офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
25 | 01 | 2020
ДП "Львівстандартметрологія"
Новий стандарт CEN встановлює вимоги та методи випробувань автомобільного палива - ЗНГ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 лютого 2019 12:14
Останнім часом використання зрідженого нафтового газу, суміш пропану і бутану (ЗНГ), як моторне паливо, постійно зростає. Таке зростання очікується й надалі, і для цього є низка причин: наприклад, ЗНГ дешевше і його легше зберігати і транспортувати, ніж бензин або дизель.

Крім того, популярність ЗНГ пов'язана з відносною стабільністю, оскільки він має нижчий рівень викидів СО2, ніж інші види природного палива. Зростаюча популярність ЗНГ вимагає постійного його вдосконалення щодо гарантії безпеки автомобілів на дорозі та зниження викидів СО2.

З метою забезпечення цих вимог нещодавно був затверджений стандарт EN 589:2018 «Автомобільні палива. ЗНГ. Вимоги та методи випробувань». 
Детальніше...
 
В Україні вводяться нові правила маркування харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 лютого 2019 09:51
Відповідний Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» був підписаний Президентом 4 лютого 2019 року і вводиться у дію через півроку після його оублікування.

Прийняття проекту Закону сприятиме гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу та виконанню зобов’язань України в сфері санітарних та фітосанітарних заходів в рамках Угоди України з ЄС.

Водночас, прийняття проекту Закону дозволить забезпечити високий рівень захисту здоров’я та інтересів споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації для здійснення споживачами свідомого вибору харчових продуктів та ввести відповідальність операторів ринку харчових продуктів, що відповідають за інформацію про харчові продукти, за введення споживачів в оману.
 
Про якість масла ,- сьогодні на телеканалі "ПРАВДА ТУТ" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 січня 2019 14:42
Сьогодні, 30 січня на телеканалі "ПРАВДА ТУТ" транслюватимуть телевізійний сюжет щодо якості масла - о 20:30 год.
 
Затверджено річний план закупівель ДП "Львівстандартметрологія" на 2019 рік Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 24 січня 2019 14:25
23 січня 2019 року відбулося засідання тендерного комітету ДП "Львівстандартметрологія", на якому одноголосно було прийняте рішення про затвердження річного плану закупівель на 2019 рік.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ
РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" НА 2019 РІК (ЗАВАНТАЖИТИ)
 
З 1 січня 2019 року більше 90% міждержавних стандартів (ГОСТ) втратили чинність в Україні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 січня 2019 11:11
Мінекономрозвитку нагадує, що з 1 січня 2019 року більшість міждержавнх стандартів (ГОСТ), розроблених до 1992 року, втратили чинність в Україні.

Необхідність припинення дії на території України ГОСТ визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Згідно з нею, у 2015 році ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції Національного органу стандартизації, були видані відповідні накази про скасування ГОСТ із втратою чинності протягом 2016-2018 років та з повною відмовою від них, починаючи з 1 січня 2019 року.

Протягом 2016-2018 років до Національного органу стандартизації надходили пропозиції щодо подовження термінів чинності деяких ГОСТ. В результаті було прийнято низку наказів щодо відновлення дії ГОСТ терміном до 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022. Зокрема це стандарти:

- на заміну яких проводиться або передбачається розроблення проектів національних стандартів;
- посилання на які є в нормативно-правових актах;
- які застосовуються в різних сферах діяльності;
- стосовно Єдиної системи конструкторської документації;
- розроблені на основі міжнародних стандартів, версії яких є актуальними, та які відповідно до пункту 2 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону застосовуються як національні стандарти.

Роз’яснення з питань застосування міждержавних стандартів (ГОСТ) в Україні читайте у розділі «Роз`яснення щодо дії ГОСТ в Україні»
 
УВАГА! ПЕРЕВІРИМО НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ НА ЧИННІСТЬ ТА АКТУАЛЬНІСТЬ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 11 січня 2019 11:01
У зв`язку з тим, що в Україні прийнято велику кількість нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, національних стандартів України, а також скасовано (подовжено чинність) нормативних документів України та міждержавних стандартів в Україні, пропонуємо здійснити перевірку нормативних документів, якими користується Ваше підприємство.

Для цього Вам потрібно звернутися:
ДП «Львівстандартметрологія»,
фонд нормативних документів 79005,
м.Львів, вул.Князя Романа, 38
тел. (032) 261-61-77, тел./факс: (032) 261-66-79,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
ПРИВІТАННЯ З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 грудня 2018 11:39
 
 
НОРМАТИВНЕ ТА МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 21 грудня 2018 09:48
У науковому журналі "Вимірювальна техніка та метрологія" НУ «Львівська політехніка» випуск 79 №3-2018 опубліковано статтю «НОРМАТИВНЕ ТА МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ».

Авторами статті є: Сидорко І.І., аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія»  та      Байцар Р.І., доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка». 
Детальніше...
 
Змінюються правила маркування харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 07 грудня 2018 14:02
Відповідний законопроект «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (проект № 8450), який допоможе споживачам дізнатися чи піддавався харчовий продукт розморожування, чи є в ньому алергени тощо, прийнятий Верховною Радою України.

Закон зобов'язує розміщувати на фасованих харчових продуктах таку ​​інформацію:
- назва харчового продукту; перелік інгредієнтів;
-будь-які інгредієнти або допоміжні матеріали для переробки, які викликають алергічні реакції або непереносимість, і використовуються у виробництві або приготуванні харчового продукту і залишаються в готовому продукті, навіть у зміненій формі;
- кількість певних інгредієнтів або категорій інгредієнтів;
- кількість харчового продукту в установлених одиницях виміру;
- мінімальний термін придатності або дата «вжити до»;
- будь-які особливі умови зберігання і / або умови використання (у разі необхідності); найменування і місцезнаходження оператора ринку, який відповідає за інформацію про харчовий продукт;
а для імпортованих харчових продуктів:
- найменування і місцезнаходження імпортера; країна походження або місце походження (стосовно м'яса або продуктів назва яких може ввести в оману щодо країни походження);
- інструкція з використання - у випадках, коли відсутність таких інструкцій ускладнює належне використання харчового продукту; для напоїв з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць - фактичний зміст спирту в напої; інформація про поживну цінність харчового продукту.

Забороняється використання інформації, яка може ввести споживача в оману, особливо в частині властивостей і характеристик харчових продуктів і наслідків їх споживання, а також в частині приписування харчових продуктів лікувальних властивостей.
Вказана заборона поширюється також на рекламу і уявлення харчових продуктів.
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" взяли участь у семінарі Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 26 листопада 2018 10:21
22 листопада 2018 р. у ДП «Укрметртестстандарт» (м.Київ) відбувся семінар «Державне регулювання безпечності нехарчової продукції. Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки. Технічні умови України. Необхідність їх застосування на сучасному виробництві».

У заході взяли участь представники регіональних центрів стандартизації, метрології та сертифікації, зокрема ДП «Львівстандартметрологія», керівники випробувальних лабораторій, розробники документації.

Із привітальним та вступним словом до слухачів звернувся заступник генерального директора із стандартизації, інформаційного забезпечення та наукової діяльності ДП «Укрметртестстандарт» Володимир Петрович Місячний.

На семінарі з доповідями виступили провідні фахівці ДП «Укрметртестстандарт»: Кузьменко Людмила Олексіївна - начальник науково-технічного відділу споживчої експертизи; Крицька Євгенія Миколаївна - начальник науково-технічного відділу з стандартизації; Ціпоренко Сергій Валентинович - начальник науково-виробничого відділу вимірювань маси.

Під час семінару були розглянуті такі питання:
- Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки;
- Технічні умови України. Необхідність їх застосування на сучасному виробництві;
- Закон України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» від 02.12.2010 № 2736-VI;
- Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції»
   від 02.12.2010 № 2735-VI;
- Європейська модель стандартизації в Україні;
- Процедура поставлення продукції на виробництво;
- Добровільна система сертифікації УкрСЕПРО ДП «Укрметртестстандарт» - як надійний інструмент доказу відповідності продукції.

На завершення доповідей відбулося обговорення кожного питання та було прийнято спільне рішення як настанови для подальшої роботи.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 30 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1397
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2115750
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання