офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
18 | 12 | 2017
До відома споживачів
Як вибрати якісний пуховик? Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 20 листопада 2012 10:11
  У нашій країні усі «дуті» куртки та пальто помилково називають пуховиками. Пуховик – це куртка, яка наповнена пухом водоплаваючих птахів.
  На етикетці пуховика повинно бути слово «down», яке підтверджує наявність всередині виробу пуху. Ще одним доказом цього факту повинен бути прозорий мішечок із зразком наповнювача.
Детальніше...
 
Триває загальнодержавний етап Конкурсу "100 кращих товарів України" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 03 вересня 2012 13:05
У серпні 2012 р. відбувся огляд групою експертів загальнодержавного рівня Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” 7-ми підприємств регіону, які прийняли участь на загальнодержавному рівні конкурсу, а саме:
- ТзОВ «Галицька здоба»
- ТзОВ «Львівагропродукт»
- ТзОВ «Корпорація КРТ»
- ДП «Західний експертно-технічний центр»
- ТзОВ «Західно-Український центр «Медсервіс»
- ТзОВ НВП «Екологія»
- Відокремлений підрозділ санаторій «Аркада» ПАТ трест «Київміськбуд-1» ім. Загороднього.
Детальніше...
 
УВАГА! Завершується прийом робіт до Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 31 серпня 2012 08:54
Нагадуємо:
Участь у виставці-конкурсі можуть брати діти таких вікових категорій:
- категорія: 5 - 8 років;
- категорія: 9 - 12 років;
- категорія: 13 - 17 років.
Номінації конкурсних робіт:
 «Я пізнаю якісну продукцію»;
 «Ми – архітектори якісного світу»; 
«Кращий плакат на споживчу тематику».
Детальніше...
 
До уваги споживачів та постачальників теплової енергії та води Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 29 серпня 2012 08:16
Своєчасна повірка приладів обліку теплової енергії та води дає можливість не тільки оцінити їх спожиту кількість та провести достовірний облік, а і вчасно отримати тепло в житло, школи, дитячі садки, офіси тощо. Але не всі споживачі теплової енергії та води усвідомлюють цю істину та зволікають з поданням на повірку приладів обліку. Така ситуація часто призводить до конфліктних ситуацій з виробниками та постачальниками теплової енергії та води, а також до порушення терміну початку опалювального сезону.
Детальніше...
 
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, що надають послуги з тимчасового розміщення Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 27 серпня 2012 09:01
Нагадуємо, що з квітня 2012 року відновлена робота комісії Державного агентства України з туризму та курортів щодо встановлення категорій готелям та іншим об’єктам підприємницької діяльності, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання). 
Детальніше...
 
Анулювання технічних умов Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 10 серпня 2012 09:16
До уваги підприємств-власників технічних умов!

На виконання вимог 8.5.4г) ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначення технічних умов» 30.09.2012 р. будуть анульовані технічні умови згідно з переліком:
Детальніше...
 
Щодо застосування в Україні Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 30 липня 2012 09:27
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 785 затверджено Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання. Регламент встановлює вимоги стосовно електромагнітної сумісності обладнання, яке виготовляється і використовується на території України або імпортується, а також до процедури оцінки відповідності обладнання таким вимогам. Вимоги цього Технічного регламенту (далі – ТР, Технічний регламент з ЕМС) є обов’язковими (з 2011 року) для виробників, їх уповноважених представників та постачальників, які вводять в обіг обладнання; центральних органів виконавчої влади з питань технічного регулювання та стандартизації; призначених органів з оцінки відповідності.
Детальніше...
 
Дегустаційні методи аналізу як інструмент маркетингу нових харчових продуктів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 05 липня 2012 10:15
21 століття – століття розвитку сучасних харчових технологій, дивовижних винаходів в галузі сенсорики, століття конкурентної боротьби в складних ринкових відносинах. Вимогою часу є розробка та застосування нових методів дегустаційного аналізу в харчовій індустрії, які дозволяють не тільки розробляти якісні та привабливі для споживача продукти, але бути економічно вигідними для підприємств. Дегустаційні методи аналізу, поєднані з класичними інструментами маркетингу – це шлях до створення сильного і довговічного бренду.
Детальніше...
 
Особливості застосування в Україні ТР безпеки низьковольтного електричного обладнання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 22 червня 2012 10:19
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2009 р. № 1149 затверджено Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання. Регламент визначає вимоги щодо безпечності низьковольтного електричного обладнання для забезпечення захисту життя та здоров’я людей, тварин, майна і довкілля та процедури оцінки відповідності електричного обладнання цим вимогам і встановлює порядок їх застосування. Вимоги цього Технічного регламенту (далі – ТР) є обов’язковими для виробників низьковольтного електричного обладнання або їх уповноважених представників, які є резидентами України, чи осіб (резидентів України), які займаються введенням електрообладнання в обіг; центральних органів виконавчої влади, на які покладено функції з технічного регулювання та нагляду за безпечністю низьковольтного електричного обладнання; призначених органів з оцінки відповідності.
Детальніше...
 
Як вибрати якісну «флешку»? Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 06 червня 2012 09:53
Сьогодні на ринку є сотні, тисячі різних моделей USB-накопичувачів («флешок»). За практичності «флешка» не має рівних серед всіх змінних носіїв. Великий обсяг, висока швидкість і надійність зберігання даних, компактність, низьке енергоспоживання і, нарешті, зручність підключення - ось секрет їхньої популярності. Інформація на такому носії може бути записана і прочитана так само, як оперативна пам'ять комп'ютера - практично моментально, при цьому «флешка» може зберігати дані автономно, тобто з вимкненим живленням. Сфера її застосування стає все більш широкою, а пристрої – все більш різноманітними.
Детальніше...
 
До уваги споживачів та суб’єктів господарювання, які використовують ваговимірювальну техніку! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 11 травня 2012 09:11
Значна частина населення Львівщини забезпечує себе продуктами харчування, здійснюючи їх закупівлю на ринках. Це дешевше ніж у магазинах і дає можливість придбати свіжу продукцію. Але не завжди споживачі залишаються задоволеними, відвідавши ринок. Неодноразово їм доводиться стикатися з такими негативними явищами, як обважування і відповідно обрахування, які здійснюють продавці. Це є наслідком того, що продавці під час реалізації своєї продукції застосовують несправні і не повірені засоби вимірювальної техніки. Крім цього, застосовуються ваги для побутового призначення, а також ваги китайського виробництва, які не занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (далі – Реєстр).
Детальніше...
 
Про внесення змін до Закону України «Про якість і безпеку харчових продуктів» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 травня 2012 09:19
За що відповідатимуть виробники

Хоча б раз на день кожен з нас заходить до магазину, щоб купити харчі. Та коли оглядаєш буквально набиті різноманітними товарами полиці, мимоволі закрадається думка — наскільки якісна та безпечна ця продукція. Дослідження, які проводять як громадські організації, так і державні контролюючі органи, доводять, що попри широкий асортимент товарів, справді якісних серед них дуже мало.

Для урядовців ця ситуація не є секретом, тому вони активно працюють над її поліпшенням. З цією метою до Закону «Про якість і безпеку харчових продуктів» та низки інших законів готуються зміни, які повинні кардинально змінити ситуацію на краще.
Детальніше...
 
Концепція державної політики захисту прав споживачів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 29 березня 2012 08:25
КОНЦЕПЦІЯ

Державної політики захисту прав споживачів
 
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Сфера захисту прав споживачів є невід’ємною і вагомою складовою загальних прав людини. Споживач єдиний з усіх суб’єктів ринку, який не є професійним учасником і без державної підтримки не в змозі ефективно відстоювати свої законні права.
Детальніше...
 
До уваги власників ТУ! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 27 березня 2012 08:42
Надаємо перелік технічних умов, держреєстрація яких анульована у лютому 2012 р. на підставі п. 8.5.7 (завантажити перелік) та п. 8.5.8 (завантажити перелік) ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів».
Детальніше...
 
Ультразвукові діагностичні апарати та важливість контролю їх метрологічних характеристик Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 06 березня 2012 10:16
Значення ультразвукових методів досліджень і лікування в сучасній медицині важко переоцінити. Медичні ультразвукові діагностичні апарати (далі – апарати УЗД) застосовують для вирішення широкого спектру завдань, пов'язаних з отриманням діагностичної інформації як якісного, так і кількісного характеру. Робота апаратів УЗД базується на «озвучуванні» людського тіла імпульсними ультразвуковими сигналами (поздовжніми акустичними хвилями), прийманні та аналізі сигналів, відбитих від різних органів. Випускаються як відносно прості апарати УЗД спеціального призначення (наприклад, фетальні монітори для вимірювання частоти серцевих скорочень плода в утробі матері ультразвуковим способом), так і складні ультразвукові системи універсального призначення, що забезпечують діагностику в різних режимах візуалізації та їх комбінаціях. 
Детальніше...
 
До уваги власників ТУ! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 21 лютого 2012 14:18
Надаємо перелік технічних умов, держреєстрація яких анульована у лютому 2012 р. на підставі п. 8.5.7 (завантажити перелік) та п. 8.5.8 (завантажити перелік) ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів».

Джерело: www.csm.kiev.ua
 
Щодо порядку видачі свідоцтв про атестацію вимірювальних лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 лютого 2012 14:15
З метою захисту прав інтересів суспільства, забезпечення безпеки держави, розвитку конкуренції, прозорості процедури видачі документів дозвільного характеру прийнято Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».
Детальніше...
 
Щодо оцінки відповідності та реєстрації декларацій мийних засобів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 10 лютого 2012 14:25
З 01.01.2012р. набув чинності «Технічний регламент мийних засобів», затверджений Постановою КМУ від 20.08.2008р. № 717. Усі мийні засоби, які надійшли на ринок України, як вітчизняного так і закордонного виробництва, мають пройти процедуру оцінку відповідності, а саме виробник або уповноважена виробником особа має зареєструвати в уповноваженому Органі з оцінки відповідності декларацію про відповідність мийного засобу.
Детальніше...
 
Як правильно вибрати санчата? Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 19 січня 2012 16:42
 Нарешті на Львівщині розпочалася справжня зима. Особливо радіють цьому діти, для яких настала довгоочікувана пора катання на санчатах. Але сьогодні санки набули таких модифікацій, що звичний підхід до їхнього вибору – лише за кольором і розміром – не доцільний. Сучасний асортимент значно ширший – від простих пластикових «килимків» до справжніх керованих снігомобілів. Як не розгубитися в цьому розмаїтті та обрати справді якісні та безпечні санки, які довго служитимуть вашій дитині?
 Сьогодні при виготовленні санок використовують різні матеріали. Класичні санчата можуть бути дерев’яними, плетеними, пластиковими або металевими. «При покупці санок звертайте увагу на їх конструкцію. Вона повинна бути міцною, витримувати навантаження не менше 75 кг та передбачати можливість кріплення мотузки», - наголосила начальник відділу технічного нагляду ДП «Львівстандартметрологія» Наталія Трубіцина.
Детальніше...
 
Держспоживінспекція здійснила перевірку новорічних товарів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 грудня 2011 10:14
Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів здійснила перевірку якості новорічних товарів. Про це повідомив голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов на прес-конференції на тему: «Якість новорічних товарів».
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 63 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1269
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1595638
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання