офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 07 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
9 червня 2011 р. відбулась міжурядова нарада з питань щодо сертифікації ДТЗ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 15 червня 2011 10:31
У сучасних умовах певні чинники економічного, соціального та науково-технічного характеру спричиняють  зростання потреб населення у транспорті та транспортних послугах. Значне місце у пасажирських і вантажних перевезеннях посідає автомобільний транспорт, яким перевозиться практично стільки ж пасажирів, скільки усіма іншими видами транспорту (тролейбусним, трамвайним, залізничним, метрополітенним, таксомоторним легковим, морським, річковим, авіаційним) разом узятими. Важливо зазначити, що дорожньо-транспортні засоби (ДТЗ), їх складові та приладдя, є об’єктами підвищеної небезпеки. Тому, держава не може залишатись осторонь у питаннях, які стосуються безпеки дорожнього руху, захисту довкілля та захисту прав споживача.
Детальніше...
 
Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 червня 2011 12:11
Комітет з питань європейської інтеграції визнав таким, що не суперечить праву Європейського Союзу та зобов'язанням України в рамках СОТ, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення належного державного контролю (нагляду) за харчовою продукцією)» №8459 від 29.04.2011 р.
Детальніше...
 
Затверджено Порядок застосування будівельних норм Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 09 червня 2011 08:26
З метою забезпечення розвитку національної системи нормування у будівництві Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. №547 затверджено Порядок застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу (ЄС).
Цей Порядок визначає механізм одночасної дії будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами ЄС.
Ознайомитися із текстом постанови та самого Порядку можна тут
 
Придатні до використання засоби ваговимірювальної техніки - запорука чесної торгівлі Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 08 червня 2011 08:34
Львів з давніх часів був торгівельним містом і цьому сприяло вдале географічне розташування - на перетині торгових шляхів зі Сходу на Захід та з Півночі на Південь.
У Львові завжди бурхливо розвивались продовольчі та промислові ринки, які традиційно славились асортиментом своїх товарів. Ця тенденція збереглася і сьогодні. Про це свідчить і кількість ринків, які офіційно здійснюють свою діяльність на теренах Львівської області, а також і збільшення кількості торгівельних місць на кожному з них, яке керівництво ринків віддає в оренду приватним підприємцям. Питання дотримання чесної торгівлі на ринках також не втратило своєї актуальності. Технічною запорукою чесної торгівлі є наявність у підприємців ваг та гир, з допомогою яких можливо достовірно отримати необхідну кількість товару. Впевненість у цьому забезпечується, якщо ваговимірювальна техніка пройшла своєчасну повірку. На жаль, далеко не всі приватні підприємці, які працюють на ринках, це розуміють і виконують. Використання неповірених ваг та гир може призвести до обважування споживачів і порушення правил чесної торгівлі.
Детальніше...
 
Державним метрологічним наглядом у травні 2011 року обревізовано понад 38 тис. ЗВТ у регіоні Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 07 червня 2011 08:16
Протягом травня 2011 року інспекторами державного метрологічного нагляду (ДМН) здійснено перевірку на 13-ти підприємствах, установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м. Львова й області. Порушення вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон), державних стандартів, метрологічних вимог та інших нормативних документів з метрології були встановлені у всіх перевірених об’єктах.
Детальніше...
 
Інспекторами забраковано продукції вартістю 71 тис. грн. впродовж травня 2011 року Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 06 червня 2011 10:05
У травні 2011 року інспекторами з державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм та правил ДП «Львівстандартметрологія» було проведено 21 перевірку, з них 1 позапланову та 1 повторну. На 15-ти з перевірених підприємств виявлено порушення вимог чинних нормативних документів (НД), тобто у 75 % від загальної кількості перевірених. У переліку продукції, яка перевірялась були: хлібобулочні та кондитерські, молочні продукти, яйця курячі, напої безалкогольні, крупи, харчові добавки, а також нафтопродукти та промислова продукція.
Детальніше...
 
Розроблено нову редакцію ДСТУ 4518 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 02 червня 2011 08:37
На виконання наказу Держспоживстандарту України від 28.10.2010 за №487, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.02.2011р. за №183/18921 «Про затвердження Технічного регламенту щодо маркування харчових продуктів» (п. 4.1) розроблено нову редакцію ДСТУ 4518 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила» на заміну чинного ДСТУ 4518:2008. Розробники зазначеного стандарту звертаються з проханням до всіх зацікавлених сторін надавати зауваження і аргументовані пропозиції щодо змісту і викладення положень національного стандарту ДСТУ4518:2008 до Технічних комітетів, за якими закріплені відповідні об'єкти стандартизації. 
Надані зауваження та пропозиції будуть опрацьовані Технічними комітетами з певної харчової галузі з наступним поданням до НДІ стандартизації ДП «УкрНДНЦ».
 
Затверджено Технічний регламент з екологічного маркування Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 31 травня 2011 10:08
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 18 травня 2011 року №529, якою затверджено Технічний регламент з екологічного маркування. Цей Технічний регламент (ТР) встановлює вимоги щодо присвоєння і застосування необов’язкового (добровільного) екологічного маркування в Україні, регламентує процедуру розроблення та перегляду екологічних критеріїв.
Згідно з планом заходів із застосування Технічного регламенту з екологічного маркування впродовж 2011-2014 років забезпечуватиметься добровільне застосування підприємствами-виробниками вимог ТР під час використання екологічного маркування. За результатами його добровільного застосування, у разі потреби, будуть внесені зміни до цього ТР, а починаючи з 2014 року заплановано його обов’язкове застосування. Ознайомитись із текстом ТР та планом заходів щодо його застосування можна тут.
 
Завершується прийом заявок на прийняття участі у Конкурсі «100 кращих товарів» 2011 року Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 30 травня 2011 11:45
До уваги керівників підприємств та організацій ! ДП «Львівстандартметрологія» 10 червня завершує прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». Станом на 30.05 2011 р. у ДП «Львівстандартметрологія» зареєстровано 30 заявок. Перелік учасників у Додатку.
Детальніше...
 
Відбувся 7-й Всеукраїнський з’їзд якості Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 27 травня 2011 11:20
24 травня 2011 року в м. Києві відбувся 7-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України», учасником та членом робочої комісії з розробки законопроекту «Про засади підтримки та розвитку руху за ділову активність» був представник Львівщини - в.о. заступника генерального директора з метрології ДП «Львівстандартметрологія» Ігор Щур.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня81828384858687888990НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 61 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1309
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1715373
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання