офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
25 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Затверджено форму акта перевірки з державного нагляду Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 19 травня 2011 14:37
У Міністерстві юстиції України зареєстровано Наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання від 21.03.2011 р. № 107 «Про затвердження форми акта перевірки з державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил». Цей наказ затверджено з метою подальшого вдосконалення організації і порядку проведення державного нагляду за додержанням стандартів, норм та правил.
 
Народний музей метрології – вагомий внесок у розвиток українського музейництва Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 18 травня 2011 09:59
Щорічно 18 травня весь світ святкує Міжнародний день музеїв. У цей день музеї відкривають свої двері для всіх бажаючих, безкоштовно із радістю показуючи свої виставочні зали, нові експонати, розповідають та працюють у дусі «Музеї – це важливий засіб культурного обміну, збагачення культури і розвитку взаєморозуміння, миру й співробітництва різних народів».
Серед музеїв Львівщини є один, якому немає поки що аналогів це - Народний музей метрології та вимірювальної техніки, створений на громадських засадах при державному підприємстві «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».
Унікальна колекція музею відтворює розвиток метрології з кінця ХІХ століття до наших днів, а історія розповідає про виникнення видів вимірювань від зародження до сьогодення. Експозиція систематично поповнюється новими експонатами і сьогодні налічує близько 350 засобів вимірювання.
Детальніше...
 
Затверджено Програму перегляду державних будівельних норм і правил на період до 2015 року Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 17 травня 2011 10:27
З метою забезпечення розвитку національної системи нормування у будівництві Постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. №471 затверджено Програму перегляду державних будівельних норм і правил. За результатами цього перегляду державні будівельні норми і правила можуть бути скасовані, внесені зміни до них, розроблені нові будівельні норми і правила.
Детальніше...
 
У Львові відбувся ГЕОФОРУМ-2011 Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 16 травня 2011 14:57
Фахівці ДП «Львівстандартметрологія» прийняли участь в роботі 16-ої Міжнародної науково-технічної конференції ГЕОФОРУМ-2011, присвяченої річниці професійного свята працівників геології, геодезії і картографії України, яка проходила 27-29 квітня 2011р. у Національному університеті «Львівська політехніка» та на Яворівському полігоні. У роботі конференції взяли участь представники підприємств, інститутів, геодезичних товариств України, Росії, Німеччини, Чехії, Польщі.
Детальніше...
 
У Фонд нормативних документів надійшов новий стандарт на колісні транспортні засоби Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 13 травня 2011 09:39
У Фонд нормативних документів ДП «Львівстандартметрологія» надійшов ДСТУ 3649:2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання», затверджений наказом Держспоживстандарту України від 28 грудня 2010 р. № 630.

Цей стандарт набуває чинності з 1 липня 2011 року.

З метою ознайомлення чи придбання стандарту можна звертатися у Фонд нормативних документів ДП «Львівстандартметрологія» за адресою:
м. Львів, вул. Князя Романа, 38, к. 307, або за тел. (032) 261-61-77.
 
Верховна Рада України посилює законодавство про відповідальність за дефектну продукцію Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 12 травня 2011 10:28
Верховна Рада України прийняла за основу проект закону «Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції». Законопроектом (реєстр. №7408) пропонується врегулювати відносини щодо відповідальності за шкоду, завдану потерпілому внаслідок дефекту в продукції, яка введена в обіг в Україні.
Детальніше...
 
Щодо контролю вихідних параметрів апаратів магнітотерапії Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 11 травня 2011 14:49
Від точності і достовірності показів засобів вимірювальної техніки медичного призначення, яка визначається під час їх повірки, безпосередньо залежить правильність становлення діагнозу і ефективність подальшого лікування пацієнта.
Не менше значення має і технічний стан фізіотерапевтичних апаратів, які призначені для лікувального або профілактичного впливу на організм пацієнта, паспортним даним на них.
До таких медичних апаратів належать і апарати магнітотерапії.
Детальніше...
 
Щодо забезпечення конституційного права українського споживача у сфері громадського харчування Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 10 травня 2011 13:36
На виконання наказу Держспоживстандарту України від 21 лютого 2008 року № 68 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян» ДП «Львівстандартметрологія» надає роз’яснення громадянам з метою підвищення рівня їх знань як споживачів у сфері громадського харчування.
Детальніше...
 
Триває прийом заявок на конкурс «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 05 травня 2011 16:06
До уваги керівників підприємств та організацій !

ДП «Львівстандартметрологія» продовжує прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня91929394959697НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1751766
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання