офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Відповіді на запитання
П'ятниця, 25 березня 2011 15:20
Чи потрібно сертифікувати складові частини колісних транспортних засобів, зокрема автобусу?
 
Колісні транспортні засоби (КТЗ), зокрема автобус і складові частини, з яких він комплектується, потрібно сертифікувати, оскільки вони підлягають обов'язковій сертифікації.
Сертифікація складових частин КТЗ здійснюється згідно з розділом 21 Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, у якому можна знайти відповідні КТЗ чи складову частину з посиланням на НД.
Крім цього, доцільно ознайомитися із Постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2008 р. № 446 «Про затвердження Порядку митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України та підлягають обов'язковій сертифікації в Україні, і визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».
Щодо детальнішої інформації можна звернутись у відділ з підтвердження і оцінки відповідності автотранспорту, будматеріалів, нафтопродуктів та послуг ДП «Львівстандартметрологія» за тел. (032) 261-50-83.
 
Четвер, 17 березня 2011 15:11
Чи потрібно погоджувати у Вашій установі технічні умови на продукцію для тварин?

Наше підприємство погодження технічних умов не проводить, а лише їх реєструє. Погодити технічні умови можна в Державному науково-дослідному контрольному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок, який розташований за адресою:
79019, м. Львів , вул. Донецька, 11
тел. +380 32 252-33-72,  +380 32 252-82-84
 
Середа, 09 березня 2011 10:53
Що таке технічні умови (ТУ) і хто є їх власником?

Згідно зі Статтею 1 Закону України „Про стандартизацію” ТУ відносяться до нормативних документів, які встановлюють правила, загальні принципи чи характеристики різних видів діяльності або їх результатів. ТУ – документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинні відповідати вироби, процеси чи послуги.
Згідно з Декретом Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 р. за № 46-93 „Про стандартизацію і сертифікацію” ТУ містять вимоги, що регулюють відносини між постачальником (розробником, виробником) і споживачем (замовником) продукції.
Згідно з Законом України „Про стандартизацію” право власності на ТУ належить організаціям, за кошти яких вони створені, або тим установам, яким ці організації надали таке право відповідно до установленого законом порядку.
Згідно з ДСТУ 1.3:2004 „Нацiональна стандартизацiя. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначання технiчних умов” затверджує ТУ їх власник, якщо інше не передбачено чинним законодавством України. Затвердження ТУ засвідчують підписом керівника (заступника) організації-власника ТУ і відповідною печаткою на титульному аркуші.

 
П'ятниця, 04 березня 2011 11:55
Що таке технічний регламент і до якої категорії документів він відноситься?

Згідно з Законом України «Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності» від 01.12.2005 р. № 3164-ІV «технічний регламент» – це закон України або нормативно-правовий акт, прийнятий Кабінетом Міністрів України, у якому визначено характеристики продукції або пов’язані з нею процеси чи способи виробництва, а також вимоги до послуг, включаючи відповідні положення, дотримання яких є обов’язковим.
 
Четвер, 18 лютого 2010 10:59
Якщо виробник ввозить з-за кордону вже сертифіковану сільськогоcподарську техніку, то чи визнається іноземний сертифікат у нас?

Якщо ввозиться сертифікована сільськогосподарська техніка з країн, з якими наша держава має підписані Угоди (йдеться про країни СНД, за винятком Литви, Латвії та Естонії), і в сертифікаті відповідності на цю техніку є посилання на міжнародні стандарти, тоді з української сторони йде пряме визнання такого сертифікату без додаткових випробувань. Якщо ж при процедурі визнання сертифікатів відповідності встановлено, що дана техніка пройшла випробування не по всіх показниках, які вимагаються відповідно до нормативних документів України, проводяться додаткові випробування по цих показниках. З країнами Європейського Союзу ми не маємо підписаних таких Угод, тому їх сертифікати в нас не визнаються, і навпаки. Що стосується вживаної техніки, вона сертифікується вся, без виключення - за кордоном її не сертифікують.
 
Четвер, 17 грудня 2009 11:04
Яким документом регламентується попередня 100%-на оплата за повірку ЗВТ?

Попередня оплата повірки ЗВТ регламентується договором між Виконавцем та Замовником робіт і послуг.
 
Субота, 21 листопада 2009 11:07
Чи існують вимоги щодо періодичності проведення випробувань продукції на вміст в ній генетично модифікованих організмів (ГМО)?

Таких вимог немає. Періодичність проведення випробувань встановлюється суб’єктом господарювання з метою впевненості у відсутності/наявності ГМО у продукції. Єдине, що виробникам продукції необхідно розробити відповідні процедури простежуваності продукції та забезпечити зберігання інформації щодо наявності/відсутності ГМО протягом п'яти років.
 
Понеділок, 19 жовтня 2009 11:10
Чи можна ознайомитись з результатами перевірок (усіх: планових, інспекційних і т.д.) ЗВТ медичного призначення за 2005-2009 роки у Львівській області (з вказанням кожного медичного закладу, кількості перевірених у них приладів і результатів)?

Результати державного метрологічного нагляду (надалі – ДМН) у медичних закладах Львівської області за 2007-2008 рр. і за 2009 р. (за станом на 15 червня) щодо кількості обревізованих ЗВТ МП і визнаних непридатними до застосування наведена у додатку 2.
Результати інспекційних повірок ЗВТ МП та контролю (вимірювання) вихідних параметрів виробів МТ наведені у додатку 3.

 
П'ятниця, 03 квітня 2009 12:12
Порадьте, де краще купувати ковбасу?

Ковбасу краще купувати у великих магазинах, бо продукцію там частіше перевіряється. І віддавати перевагу ковбасно-м'ясним виробам відомих виробників. Практика показує, що на великих підприємствах чіткіше дотримуються технології виготовлення.
Вибираючи ковбаси, радимо зупинитися на продукції в натуральній оболонці, бо вона "не збреше" щодо дати виготовлення. Натомість штучна оболонка може приспати нашу пильність, продукція довго може виглядати так, ніби виготовлена лише кілька годин тому.
Краще, звісно, купувати рублені ковбаси, ніж мелені. Бо до останніх можуть запхати все, окрім м'яса, а спеціальні добавки імітуватимуть смак і запах бажаної ковбаси.
Не соромтеся перед тим, як купити палку ковбаси, понюхати її, оглянути, обов'язково зверніть увагу на колір.
Не варто брати ковбасу, яка лежала на прилавку розрізаною або у неї був встромлений цінник. Такий продукт не витримає терміну реалізації.

 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1803995
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання