офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
24 | 01 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Щодо втрати чинності наказу №114 від 05 квітня 1995 року Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 серпня 2015 12:35
 
Щодо затвердження Порядку видачі,анулювання свідоцтва про уповноваження на проведення повірки ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 05 серпня 2015 16:11
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило  Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології, та встановлення розміру плати за видачу свідоцтва про уповноваження, його переоформлення та видачу дубліката" (далі - проект постанови).

Впровадження проекту постанови дозволить:
- затвердити порядок видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дубліката, анулювання свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології;
- затвердити розміри плати за проведення експертизи документів та перевірки заявників на відповідність критеріям, яким вони повинні відповідати для отримання свідоцтва;
- установити, що за видачу свідоцтва про уповноваження, його переоформлення та видачу дублікатів справляється плата в розмірі 0,3 мінімальної заробітної плати, а також плата за проведення експертизи документів та перевірку заявників. Плата справляється одноразово та зараховується до Державного бюджету України.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
ДП «Львівстандартметрологія» підтримує Збройні сили України Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 04 серпня 2015 10:23
Колектив ДП «Львівстандартметрологія» не залишається осторонь подій, що відбуваються на сході України та постійно надає практичну допомогу військовим, котрі сьогодні перебувають у зоні АТО.
 
28 липня 2015 року, представники трудового колективу доставили у військову частину А1008 (14 механізовану бригаду) Національної гвардії України, яка знаходиться у м.Володимир-Волинський, воду питну в кількості 85 бутлів (510 літрів).
 
Військові щиро подякували за надану допомогу колективу підприємства та побажали всім нам миру на нашій українській землі.
 
Планується внесення змін у національний стандарт на знак відповідності Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 04 серпня 2015 10:04
Національним органом з стандартизації ДП "УкрНДНЦ" розроблено проект першої редакції зміни № 2 до ДСТУ 2296-93 "Система сертифікації УкрСЕПРО. Знак відповідності. Форма, розміри, технічні вимоги та правила застосування".

Зміни стосуються правил нанесення знаку відповідності для продукції, сертифікованої на добровільних засадах з ініціативи виробника (виконавця), продавця (постачальника) чи споживача продукції, а також для продукції, обов’язкову сертифікацію якої було скасовано не більше ніж два роки тому, або запроваджено не більше ніж два роки тому, проте яку було сертифіковано на добровільних засадах.

Розробкою зміни займається технічний комітет ТК 89 "Оцінка відповідності".

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Щодо затвердження Положення про ССДД про фізичні сталі та властивості речовин та матеріалів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 31 липня 2015 09:53
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про Службу стандартних довідкових даних про фізичні сталі та властивості речовин і матеріалів" (далі - проект постанови).

Затвердження цього проекту постанови спрямоване на визначення завдань Служби стандартних довідкових даних про фізичні сталі та властивості речовин і матеріалів (далі - ССДД) щодо здійснення міжгалузевої координації науково-метрологічної діяльності та взаємодії підприємств, установ і організацій, що беруть участь у роботі ССДД та виконання робіт, пов'язаних із розробленням і впровадженям стандартних довідкових даних.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Проект постанови КМУ "Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного обладнання" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 31 липня 2015 09:09
На сьогодні чинним є Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання (далі – Технічний регламент), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 № 1149, який розроблено на основі положень Директиви 2006/95/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 12.12.2006 про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно електричного обладнання, призначеного для застосування в певних діапазонах напруги (далі – Директива 2006/95/ЄС).
Детальніше...
 
Пропонується затвердити уніфіковану форму заявки на призначення органу з сертифікації Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 31 липня 2015 08:37
Законом України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, який набирає чинності 10.02.2016, внесено зміни до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” (далі – Декрет), зокрема передбачено, що організація, яка претендує на призначення органом з сертифікації в державній системі сертифікації (далі – претендент на призначення), подає центральному органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері технічного регулювання, заявку на призначення згідно з формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що реалізує політику у сфері технічного регулювання.
Детальніше...
 
Щодо затвердження спеціальних вимог до призначених органів з оцінки відповідності Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 липня 2015 08:46
Детальніше...
 
На Львівському обласному радіо говорили про безпеку мийних засобів Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 29 липня 2015 15:20
29 липня о 14:30 год. y прямому ефірі програми «На часі» на Львівському обласному державному радіо відбувся прямий ефір щодо безпеки мийних засобів, які всі споживачі використовують у побуті для миття посуду, поверхонь, прання, дезінфекції тощо.

До слова у студії були запрошені фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Сергій Мачуляк - аудитор з сертифікації мийних засобів та Богдан Паляниця- інженер лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості.

У програмі прозвучали питання про: мийні засоби та їх вплив на довкілля; поради для безпечного прання; випробування мийних засобів як запорука безпеки та здоров’я споживача тощо.

Запис програми «На часі» можна прослухати тут.

 
Оприлюднено проект наказу "Про затвердження Порядку зберігання та застосування націонаних еталонів" Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 23 липня 2015 11:49
Департамент технічного регулювання оприлюднив проект наказу Мінекономрозвитку України "Про затвердження Порядку зберігання та застосування національних еталонів" (далі - проект наказу), розроблений з метою реалізації статті 6 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (№ 1314-VII).
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 78 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1273
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1612986
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання