офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 07 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Особисті якості та психологічні чинники під час проведення акредитації лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 27 жовтня 2015 15:14
У науково-практичному журналі «Ветеринарна медицина України».- № 10-11 (236-237).-2015, який виходить під фаховим тематичним контролем Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України опубліковано статтю «Особисті якості та психологічні чинники під час проведення акредитації лабораторій».

Співавторами статті є генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» - Олег Косінський, аудитор з метрології - Ігор Сидорко та Роман Сімонов - директор Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Текст статті (PDF формат)
 
До уваги виробників пива! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 жовтня 2015 11:41
До уваги виробників пива!
 
Орган з оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія" звертає увагу всіх виробників пива: з 1 листопада 2015 року набуває чинності ДСТУ 3888:2015 "Пиво. Загальні технічні умови", на заміну ДСТУ 3888:99 (на підставі наказу № 45 від 28.05.2015 р. Державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості (ДП "УкрНДНЦ").
 
З метою своєчасного внесення змін в діючі атестати виробництва та сертифікати відповідності просимо звертатися до Органу з оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія" за адресою: м. Львів, вул. Князя Романа, 38; тел. ( 032) 261 61 83. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Начальник відділу - Набокова Леся Орестівна.
 
Україна переходить на зимовий час Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 21 жовтня 2015 13:46
25 жовтня 2015 року о 4 (четвертій) годині за київським часом на території України відбудеться перехід на зимовий час.
Отже, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України", годинникові стрілки буде переведено на одну годину назад.
 
Щодо реєстрації сертифікатів відповідності на харчову продукцію Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 жовтня 2015 09:32
З метою запобігання виникнення технічних бар’єрів у торгівлі з країнами СНД, ускладнення доступу харчових продуктів у торговельні мережі України, зниження конкурентоспроможності української продукції на ринку України, ДП “Львівстандартметрологія” проводить добровільну сертифікацію харчової продукції та продовольчої сировини, випробування продукції на відповідність вимогам чинних НД та здійснює реєстрацію сертифікатів відповідності, так як наявність сертифіката відповідності на продукцію є запорукою її безпечності та якості для споживачів.

За додатковою інформацією та роз’ясненням просимо звертатись у
ДП “Львівстандартметрологія” за адресою:
79005, м. Львів, вул. Князя Романа, 38;
тел. ( 032) 261 61 83,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Начальник відділу - Набокова Леся Орестівна
 
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості з нагоди професійного свята Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 жовтня 2015 12:48
13 жовтня 2015 року ДП «Львівстандартметрологія» провело урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.

На заході були присутні працівники ДП «Львівстандартметрологія» та філій, керівництво центру, голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольга Остапенко.
Детальніше...
 
Результати моніторингу за забезпеченням єдності вимірювань за ІІІ квартал 2015р. Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 08 жовтня 2015 09:58
З метою забезпечення єдності вимірювань та дотримання вимог Закону України “ Про метрологію та метрологічну діяльність” у III кварталі 2015 року представниками ДП “Львівстандартметрологія” було проведено моніторинги на 39-ти підприємствах та у 1375 суб’єктах підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність у сферах охорони здоров’я, контролю якості та безпеки продуктів харчування, забезпечення захисту життя та здоров’я громадян, торгівельно-комерційних операцій та розрахунках між покупцем та продавцем.
Детальніше...
 
Проект постанови КМУ " Про затвердження Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 05 жовтня 2015 10:01
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту засобів вимірювальної техніки" (далі – проект постанови), розроблено відповідно до пункту 9 розділу X Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність", Закону України від 15 січня 2015 року № 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" та у відповідності з Правилами підготовки проектів технічних регламентів, розроблених на основі актів законодавства Європейського Союзу, які затверджуються Кабінетом Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 червня 2012 року № 708. 
Детальніше...
 
Відбулася урочиста церемонія нагородження фіналістів Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 01 жовтня 2015 15:38
01 жовтня 2015 року відбулося відкриття щорічної виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» за участю Голови Львівської обласної ради Петра Колодія, першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського, генерального директора ДП «Львівстандартметрологія» Олега Косінського, Голови Правління ПАТ «Концерн-Електрон» Юрія Бубеса
Детальніше...
 
Запропоновано зміни до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 вересня 2015 11:03
Проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки” (далі – наказ), розроблений відповідно до вимог статей 75 і 77, частини п’ятої статті 89 Господарського кодексу України та пункту 30d Меморандуму про економічну і фінансову політику між Урядом України та МВФ від 21.07.2015, відповідно до якого Мінекономрозвитку має до 30.09.2015 внести зміни до методології складання фінансових планів суб’єктів господарювання державного сектору економіки – пояснювальна записка до фінансового плану повинна містити план заходів з підвищення операційної ефективності підприємства строком на три роки.

Прийняття наказу надасть можливість удосконалити процеси фінансового планування і звітності на підприємствах державного сектору економіки шляхом спрощення процедури подання органами управління до Мінекономрозвитку зведених показників виконання фінансових планів, а також форм фінансового плану та звіту про його виконання.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Проект постанови КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 28 вересня 2015 09:13
Кабінет Міністрів України оприлюднив проект постанови "Про затвердження Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності"(далі – проект Постанови), який розроблено Мінекономрозвитку на виконання пункту другого статті 9 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Метою прийняття акта є врегулювання суспільних відносин у сфері ліцензування туроператорської діяльності, визначення вичерпного переліку вимог, обов’язкових для виконання суб’єктами господарювання, які провадять туроператорську діяльність, та вичерпного переліку документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
« ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 58 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1309
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1715365
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання