офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 04 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Щодо Порядку державної реєстрації новітніх харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 серпня 2015 10:04
Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку державної реєстрації новітніх харчових продуктів", розробленого Міністерством охорони здоров'я України на виконання підпункту 1 частини другої та частини десятої статті 29 та статті 38 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Метою прийняття проекту акту є встановлення чіткої процедури проведення державної реєстрації новітніх харчових продуктів чи інгредієнтів, ведення Державного реєстру новітніх харчових продуктів чи інгредієнтів та надання інформації, що міститься у цьому Реєстрі.

 
 
Пропонуються нові вимоги до природної мінеральної води Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 серпня 2015 09:31
Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило проект наказу МОЗ України "Про затвердження нормативно-правових актів з питань води природної мінеральної", який розроблений на виконання частини другої статті 6, підпункту шостого частини другої статті 29 та частини першої статті 31 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", а також на виконання підпункту 6 пункту 128 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку "Україна – 2020" у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 213-р.

Метою прийняття проекту акту є встановлення чіткої процедури проведення державної реєстрації води питної, яку планується віднести до категорії "вода природна мінеральна", ведення реєстру та надання інформації з нього, затвердження критеріїв віднесення води питної до категорії "вода питна мінеральна", а також гігієнічних вимог до води природної мінеральної, показників безпечності та окремих показників її якості.

 
 
 
Щодо Державного реєстру підприємств, уповноважених на проведення повірки ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 27 серпня 2015 10:07
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації".

Цей Порядок визначає механізм формування та ведення Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів (державних підприємств, які належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та провадять метрологічну діяльність), повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), що перебувають в експлуатації (далі – Реєстр), а також надання інформації з нього.

Реєстр ведеться з метою:

• здійснення обліку уповноважених організацій;

• створення фонду інформаційних даних щодо уповноважених організацій;

• сприяння захисту інтересів споживачів при повірці законодавчо регульованих ЗВТ, що перебувають в експлуатації;

• інформаційного забезпечення при здійсненні метрологічного нагляду;

• надання на запит центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та фізичних осіб інформації про наявність або відсутність відомостей у Реєстрі про уповноважені організації.

 


 
 
Про затвердження Технічного регламенту щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 26 серпня 2015 07:33

Кабінет Міністрів України Постановою від 19 серпня 2015 р. № 607 затвердив Технічний регламент щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності.

Дія цього Технічного регламенту поширюється на ємності, що виготовлені із скла або іншої речовини, яка має такі характеристики жорсткості та стабільності, що забезпечують їй такі самі, як у скла метрологічні властивості, а також:

• закупорюються або сконструйовані таким чином, щоб закупорюватися, та призначені для зберігання, транспортування або доставки рідини;

• мають номінальну місткість від 0,05 до 5 літрів включно;

• мають метрологічні характеристики, характеристики, пов’язані з конструкцією та аналогічністю процесу виготовлення, які дають змогу використовувати їх як мірні ємності (у разі, коли їх наповнюють до встановленого рівня або визначеного відсотка їх повної місткості, їх вміст може бути виміряний з достатньою точністю).

Такі ємності є засобами вимірювальної техніки і називаються мірними пляшками.

Цей Технічний регламент розроблено на основі Директиви Ради Європейських Співтовариств № 75/107/ЄЕС від 19 грудня 1974 р. щодо наближення законодавства держав-членів стосовно пляшок, які використовуються як мірні ємності.

 
 
Про схвалення Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 25 серпня 2015 14:45
Кабінет Міністрів України розпорядженням від 19 серпня 2015 року № 844-р схвалив Стратегію розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року.

Метою Стратегії є модернізація економіки України та забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної продукції шляхом поступової інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС, подолання технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та ЄС та зміцнення її позицій на світовому ринку в результаті визнання системи технічного регулювання України на європейському та міжнародному рівні.

У зв’язку з цим основним завданням є створення нової системи технічного регулювання в Україні, яка б відповідала потребам сучасної ринкової економіки, гарантувала б безпечність продукції, що вводиться в обіг, забезпечувала б ефективне регулювання і поліпшення ділового середовища та сприяла б інтеграції України у світову економіку шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі.
 
 
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 21 серпня 2015 10:42

21 серпня 2015 р. в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди Дня Прапора та 24-ї річниці Дня Незалежності України. 

Щороку 24 серпня, на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо це величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю честю та працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбутнє.

Адміністрація ДП «Львівстандартметрологія» з  нагоди святкувань Дня Прапора та Дня Незалежності України привітала всіх працівників підприємства,  побажала міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту, а також наголосила, що лише прагнення до волі та порозуміння, духовна єдність та незламна віра у щасливе майбутнє є запорукою процвітання нашої держави.

Усім працівникам ДП «Львівстандартметрологія», котрі були мобілізовані і зараз борються за цілісність та свободу нашої держави, адміністрація підприємства з нагоди дня Незалежності України висловила щиру подяку та нагородила преміями.

Детальніше...
 
Щодо сертифікації комп'ютерної техніки та напівпровідникових елементів електронної техніки Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 21 серпня 2015 08:12
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України листом  від 05.08.2015 р. N 2013-12/25777-09 надало роз'яснення  щодо обов'язкової сертифікації друкувальних і копіювальних пристроїв, комп'ютерної техніки та напівпровідникових елементів електронної техніки. 
 
Щодо критеріїв для провадження метрологічної діяльності Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 17 серпня 2015 11:35
На офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в розділі "Обговорення проектів документів" опубліковано проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі "Про затвердження критеріїв, яким повинні відповідати наукові метрологічні центри, державні підприємства, які належать до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, та провадять метрологічну діяльність, та повірочні лабораторії, які уповноважуються або уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації".
 
ДП «Львівстандартметрологія» надало чергову адресну допомогу в зону АТО Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 13 серпня 2015 15:34
ДП «Львівстандартметрологія» продовжує надавати різноманітну допомогу військовим, які знаходяться в зоні АТО.

Волонтери Медичного батальйону "Святого Серця" звернулися до ДП «Львівстандартметрологія» з проханням допомогти придбати автомобільне мастило для медичних автомобілів, які весною було освячено та направлено на схід України.

Керівництво підприємства оперативно відреагувало на це звернення та надало необхідну допомогу - мастилом забезпечено автомобіль «Ford», який слугує у зоні АТО переїзним стоматологічним кабінетом не тільки нашим бійцям, а й незахищеним верствам населення, які звертаються по  допомогу. 

ДП «Львівстандартметрологія» і надалі надаватиме практичну допомогу Медичному батальйону «Святого Серця».

Представники Медичного батальйону «Святого Серця» висловили подяку генеральному директору Олегу Косінському та колективу за патріотичну позицію та розуміння потреб фронту.
 
.
 
Постанова КМУ від 05.08.2015 №572 (про внесення змін до Технічного регламенту щодо медичних виробів) Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 13 серпня 2015 08:55
Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову від 5 серпня 2015 р. № 572 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2013 р. № 753".

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
« ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 53 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1275
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1673824
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання