офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 09 | 2018
ДП "Львівстандартметрологія"
Лабораторія випробувань промислової та побутової техніки успішно пройшла інспекційний нагляд комісії НААУ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 08 квітня 2011 08:12
У Львівському науково-виробничому центрі стандартизації, метрології та сертифікації функціонує лабораторія випробувань промислової та побутової техніки. Діяльність лабораторії здійснюється за такими напрямками:
Детальніше...
 
В.о. заступника генерального директора Ігор Щур брав участь у нараді в Львівській ОДА Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 квітня 2011 16:08
6 квітня 2011 року в Львівській обласній державній адміністрації (ЛОДА) під головуванням заступника Голови Івана Стефанишина відбулася нарада щодо виконання «Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010-2014 рр.» (далі - Програма), за результатами розгляду на сесії Львівської обласної ради (ЛОР).
У нараді брали участь: керівники управлінь ЛОДА, ДП «Львівстандартметрологія», Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів, представники ЛОР.
За результатами наради було прийнято рішення: у термін до 13 квітня 2011 р., на основі поданих учасниками наради пропозицій, доопрацювати Програму, врахувавши всі зауваження.

 
Державним метрологічним наглядом ДП «Львівстандартметрологія» за березень 2011 року перевірено понад 60 тис. ЗВТ у регіоні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 06 квітня 2011 16:01
Протягом березня 2011 року інспекторами державного метрологічного нагляду (ДМН) здійснено перевірку на 13-ти підприємствах, установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м.Львова й області.
Детальніше...
 
Інспекторами ДП «Львівстандартметрологія» забраковано 83,2 % перевіреної продукції вродовж березня 2011 року Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 квітня 2011 16:07
У березні 2011 року інспекторами з державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм та правил ДП «Львівстандартметрологія» було проведено 20 перевірок, з них 19 первинних та 1 повторна. На 17-ти з перевірених підприємств виявлено порушення вимог чинних нормативних документів (НД), тобто у 89,5% від загальної кількості перевірених.
Детальніше...
 
Щодо проведення вимірювань у ДП "Львівстандартметрологія" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 04 квітня 2011 10:23
Повідомляємо, що у ДП «Львівстандартметрологія» функціонує лабораторія з проведення вимірювань у сфері та поза сферою поширення державного метрологічного нагляду.
Детальніше...
 
Щодо встановлення категорій готелям та іншим об'єктам Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 квітня 2011 13:32
ДП “Львівстандартметрологія” повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009р. №803 “Про затвердження Порядку встановлення категорій готелям та об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)” уповноваженим органом із встановлення категорій готелям є Міністерство культури і туризму України (МКТ).
Детальніше...
 
В.о. генерального директора Олександр Коновал прийняв участь у «круглому столі» у Львівській ОДА Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 березня 2011 15:10
30 березня 2011р. під головуванням голови ЛОДА Михайла Цимбалюка відбувся «круглий стіл», під час якого було обговорено проблемні питання розвитку підприємництва Львівщини.
Одними з найбільш проблемних питань, які піднімали підприємці, є співпраця з податковою інспекцією та митною службою.
Детальніше...
 
Дотримання правил застосування засобів вимірювальної техніки – запорука чесної торгівлі Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 31 березня 2011 11:49
У березні 2011 року фахівцями відділу державної повірки і метрологічної атестації геометричних та механічних засобів вимірювальної техніки проведено семінар-наради на 17 ринках м. Львова на тему «Метрологічне забезпечення засобів вимірювальної техніки маси під час здійснення торгівельних операцій». У проведенні семінарів прийняли участь керівництво ринків і біля 400 фізичних та юридичних осіб, які проводять торгівельну діяльність на цих ринках. Одним з основних питань, яке обговорювалось - це стан ваговимірювальних приладів, що використовується під час здійснення торгівельних операцій.
Детальніше...
 
Телеканал «ZІК» замовив випробування молочних продуктів у харчовій лабораторії для циклу програм «Книги скарг та пропозицій» Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 березня 2011 13:13
Телеканал « ZІК» у березні започаткував цикл телепередач про якість молочних продуктів у рамках телепрограми «Книга скарг та пропозицій».
Журналісти мали за мету довести до споживача інформацію про справжню якість продукції. У програмі досліджуються всі етапи походження, обробки, фасування, доставки продукту до торгівельної мережі.
Детальніше...
 
Голова Державної служби технічного регулювання України та представники Міністерства науки та технологій Соціалістичної Республіки В'єтнам підписали Спільну Угоду Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 29 березня 2011 11:19
Голова Державної служби технічного регулювання України Орєхов С.М. взяв участь у складі офіційній делегації, до Соціалістичної Республіки В’єтнам, яку очолив Президент України В.Ф.Янукович.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня91929394959697НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750765
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання