офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
11 | 12 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
Інформація про ТУ з бази даних "Технічні умови України" Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 15 червня 2018 10:19
ДП «Львівстандартметрологія» надає актуальну інформацію з бази даних «Технічні умови України» щодо:
• позначення ТУ;
• назви ТУ;
• терміну дії ТУ;
• кодів ДКПП та УКНД;
• реквізитів власника ТУ.

База даних «Технічні умови України» містить інформацію про близько 46 тисяч ТУ, які перевірені на відповідність законодавству, технічним регламентам, вимогам національних стандартів та кодексів усталеної практики.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, кімн. 313
Відділ стандартизації, інформації та комп’ютерного забезпечення
Контактний телефон: (032) 261-61-77
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України відвідав ДП «Львівстандартметрологія» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 червня 2018 11:38
7 червня, в рамках візиту заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка до Львова, відбулась робоча нарада з колективом ДП «Львівстандартметрологія». Він запропонував провести нараду в режимі «запитання-відповідь», щоб всі присутні мали можливість донести до нього, як представника профільного міністерства, всі нагальні та актуальні питання, вирішення яких сприятимуть підвищенню ефективності діяльності ДП «Львівстандартметрологія».

«Необхідно розвивати всі напрямки технічного регулювання, обов’язково треба зберегти, розвивати та поновлювати виробничі можливості таких підприємств, як ДП «Львівстандартметрологія», оскільки видно кадровий та науково-технічний потенціал», - наголосив Юрій Бровченко. Щодо фінансування, то було заявлено, що на державному рівні підтримка буде і до бюджету внесуть пропозиції про виділення коштів саме на розвиток таких центрів стандартизації , метрології та сертифікації по всій Україні.

Юрій Гринів - генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» від усього колективу щиро подякував за підтримку та зацікавлення на державному рівні розвитком сфери діяльності підприємства.

«Треба рухатися вперед, вивчати та втілювати нові перспективні напрямки робіт, тоді обов’язково спільними зусиллями все вийде, тим більше є такий кадровий, виробничий,  науково-технічний потенціал», - підсумував Юрій Бровченко.

Під час візиту у ДП «Львівстандартметрологія» заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко мав можливість ознайомитися з територіями підприємства, виробничою та матеріально-технічною базами підприємства.

 
 
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" виявили нітрати у кабачках Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 червня 2018 09:50
На ринку та торгівельній мережі Львова було придбано картоплю, кабачки, огірки та помідори для перевірки на вміст нітратів у лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".
Про результати випробувань та поради фахівців лабораторії як зменшити кількість нітратів в овочах перед споживанням  дивіться у рубриці " Моніторинг якості".

 
Відбувся дводенний семінар з питань метрології та проведення оцінки відповідності ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 червня 2018 08:33
31 травня, відбувся другий день семінару з питань метрології та оцінки відповідності ЗВТ - Модуль 2 - "Проведення оцінки відповідності ЗВТ. Вимоги законодавства та технічних регламентів щодо оцінки відповідності ЗВТ. Модулі оцінки відповідності ЗВТ. Калібрування еталонів".

Захід проводився у конференц - залі ТзОВ НВП «Техноваги», за участі фахівців ДП "Львівстандартметрологія", ДП "Укрметртестстандарт", інших підприємствта та центрів стандартизації, метрології та сертифікації.
Детальніше...
 
У ДП "ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" РОЗПОЧАВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 травня 2018 13:54
Сьогодні, 30 травня, у приміщенні актового залу ДП «Львівстандартметрологія» розпочався перший день - Модуль 1: «Особливості підготовки до уповноваження на право проведення повірки законодавчо регульованих ЗВТ. Вимоги до документів, які подаються із заявкою на уповноваження» дводенного семінару на тему: «Уповноваження на прово проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації та проведення оцінки відповідності ЗВТ згідно з вимогами Закону України "Про метрологія та метрологічну діяльність». 
Детальніше...
 
Верховна Рада ухвалила закон про приєднання України до Метричної конвенції Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 23 травня 2018 14:19
Законопроект про приєднання України до Метричної конвенції розробили, щоб виконати Угоду про асоціацію з Євросоюзом Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №0181 про приєднання України до Метричної конвенції.

Метричну конвенцію було підписано 20 травня 1975 року в Парижі. Наразі 58 держав - учасники цієї конвенції, а 43 беруть участь у Генеральній конференції з мір та ваг у статусі асоційованих учасників, у тому числі Україна з 2002 року. Як асоційований член Україна сплачує внески, проте позбавлена багатьох прав і можливостей.
Детальніше...
 
Чи містять полуниця та черешня нітрати?,- перевірили у лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 21 травня 2018 10:35
На ринках Львова вже продають полуницю та черешню. Чи містять вони нітрати, чи допустима норма тих нітратів,- перевірили фахівці випрбувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".

 
З ДНЕМ МЕТРОЛОГІЇ! Друкувати
Написав прес-служба   
Неділя, 20 травня 2018 00:00
 
 
18 травня - Міжнародний день музеїв! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 18 травня 2018 09:03
Народний музей метрології – вагомий внесок у розвиток українського музейництва

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

У цей день музеї відкривають свої двері для всіх бажаючих, безкоштовно із радістю показуючи свої виставочні зали, нові експонати, розповідають та працюють у дусі «Музеї – це важливий засіб культурного обміну, збагачення культури і розвитку взаєморозуміння, миру й співробітництва різних народів».

Серед музеїв Львівщини є один, якому немає поки що аналогів це - Народний музей метрології та вимірювальної техніки, створений на громадських засадах при державному підприємстві «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». 
Детальніше...
 
20 травня- Всесвітній день метрології! Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 16 травня 2018 13:40
Всесвітній день метрології є щорічним відзначенням підписання Метричної конвенції 20 травня 1875 року представниками сімнадцяти країн. Конвенція встановлює рамки для глобального співробітництва в галузі науки щодо вимірювань і в її промислових, комерційних і соціальних сферах. Початкова мета Конвенції - всесвітня єдність вимірів - залишається такою ж важливою, як і в 1875 році.

Тема Всесвітнього дня метрології 2018 року - це постійна еволюція Міжнародної системи одиниць. Ця тема була обрана тому, що в листопаді 2018 року Генеральна конференція з ваг та мір повинна погодитися з однією з найбільших змін до Міжнародної системи одиниць (SI) з моменту її створення. Запропоновані зміни засновані на результатах досліджень нових методів вимірювань, які використовують квантові явища як основи фундаментальних норм. SI буде ґрунтуватися на сукупності визначень, кожен з яких пов'язаний із законами фізики, і має ту перевагу, що він може використовувати подальші удосконалення в сфері вимірювальної науки і техніки для задоволення потреб майбутніх користувачів на багато років вперед. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 9 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1395
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2072170
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання