далі - Закон), який набере чинності 10.02.2016. Цією статтею Закону визначено, що модулі оцінки відповідності, які використовуються відповідними центральними органами виконавчої влади для розроблення процедур оцінки відповідності, та правила користування модулів оцінки відповідності затверджує Кабінет Міністрів України.

З метою реалізації зазначеної норми Закону, проектом постанови пропонується затвердити опис модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності та правила використання модулів оцінки відповідності для розроблення процедур оцінки відповідності.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Проект постанови КМУ “Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам..." Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 04 листопада 2015 11:04
Верховною Радою України 15 січня 2015 року прийнято Закон України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» № 124-VIII, який набирає чинності 10 лютого 2016 року (далі – Закон). Статтею 29 Закону зокрема визначено, що Кабінетом Міністрів України встановлюються: - форма та опис знака відповідності технічним регламентам, які застосовуються у разі, якщо конкретним технічним регламентом не встановлено іншу форму знака відповідності цьому технічному регламенту, - правила та умови нанесення знака відповідності технічним регламентами, якими передбачене його нанесення, у разі якщо такі правила та умови не встановлені певними технічними регламентами. 
Детальніше...
 
Затверджено Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.09.2015 № 1192 Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 листопада 2015 11:04
Затверджено Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.09.2015 № 1192 "Про затвердження Критеріїв, яким повинні відповідати наукові метрологічні центри, державні підприємства, які належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та провадять метрологічну діяльність, та повірочні лабораторії, які уповноважуються або уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2015 р. за № 1213/27658.

Джерело: http://zakon0.rada.gov.ua
 
Щодо створення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 листопада 2015 10:43
Оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 р. №871 "Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" та Перелік територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які утворюються (додаток 1 до цієї постанови).

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Проект ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів) Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 02 листопада 2015 10:16
З метою вдосконалення законодавства у сфері захисту прав споживачів Мінекономрозвитку розроблено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту прав споживачів), яким передбачено зокрема:
- усунення дублювання контрольних функцій органів захисту прав споживачів та органів державного ринкового нагляду, органів, відповідальних за харчову безпеку, органів, відповідальних за безпечність послуг (робіт);
- усунення дублювання відповідальності суб'єктів господарювання у сфері забезпечення безпечності нехарчової продукції, послуг (робіт);
- запровадження єдиних вимог до маркування продукції;
- скасування заборони випускати та/або реалізовувати продукцію, стосовно якої державою не встановлено вимоги; - виключення положень, що створюють технічні бар'єри в торгівлі;
- спрощення для споживача порядку звернення за захистом своїх прав.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Щодо затвердження переліку видів продукції до яких здійснюється державний ринковий нагляд Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 жовтня 2015 09:32
Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" реорганізовано та ліквідовано центральні органи виконавчої влади, в тому числі, за якими законодавчо закріплені функції з реалізації державного ринкового нагляду в межах сфер їх відповідальності. Частиною першою статті 1 Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", визначено, що сфера відповідальності органу ринкового нагляду – це перелік видів продукції, затверджений відповідно до цього Закону Кабінетом Міністрів України, щодо яких відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд. 
Детальніше...
 
Cтратегічний план розвитку ISO на найближчі 5 років Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 29 жовтня 2015 11:51
Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала Стратегічний план розвитку на період з 2016 по 2020 роки під назвою ISO Strategy 2016-2020. Серед іншого, документ описує принципи взаємодії ISO із зацікавленими сторонами, а також вплив технологічних, економічних, правових, екологічних, соціальних і політичних факторів на розробку стандартів та їх використання.
Детальніше...
 
Особисті якості та психологічні чинники під час проведення акредитації лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 27 жовтня 2015 15:14
У науково-практичному журналі «Ветеринарна медицина України».- № 10-11 (236-237).-2015, який виходить під фаховим тематичним контролем Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України опубліковано статтю «Особисті якості та психологічні чинники під час проведення акредитації лабораторій».

Співавторами статті є генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» - Олег Косінський, аудитор з метрології - Ігор Сидорко та Роман Сімонов - директор Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Текст статті (PDF формат)
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 103 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1305
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1701468
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання