офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 08 | 2019
ДП "Львівстандартметрологія"
Увага! Перевіримо нормативні документи на чинність та актуальність Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 15 січня 2018 17:09
У зв`язку з тим, що в Україні прийнято велику кількість нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, національних стандартів України, а також скасовано (подовжено чинність) нормативних документів України та міждержавних стандартів в Україні, пропонуємо здійснити перевірку нормативних документів, якими користується Ваше підприємство.

Для цього Вам потрібно звернутися:
ДП «Львівстандартметрологія», фонд нормативних документів
79005, м.Львів, вул.Князя Романа, 38
тел. (032) 261-61-77,
тел./факс: (032) 261-66-79,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Виробників продуктів харчування перевірятимуть без попередження Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 11 січня 2018 10:47
Із квітня 2018 року розпочнуть діяти бiльшiсть пoлoжeнь зaкoну № 2042-VIII (реєстраційний номер законопроекту №0906) «Прo дeржaвний кoнтрoль, який здiйснюється з мeтoю пeрeвiрки вiдпoвiднoстi зaкoнoдaвствa прo бeзпeчнiсть тa якiсть хaрчoвих прoдуктiв i кoрмiв, здoрoв’я тa блaгoпoлуччя твaрин».

Це означає, що ситуaцiя з кoнтрoлeм якoстi хaрчoвих прoдуктiв знaчнo пoкрaщиться. Адже, мoрaтoрiй i спeцiaльний рeжим прoвeдeння пeрeвiрoк, який дiє для бiльшoстi сфeр кoнтрoлю, з квiтня цього року для виробників хaрчoвoї прoдукцiї дiяти нe будe.

Паралельно з квiтня 2018 рoку буде дoвгoстрoкoвий плaн кoнтрoлю, який бaзується нa критeрiях ризику. Тoбтo будe визнaчeнo пeвнi види прoдукцiї, якi пiдлягaють рeтeльнішому кoнтрoлю.

Суттєва вiдмiннiсть вiд нинiшньoї мoдeлi полягатиме у тому, що пeрeвiркa, нaвiть плaнoвa, мoжe здiйснювaтися бeз пoпeрeджeння, зa виняткoм тих випaдкiв, кoли пeрeвiряється пiдприємствo, сeртифiкoвaнe зa систeмoю НАССР. 
Детальніше...
 
Якість масла досліджували у випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 04 грудня 2017 10:06
Фахівці випробувальної лаборатораторії ДП "Львівстандартметрологія" перевірили декілька зразків масла на відповідність масової частки жиру та наявність шкідливих  домішок, рослинних  жирів тощо.
Детальніше про результати випробувань у рубриці "Моніторинг якості".

 
Участь фахівців ДП "Львівстандартметрологія" у засіданні ТК 156 Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 листопада 2017 12:51
У ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулось XII засідання Технічного комітету стандартизації ТК 156 «Прилади для вимірювань маси, сили, деформації та механічних випробувань матеріалів», учасником якого був Андрій Мазур  - член ТК 156, начальник відділу повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки геометричних і механічних величин ДП «Львівстандартметрологія».

На засіданні були присутні понад сорок спеціалістів у галузі стандартизації та метрології з 23-х провідних підприємств України.

З вступним словом виступив Юрій Кузьменко - заступник генерального директора з метрології та наукової діяльності ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».

Голова ТК 156 Олександр Самойленко відзвітував про результати діяльності ТК 156 у 2017 році та окреслив основні завдання на 2018 рік.

Слово мали члени ТК, голови та члени підкомітетів, котрі доповідали з таких питань:
- діяльність із розроблення стандартів у 2017 році;
- особливості впровадження нових стандартів;
- пропозиції із розроблення стандартів на 2018 рік;
- обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення, з пропозиціями щодо першочергових завдань із розроблення нормативних документів і джерел їх фінансування.

Наприкінці засідання було проведено обговорення виступів та план роботи ТК на 2018 рік.

Джерело: http://www.ukrcsm.kiev.ua

 
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПИТАНЬ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР) Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 28 листопада 2017 15:34
Сьогодні, 28 листопада, відбувся семінар на тему: «Система управління безпечністю харчової продукції - вимога часу. Перспективи впровадження системи HACCP на підприємствах харчової та переробної галузі. Вимоги законодавства, стандартів, клієнтів».

У семінарі взяли участь: фахівці ДП «Львівстандартметрологія», представники 13 підприємств-виробників харчової промисловості Львівщини: ТзОВ «Агросмак», ТзОВ «Довір’я», ПП «Гал-Євро-Контракт», ТзОВ «Львівагропродукт», Дрогобицька філія ТзОВ «Зернопереробна компанія «ЮМАС», ТзОВ «Молокозавод «Самбірський», ТОВ «Олія Волині», ТзОВ «Хінкель-Когут», ТзОВ СП «Росан Пак», ПП «Крапфен», ТзОВ СПГ «Тетра», ТОВ «Технокап УА», ТзОВ «Агроторг».
Детальніше...
 
Чи якісний та безпечний кисломолочний сир, який ми купуємо на ринку чи торгівельних мережах Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 21 листопада 2017 11:41
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" перевірили декілька зразків сиру кисломолочного. Детальніше про результати випробувань у рубриці "Моніторинг якості".

 
Чи корисне та безпечне мило, яким ми користуємося щодня, - у рубриці "Моніторинг якості" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 06 листопада 2017 10:02
У випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" перевірили якість та безпечність мила трьох зразків. Фахівці методом титрування визначали чи допустимий рівень хлоридів у наданих зразках.
Детальніше про результати досліджень  у рубриці "Моніторинг якості".

 
29 жовтня Україна перейде на “зимовий час“ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 25 жовтня 2017 08:34
29 жовтня 2017 року о 4 (четвертій) годині ранку за київським часом відбудеться перехід на “зимовий час” з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад.

Довідково
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України" з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.
 
Чи пройшла картопля перевірку на вміст нітратів,- у рубриці "Моніторинг якості" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 жовтня 2017 08:54
Нітрати у картоплі - чим вони небезпечні для людини?
У картоплі норма вмісту нітратів - 250 мг/кг.
Як відомо, рослини беруть з грунту більше сполук азоту, ніж потрібно для їх розвитку. Як наслідок, синтез нітратів в рослинні білки відбувається лише частково, решту ж нітрати потрапляють в організм людини зі споживанням овочів чи фруктів.
При одноразовому вживанні продукту з великим вмістом нітратів істотної шкоди організму не буде. Але при регулярному вживанні таких продуктів відбувається перенасичення організму токсинами.
Фахівці випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" перевірили картоплю на вміст нітратів.
Детальніше про результати досліджень у рубриці "Моніторинг якості".

 
З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ! Друкувати
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 жовтня 2017 09:41
 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1382
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 1936489
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання