офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
У ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МЕТРОЛОГІЇ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 19 травня 2017 14:47
Сьогодні, 19 травня, напередодні святкування Всесвітнього дня метрології на базі ДП «Львівстандартметрологія» було проведено урочисту науково-практичну конференцію на тему: «Вимірювання для транспорту».

У заходах взяли участь перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, начальник управління промисловості і підприємництва Департаменту економічної політики Андрій Кісера, директор ДП НДІ «Система» Василь Паракуда, начальник Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби України у Львівській області Василь Ріпка, завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації НУ «Львівська політехніка», професор Роман Байцар.

Ведучий урочистостей Ігор Щур – заступник з питань метрології ДП «Львівстандартметрологія», розпочав захід з представлення гостей та запросив їх у президію.

Ігор Щур надав слово Ростиславу Замлинському, який привітав метрологів від себе та від імені Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та побажав активної співпраці для досягнення спільної мети на ниві метрологічної діяльності.
Крім цього, згідно наказу Голови ЛОДА працівникам метрології було вручено грамоти за високі досягнення в праці, професіоналізм та з нагоди професійного свята.
Детальніше...
 
18 травня - Міжнародний день музеїв Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 18 травня 2017 13:40
Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

У цей день музеї відкривають свої двері для всіх бажаючих, безкоштовно, із радістю показують свої виставкові зали, нові експонати, розповідають та працюють під гаслом «Музеї – це важливий засіб культурного обміну, збагачення культури і розвитку взаєморозуміння, миру й співробітництва різних народів». 
Детальніше...
 
ДП «Львівстандартметрологія» здійснює сертифікацію автосервісів (СТО) Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 17 травня 2017 10:22
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН СЕРТИФІКАТ?
Наявність такого сертифіката є гарантією для клієнта, що обслуговування проходить згідно з чинними стандартами і правилами. Процедура сертифікації у Державній системі сертифікації є добровільною, отже, наявність сертифіката свідчить не тільки про високий рівень сервісу, а і про турботу підприємства про свій імідж на ринку.

Сертифікація дозволяє підтвердити, що підприємство, яке надає послуги з ремонту та техобслуговування, має можливість виконати роботи на відповідному обладнанні і відповідним інструментом згідно з вимогою технологічної документації.

СТО, які мають сертифікати можуть вказувати - "Всі види робіт сертифіковані", що дозволить збільшити кількість клієнтів.

Наявність сертифікатів засвідчить, що у СТО працюють кваліфіковані фахівці, які знають свою справу і виконують роботи на найвищому рівні.

Маючи сертифікат набагато простіше укладати договори з юридичними особами на обслуговування їхньої техніки, що безсумнівно надасть перевагу перед нікому невідомими СТО. 
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" учасники III Міжнародної науково-технічної конференції Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 15 травня 2017 09:02
11-12 травня 2017 року в Національному університеті "Львівська політехніка" відбулася III Міжнародна науково-технічна конференція пам´яті професора Петра Столярчука «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи».

Робота конференції була організована за тематичними напрямками, зокрема: взаємодія у системі "вища освіта – ринок праці"; розроблення, впровадження та поліпшення систем управління (відповідно до вимог стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, HACCP, OHSAS 18001 тощо): теорія, практика, проблеми; інструменти прозорості Європейського простору вищої освіти у забезпеченні її якості; cучасні підходи в оцінюванні й забезпеченні якості продукції, послуг та персоналу;  cтандартизація, оцінювання відповідності та акредитація в освіті й промисловості; проблеми вдосконалення національної системи технічного регулювання; метрологія та метрологічне забезпечення в промисловості;безпека продукції (процесів, послуг) для життя, здоров’я та майна громадян, охорона довкілля та безпека народногосподарських об’єктів тощо. 
Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ! Друкувати
Написав Administrator   
Субота, 13 травня 2017 10:33
 
 
Вітаємо! Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 травня 2017 15:58
 
 
УВАГА! Змінено банківські реквізити! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 24 квітня 2017 10:33

Увага!  З 24 квітня 2017 р. ДП "Львівстандартметрологія" змінює банківські реквізити.
Надаємо для зручності клієнтів нові реквізити:

Д
ержавне підприємство
«Львівський науково -виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації»
(ДП «Львівстандартметрологія»)

79005, м.Львів. вул.Князя Романа, 38
Розрахунковий рахунок № 26005000028352
у Філії АТ “УКРЕКСІМБАНК” у м.Львові
МФО 322313
Код ЄДРПОУ 04725912
Індивідуальний податковий номер 047259113047
Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100102386


Генеральний директор: ГРИНІВ Юрій Олексійович
 
ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 14 квітня 2017 10:21
 
 
Підведено підсумки роботи Народного музею метрології за I квартал 2017 року Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 12 квітня 2017 09:08
Народний музей метрології та вимірювальної техніки створений на громадських засадах при Державному підприємстві «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Унікальна колекція музею відтворює розвиток метрології з кінця ХІХ століття до наших днів, а історія розповідає про виникнення видів вимірювань від зародження до сьогодення. Експозиція систематично поповнюється новими експонатами і сьогодні налічує близько 650 засобів вимірювання.

За внесок у розвиток українського музейництва, справу національно-культурного відродження музею присвоєно звання «Народний музей». Народний музей метрології є ілюстрацією досвіду відтворення історії найстарішої в Україні державної метрологічної служби.

Текстові стенди, містять детальну інформація про історію розвитку кожного виду вимірювань від початку, відомості про вчених. Ці стенди можуть, значною мірою, слугувати навіть навчальним посібником до курсу метрології вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.

Відвідини музею є цінною допомогою при вивченні курсу стандартизації і метрології, передбачених планами багатьох вищих та середніх навчальних закладів, про що свідчать численні записи у книзі відгуків.

Протягом I кварталу 2017 року музей відвідало 145 відвідувачів, 26 організацій.

Довідково
У музеї проводяться:
• групові та індивідуальні екскурсії;
• тематичні заняття з історії метрології для студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та учнів шкіл.
Години роботи: Понеділок — п'ятниця 09.00-16.00 за попереднім записом, тел. (032) 261-61-77, м.т. 050-105-80-87.
 
Роль керівника у вирішенні конфлікту в колективі Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 22 березня 2017 15:32
У Міжнародному науково-практичному журналі «Лабораторная диагностика. Восточная Европа».- №1.- 2017 опубліковано статтю- «Роль руководителя в управлении конфликтами в коллективе. Его роль в их решении».

Автором статті є: Ігор Іванович Сидорко - аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія».

У статті розглянуто сутність і значення конфлікту в організації. Досліджено роль керівника у вирішенні конфлікту в колективі. Запропоновано практичні рекомендації щодо попередження конфлікту, його профілактика і послаблення.

Журнал видається у таких країнах: Білорусь, Болгарія, Казахстан, Литва, Латвія, Німеччина, Російська Федерація, Україна.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 28 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804040
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання