офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 01 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Постанова Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 р.№419 Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 14 липня 2016 08:44
Кабінет Міністрів України оприлюднив Постанову від 01.07.2016 №419 "Про затвердження Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання".

Цією постановою затверджено Порядок призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

Прийняття акта дасть змогу допустити до виконання робіт з оцінки відповідності колісних транспортних засобів, запасних частин та обладнання органи із сертифікації, які дотримуються норм законодавства під час виконання робіт із сертифікації, та здійснювати аналіз діяльності цих органів.

Це сприятиме ефективній реалізації державної політики щодо безпеки дорожнього руху та захисту довкілля, зниженню рівня аварійності на автомобільному транспорті та тяжкості її наслідків. Також сприятиме зменшенню негативного впливу автомобільного транспорту на навколишнє природне середовище за рахунок введення в експлуатацію в Україні транспортних засобів, що відповідають сучасним вимогам активної, пасивної та екологічної безпеки, та введенню в обіг безпечних частин та обладнання транспортних засобів.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Зміни до Технічного регламенту щодо товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 13 липня 2016 10:31
Мінекономрозвитку розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку» в частині уточнення норми щодо добровільності нанесення знака відповідності.

Детальніше...
 
Наказ Мінекономрозвитку від 29.06.2016 №1048 Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 липня 2016 09:48
 
Проект наказу Мінекономрозвитку України "Про затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 06 липня 2016 08:18
Проект наказу Мінекономрозвитку України "Про затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології", розроблено відповідно до частини п’ятої статті 18 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", який набрав чинності 01.01.2016.

Основними цілями розроблення проекту наказу є затвердження Порядку атестації аудиторів з метрології, яким встановлюються вимоги до:
- кандидатів в аудитори з метрології та аудиторів з метрології, що атестуються на виконання робіт з уповноваження на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації;
- проведення атестації кандидатів в аудитори з метрології та аудиторів з метрології; звітування аудиторів з метрології;
- повноваження комісії з атестації аудиторів з метрології.

 
 
До уваги керівників підприємств, організацій, приватних підприємців! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 липня 2016 13:37
На адресу ДП “Львівстандапртметрологія” надходять чисельні звернення суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо видачі роз’яснення стосовно необхідності обов’язкової сертифікації певної продукції, послуг тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що в системі технічного регулювання України відбулися суттєві зміни в питаннях адаптації українського законодавства до європепейського, а також гармонізації нормативної бази з міжнародними і європейськими стандартами.
Детальніше...
 
Узгоджено назву - Реєстр державної системи сертифікації Друкувати
Написав прес-служба   
Субота, 02 липня 2016 08:35
Кабінетом Міністрів України видано Постанову від 24 червня 2016 р. № 383 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008 р. № 446», якою приведено у відповідність до законодавства положення нормативно-правового акта про митне оформлення товарів.

Постановою передбачено назву "Єдиний реєстр сертифікованої в Україні продукції" замінити на - "Реєстр державної системи сертифікації".

На сьогодні випуск для вільного обігу на митній території України контрольованих товарів здійснюється за наявності в Єдиній автоматизованій інформаційній системі органів фіскальної служби України інформації про те, що назва, тип, вид, марка та виробник товарів (незалежно від їх власника або одержувача) включені до Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції. Водночас, відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" органи доходів і зборів здійснюють митне оформлення імпортних товарів, які підлягають обов'язковій сертифікації, на підставі інформації, включеної до Реєстру державної системи сертифікації. Саме тому виникла необхідність приведення назви реєстру у відповідність до законодавства.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» взяв участь у апаратній нараді ЛОДА Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 червня 2016 12:50
29 червня 2016 р. на апаратній нараді Львівської обласної державної адміністрації генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Олег Косінський звітував по напрямках діяльності підприємства, зокрема, щодо:

- основних завдань ДП «Львівстандартметрологія»;
- виконання фінансового плану за 2015 р.;
- стану матеріальної бази підприємства;
- перспектив розвитку підприємства у сферах забезпечення єдності вимірювань в регіоні, оцінки відповідності продукції і послуг, систем управління, стандартизації;
- планових показників діяльності на 2016-2018 рр. та фінансових результатів.

Крім цього, Олег Косінський детально проаналізував проблемні питання та окреслив шляхи їх вирішення, зокрема, щодо:

-підвищення загроз та ризиків, які виникли в результаті дерегуляційних процесів у технічному регулювання та споживчій політиці у сферах забезпечення якісною харчовою продукцією та продовольчою сировиною; готельних послуг; відпочинку та оздоровлення дітей тощо;
- організації роботи лабораторії колісних транспортних засобів;
- зменшення кількості поданих на повірку лічильників води, газу, тепла у Львівській області, в тому числі у м.Львові, що ставить під сумнів достовірність обліку цих ресурсів в регіоні;
- відсутність суттєвої підтримки від державних контролюючих органів, враховуючи дію сьогоднішнього мораторію на проведення ринкового та державного метрологічного нагляду.

За результатами виступу Олега Косінського для врегулювання зазначених проблемних питань голова ЛОДА Олег Синютка дав необхідні доручення відповідним виконавчим органам та службам Львівської області.

Із презентацією підприємства можна ознайомитися тут.
 
Вітаємо з Днем Конституції України! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 червня 2016 15:07
 
 
Щодо встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 червня 2016 11:10

Цей Регламент розроблено з метою гармонізації законодавства з Регламентом Європейського Союзу від 19 грудня 2006 року N 1881/2006 про встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах.

 У результаті втрачає чинність, додаток № 2 до Державних санітарних правил і норм захисту продовольчої сировини та продуктів харчування від забруднення нітрозамінами, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01 липня 1999 року № 30. 

Та вважати такими, що не застосовуються на території України, пункти "Медико-биологических требований и санитарных норм качества продовольственного сырья и пищевых продуктов", затверджених заступником Міністра охорони здоров'я СРСР 01 серпня 1989 року N 5061-89, відповідно до додатку до Регламенту.

 
Щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки ЗВТ Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 13 червня 2016 10:48
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу "Про деякі питання щодо видачі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології".

Реалізація проекту наказу забезпечить узгодженість в питаннях оформлення документів, їх структури та змісту, що полегшить заявнику роботу щодо складання  документів, що додаються до заяви з метою його уповноваження на проведення повірки ЗВТ.

Затвердження проекту наказу дозволить заявникам у разі відповідності Критеріям та проходження усіх необхідних процедур одержати свідоцтво про уповноваження та бути включеними до Державного реєстру наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів і повірочних лабораторій, уповноважених на проведення повірки ЗВТ.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 36 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1272
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1612246
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання