офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
17 | 03 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Сертифікат – гарантія безпеки та якості продукції Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 березня 2011 10:07

Ринок Львівщини насичений різноманітними електропобутовими приладами різних виробників і основне питання, яке виникає у покупця, як не помилитися у своєму виборі і придбати не тільки безпечну, але й якісну техніку.

Детальніше...
 
Україна перейшла на «літній час» Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 28 березня 2011 12:59
У ніч з 26 на 27 березня стрілки годинників були переведені на годину вперед – «літній час». Ідею використання переведення годинника світ зобов’язаний англійському підприємцю Уільяму Уіллету, який в 1907 р. розпочав кампанію переходу на так званий «літній час». Уіллет доводив, що робочий клас, одержавши додаткову годину природного світлового часу в кінці дня, буде більше проводити вільного часу на свіжому повітрі, тим самим сприятиме покращенню свого здоров’я. На практиці застосування « літнього часу» було викликане необхідністю економії енергоресурсів. Як свідчить історія цього питання, вперше «літній час» було запроваджено в 1909 р. в Англії. Головною метою було ефективне використання довгого літнього дня і, як наслідок цього - економія енергоресурсів.
Детальніше...
 
Щодо проведення експертизи технічної документації на ЗВТ при ввезенні на територію України Друкувати
Написав Прес-служба   
П'ятниця, 25 березня 2011 09:01
У зв’язку з тим, що значна кількість засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) ввозиться суб’єктами підприємницької діяльності з-за кордону, особливо важливого значення в Україні набули законодавчі та нормативно-правові акти, які регламентують цю діяльність в питанні забезпечення єдності вимірювань.
Детальніше...
 
Державним метрологічним наглядом за лютий 2011 року обревізовано понад 3000 одиниць ЗВТ у регіоні Друкувати
Написав Прес-служба   
Четвер, 24 березня 2011 09:28
Впродовж лютого 2011 р. інспекторами державного метрологічного нагляду (ДМН) ДП «Львівстандартметрологія» здійснено перевірки на 12-ти підприємствах, в установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м. Львова та області. Порушення метрологічних вимог встановлено у 100% перевірених об'єктів.
У процесі перевірок обревізовано 3284 одиниці засобів вимірювальної техніки (ЗВТ). Непридатними до застосування визнано 129 одиниць ЗВТ (3,9%), які експлуатувалися без відбитків чинних тавр повірки.
Детальніше...
 
Комерційний облік електричної енергії у Львівській області проводиться неповіреними ЗВТ Друкувати
Написав Прес-служба   
Середа, 23 березня 2011 10:17
Відділом повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) електричних величин ДП «Львівстандартметролгія» проведено роботу щодо виявлення підприємств, які здійснюють комерційний облік електричної енергії неповіреними засобами вимірювальної техніки. Станом на 16 березня 2011 р. у Львівській області виявлено 80 підприємств, які не подали на повірку 853 одиниць трансформаторів струму та 300 одиниць високовольтних трансформаторів напруги.
Детальніше...
 
Достовірні вимірювання – достовірний діагноз, ефективне лікування Друкувати
Написав Прес-служба   
Вівторок, 22 березня 2011 00:00
Важливим параметром, який характеризує стан дихальної системи людини, є киснева сатурація (насичення крові киснем).
Киснева сатурація – це відсоток окисленого гемоглобіну відносно загального вмісту гемоглобіну у крові (так звана концентрація кисню у крові).
Ряд захворювань (чи клінічних ситуацій) людини призводять до пониження насичення крові киснем (гіпоксимії – рівня парціального тиску кисню в артеріальній крові нижче допустимих норм).
Тому, моніторування насичення крові киснем пацієнта є необхідним під час клінічного обстеження пацієнта (в першу чергу це стосується артеріальної крові).
Традиційний метод визначення насичення крові киснем полягає у дослідження взірця крові пацієнта, при якому визначається парціальний тиск кисню, а потім обчислюється рівень кисневої сатурації. Цей метод є незручним і не може використовуватися для тривалого моніторингу. Сучасними медичними приладами, які забезпечують неінвазивний метод (обстеження пацієнта, що відповідає вимогам забезпечення повної безпеки обстеження, його комфортності, оперативності при збереженні високої достовірності результатів вимірювань) моніторингу відсоткового складу артеріального гемоглобіну насичення киснем є пульсові оксиметри (пульсоксиметри).
Детальніше...
 
Впродовж лютого 2011 року забраковано продукції на суму понад 134000 гривень Друкувати
Написав Прес-служба   
П'ятниця, 18 березня 2011 14:38
Впродовж лютого 2011 року ДП «Львівстандартметрологія» було проведено 21 перевірку державного нагляду за якістю продукції, додержанням вимог стандартів на підприємствах регіону, з них 18 первинних та 3 повторні перевірки. На 15-ти первинно перевірених об’єктах встановлено порушення вимог чинних нормативних документів (НД), що становить 83,3% від загальної кількості перевірених.
Детальніше...
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" прийняли участь у нараді щодо якості вугілля Друкувати
Написав Прес-служба   
Четвер, 17 березня 2011 12:40
16 березня 2011 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА) відбулася нарада з питань якості поставленого вугілля в опалювальному сезоні 2010-2011 років для бюджетних установ за результатами перевірок контролюючими органами та депутатською комісією з питань контролю за ефективністю виконання державних та обласних програм Львівської обласної ради (ЛОР). В нараді прийняли участь представники ЛОДА та ЛОР; Контрольного ревізійного управління (КРУ) у Львівській області; ДП «Львівстандартметрологія»; відділів освіти Сокальської, Дрогобицької, Жовківської, Самбірської райдержадміністрацій; ВАТ «Облпаливо».
Детальніше...
 
Триває прийом заявок на участь у конкурсі "100 кращих товарів України" Друкувати
Написав Прес-служба   
Середа, 16 березня 2011 15:10
З метою продовження руху щодо об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів триває прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році.
Детальніше...
 
Щодо ремонту та технічного обслуговування ЗВТ та випробувального обладнання Друкувати
Написав Прес-служба   
Понеділок, 14 березня 2011 09:44
Ремонт та технічне обслуговування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання будь-якого ступеня складності проводиться висококваліфікованими фахівцями ДП "Львівстандартметрологія" на базі спеціально обладнаних робочих місць.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня91929394НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 67 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1282
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1671319
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання