офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
НТР щодо нормативних документів на прилади неавтоматичного зважування Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 22 червня 2011 09:54
23 червня 2011 року о 14.00 проводитиметься засідання Науково-технічної Ради ДП «Львівстандартметрологія» на тему: «Впровадження технічного регламенту та нормативних документів на прилади неавтоматичного зважування».
Метою заходу є розгляд питань та вирішення проблем, пов’язаних із впровадженням нормативно-правових та нормативних документів на неавтоматичні зважувальні прилади в Україні.
У засідання приймуть участь члени НТР, фахівці ДП «Львівстандартметрологія» та ТзОВ НВП «Техноваги».
На засіданні будуть розглянуті питання:
-  умови за яких можна досягнути виготовлення конкурентоспроможних ЗВТ;
-  інформація щодо затвердження та скасування нормативних документів на неавтоматичні зважувальні прилади;
-  переваги впровадження Технічного регламенту неавтоматичних зважувальних приладів;
- стан впровадження та проблеми, що виникають під час впровадження Технічного регламенту неавтоматичних зважувальних приладів на виробництві.
Місце проведення засідання – актова зала ДП «Львівстандартметрологія» за адресою: вул. Князя Романа, 38, 3-й поверх.
Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: (32) 298-67-92
 
Наказ Держспоживстандарту щодо доступу до публічної інформації Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 червня 2011 00:00
На виконання Закону України вiд 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента від 05.05.2011 р. №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №583 «Питання виконання Закону про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» та з метою реалізації права кожного на доступ до інформації Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики затвердив Наказ від 08.06.2011р. №219 «Про доступ до публічної інформації Держспоживстандарту України».
Наказ містить затверджену примірну форму запиту на інформацію та примірний порядок складання та подання запитів на інформацію.

 
 
9 червня 2011 р. відбулась міжурядова нарада з питань щодо сертифікації ДТЗ Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 15 червня 2011 10:31
У сучасних умовах певні чинники економічного, соціального та науково-технічного характеру спричиняють  зростання потреб населення у транспорті та транспортних послугах. Значне місце у пасажирських і вантажних перевезеннях посідає автомобільний транспорт, яким перевозиться практично стільки ж пасажирів, скільки усіма іншими видами транспорту (тролейбусним, трамвайним, залізничним, метрополітенним, таксомоторним легковим, морським, річковим, авіаційним) разом узятими. Важливо зазначити, що дорожньо-транспортні засоби (ДТЗ), їх складові та приладдя, є об’єктами підвищеної небезпеки. Тому, держава не може залишатись осторонь у питаннях, які стосуються безпеки дорожнього руху, захисту довкілля та захисту прав споживача.
Детальніше...
 
Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 червня 2011 12:11
Комітет з питань європейської інтеграції визнав таким, що не суперечить праву Європейського Союзу та зобов'язанням України в рамках СОТ, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення належного державного контролю (нагляду) за харчовою продукцією)» №8459 від 29.04.2011 р.
Детальніше...
 
Затверджено Порядок застосування будівельних норм Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 09 червня 2011 08:26
З метою забезпечення розвитку національної системи нормування у будівництві Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. №547 затверджено Порядок застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу (ЄС).
Цей Порядок визначає механізм одночасної дії будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами ЄС.
Ознайомитися із текстом постанови та самого Порядку можна тут
 
Придатні до використання засоби ваговимірювальної техніки - запорука чесної торгівлі Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 08 червня 2011 08:34
Львів з давніх часів був торгівельним містом і цьому сприяло вдале географічне розташування - на перетині торгових шляхів зі Сходу на Захід та з Півночі на Південь.
У Львові завжди бурхливо розвивались продовольчі та промислові ринки, які традиційно славились асортиментом своїх товарів. Ця тенденція збереглася і сьогодні. Про це свідчить і кількість ринків, які офіційно здійснюють свою діяльність на теренах Львівської області, а також і збільшення кількості торгівельних місць на кожному з них, яке керівництво ринків віддає в оренду приватним підприємцям. Питання дотримання чесної торгівлі на ринках також не втратило своєї актуальності. Технічною запорукою чесної торгівлі є наявність у підприємців ваг та гир, з допомогою яких можливо достовірно отримати необхідну кількість товару. Впевненість у цьому забезпечується, якщо ваговимірювальна техніка пройшла своєчасну повірку. На жаль, далеко не всі приватні підприємці, які працюють на ринках, це розуміють і виконують. Використання неповірених ваг та гир може призвести до обважування споживачів і порушення правил чесної торгівлі.
Детальніше...
 
Державним метрологічним наглядом у травні 2011 року обревізовано понад 38 тис. ЗВТ у регіоні Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 07 червня 2011 08:16
Протягом травня 2011 року інспекторами державного метрологічного нагляду (ДМН) здійснено перевірку на 13-ти підприємствах, установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м. Львова й області. Порушення вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон), державних стандартів, метрологічних вимог та інших нормативних документів з метрології були встановлені у всіх перевірених об’єктах.
Детальніше...
 
Інспекторами забраковано продукції вартістю 71 тис. грн. впродовж травня 2011 року Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 06 червня 2011 10:05
У травні 2011 року інспекторами з державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм та правил ДП «Львівстандартметрологія» було проведено 21 перевірку, з них 1 позапланову та 1 повторну. На 15-ти з перевірених підприємств виявлено порушення вимог чинних нормативних документів (НД), тобто у 75 % від загальної кількості перевірених. У переліку продукції, яка перевірялась були: хлібобулочні та кондитерські, молочні продукти, яйця курячі, напої безалкогольні, крупи, харчові добавки, а також нафтопродукти та промислова продукція.
Детальніше...
 
Розроблено нову редакцію ДСТУ 4518 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 02 червня 2011 08:37
На виконання наказу Держспоживстандарту України від 28.10.2010 за №487, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.02.2011р. за №183/18921 «Про затвердження Технічного регламенту щодо маркування харчових продуктів» (п. 4.1) розроблено нову редакцію ДСТУ 4518 «Продукти харчові. Маркування для споживачів. Загальні правила» на заміну чинного ДСТУ 4518:2008. Розробники зазначеного стандарту звертаються з проханням до всіх зацікавлених сторін надавати зауваження і аргументовані пропозиції щодо змісту і викладення положень національного стандарту ДСТУ4518:2008 до Технічних комітетів, за якими закріплені відповідні об'єкти стандартизації. 
Надані зауваження та пропозиції будуть опрацьовані Технічними комітетами з певної харчової галузі з наступним поданням до НДІ стандартизації ДП «УкрНДНЦ».
 
Затверджено Технічний регламент з екологічного маркування Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 31 травня 2011 10:08
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 18 травня 2011 року №529, якою затверджено Технічний регламент з екологічного маркування. Цей Технічний регламент (ТР) встановлює вимоги щодо присвоєння і застосування необов’язкового (добровільного) екологічного маркування в Україні, регламентує процедуру розроблення та перегляду екологічних критеріїв.
Згідно з планом заходів із застосування Технічного регламенту з екологічного маркування впродовж 2011-2014 років забезпечуватиметься добровільне застосування підприємствами-виробниками вимог ТР під час використання екологічного маркування. За результатами його добровільного застосування, у разі потреби, будуть внесені зміни до цього ТР, а починаючи з 2014 року заплановано його обов’язкове застосування. Ознайомитись із текстом ТР та планом заходів щодо його застосування можна тут.
 
« ПочатокПопередня9192939495969798НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 30 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802386
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання