офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
25 | 01 | 2020
До відома споживачів
До уваги споживачів та суб’єктів господарювання, які використовують ваговимірювальну техніку! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 11 травня 2012 09:11
Значна частина населення Львівщини забезпечує себе продуктами харчування, здійснюючи їх закупівлю на ринках. Це дешевше ніж у магазинах і дає можливість придбати свіжу продукцію. Але не завжди споживачі залишаються задоволеними, відвідавши ринок. Неодноразово їм доводиться стикатися з такими негативними явищами, як обважування і відповідно обрахування, які здійснюють продавці. Це є наслідком того, що продавці під час реалізації своєї продукції застосовують несправні і не повірені засоби вимірювальної техніки. Крім цього, застосовуються ваги для побутового призначення, а також ваги китайського виробництва, які не занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки (далі – Реєстр).
Детальніше...
 
Про внесення змін до Закону України «Про якість і безпеку харчових продуктів» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 травня 2012 09:19
За що відповідатимуть виробники

Хоча б раз на день кожен з нас заходить до магазину, щоб купити харчі. Та коли оглядаєш буквально набиті різноманітними товарами полиці, мимоволі закрадається думка — наскільки якісна та безпечна ця продукція. Дослідження, які проводять як громадські організації, так і державні контролюючі органи, доводять, що попри широкий асортимент товарів, справді якісних серед них дуже мало.

Для урядовців ця ситуація не є секретом, тому вони активно працюють над її поліпшенням. З цією метою до Закону «Про якість і безпеку харчових продуктів» та низки інших законів готуються зміни, які повинні кардинально змінити ситуацію на краще.
Детальніше...
 
Концепція державної політики захисту прав споживачів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 29 березня 2012 08:25
КОНЦЕПЦІЯ

Державної політики захисту прав споживачів
 
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Сфера захисту прав споживачів є невід’ємною і вагомою складовою загальних прав людини. Споживач єдиний з усіх суб’єктів ринку, який не є професійним учасником і без державної підтримки не в змозі ефективно відстоювати свої законні права.
Детальніше...
 
До уваги власників ТУ! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 27 березня 2012 08:42
Надаємо перелік технічних умов, держреєстрація яких анульована у лютому 2012 р. на підставі п. 8.5.7 (завантажити перелік) та п. 8.5.8 (завантажити перелік) ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів».
Детальніше...
 
Ультразвукові діагностичні апарати та важливість контролю їх метрологічних характеристик Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 06 березня 2012 10:16
Значення ультразвукових методів досліджень і лікування в сучасній медицині важко переоцінити. Медичні ультразвукові діагностичні апарати (далі – апарати УЗД) застосовують для вирішення широкого спектру завдань, пов'язаних з отриманням діагностичної інформації як якісного, так і кількісного характеру. Робота апаратів УЗД базується на «озвучуванні» людського тіла імпульсними ультразвуковими сигналами (поздовжніми акустичними хвилями), прийманні та аналізі сигналів, відбитих від різних органів. Випускаються як відносно прості апарати УЗД спеціального призначення (наприклад, фетальні монітори для вимірювання частоти серцевих скорочень плода в утробі матері ультразвуковим способом), так і складні ультразвукові системи універсального призначення, що забезпечують діагностику в різних режимах візуалізації та їх комбінаціях. 
Детальніше...
 
До уваги власників ТУ! Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 21 лютого 2012 14:18
Надаємо перелік технічних умов, держреєстрація яких анульована у лютому 2012 р. на підставі п. 8.5.7 (завантажити перелік) та п. 8.5.8 (завантажити перелік) ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів».

Джерело: www.csm.kiev.ua
 
Щодо порядку видачі свідоцтв про атестацію вимірювальних лабораторій Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 лютого 2012 14:15
З метою захисту прав інтересів суспільства, забезпечення безпеки держави, розвитку конкуренції, прозорості процедури видачі документів дозвільного характеру прийнято Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Закон України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».
Детальніше...
 
Щодо оцінки відповідності та реєстрації декларацій мийних засобів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 10 лютого 2012 14:25
З 01.01.2012р. набув чинності «Технічний регламент мийних засобів», затверджений Постановою КМУ від 20.08.2008р. № 717. Усі мийні засоби, які надійшли на ринок України, як вітчизняного так і закордонного виробництва, мають пройти процедуру оцінку відповідності, а саме виробник або уповноважена виробником особа має зареєструвати в уповноваженому Органі з оцінки відповідності декларацію про відповідність мийного засобу.
Детальніше...
 
Як правильно вибрати санчата? Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 19 січня 2012 16:42
 Нарешті на Львівщині розпочалася справжня зима. Особливо радіють цьому діти, для яких настала довгоочікувана пора катання на санчатах. Але сьогодні санки набули таких модифікацій, що звичний підхід до їхнього вибору – лише за кольором і розміром – не доцільний. Сучасний асортимент значно ширший – від простих пластикових «килимків» до справжніх керованих снігомобілів. Як не розгубитися в цьому розмаїтті та обрати справді якісні та безпечні санки, які довго служитимуть вашій дитині?
 Сьогодні при виготовленні санок використовують різні матеріали. Класичні санчата можуть бути дерев’яними, плетеними, пластиковими або металевими. «При покупці санок звертайте увагу на їх конструкцію. Вона повинна бути міцною, витримувати навантаження не менше 75 кг та передбачати можливість кріплення мотузки», - наголосила начальник відділу технічного нагляду ДП «Львівстандартметрологія» Наталія Трубіцина.
Детальніше...
 
Держспоживінспекція здійснила перевірку новорічних товарів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 грудня 2011 10:14
Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів здійснила перевірку якості новорічних товарів. Про це повідомив голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов на прес-конференції на тему: «Якість новорічних товарів».
Детальніше...
 
До уваги власників ТУ! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 25 листопада 2011 08:44
Надаємо переліки технічних умов, держреєстрація яких буде анульована:

• через 2 місяці після опублікування інформації в Бібліографічному покажчику за 3 квартал 2011р. на підставі п.8.5.8 ДСТУ 1.6:2004 “Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів” у зв’язку з відсутністю підприємства-власника технічних умов за адресою, зазначеною в каталожній карті продукції, якщо підприємство-власник ТУ не надасть інформацію щодо зміни своєї адреси в державне підприємство, яке зареєструвало ці ТУ. (Завантажити перелік ТУ)

• через 1 місяць після опублікування інформації в Бібліографічному покажчику за 3 квартал 2011р. на підставі п. 8.5.7 ДСТУ 1.6:2004 та наказу Держспоживстандарту України від 5.09.2011р. №326 , якщо власники ТУ до 05.12.2011р. не приведуть їх у відповідність до вимог законодавства України та нормативних документів, чинних на дану продукцію в Україні. (Завантажити перелік ТУ)
 
Щодо змін до статті 38 Закону "Про безпечність та якість харчових продуктів" Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 17 листопада 2011 09:44
Комітет з питань європейської інтеграції визнав таким, що не суперечить праву Європейського Союзу, проект закону про внесення змін до статті 38 Закону «Про безпечність та якість харчових продуктів» (щодо інформування громадян про відсутність глютену у харчових продуктах).
Детальніше...
 
До уваги керівників підприємств, організацій, виробників продукції Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 01 листопада 2011 14:10
Відповідно до Програми інтеграції України в ЄС:

 
з метою дотримання чинного законодавства України щодо підвищення якості та конкурентоспроможності продукції Вашого виробництва і можливості декларування продукції на підставі проведення випробувань в лабораторії Вашого підприємства:

 
ДП «Львівстандартметрологія» надає наступні послуги:
Детальніше...
 
Що потрібно знати при виборі овочів для заготівлі на зиму Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 27 жовтня 2011 13:44
З приходом осені кожен добрий господар задумується над тим, як правильно заготувати овочі на зиму. Зазвичай кожен із нас шукає якісні продукти. Але чи знаємо ми на що потрібно звертати увагу при купівлі овочів та заготівлі їх на зиму?
Детальніше...
 
Телеканал «ZIK» замовив випробування «швидкої їжі» у харчовій лабораторії Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 11 жовтня 2011 10:33
Телеканал «ZIK» у вересні започаткував цикл телепередач про якість швидкої їжі, так званого «фаст-фуду», у рамках телепрограми «Книга скарг та пропозицій».
Метою програми було довести до споживача інформацію про справжню якість «фаст-фуду», а саме – хот-догів, чебуреків, перепічки (пиріжків, біляшів, хачапурі) та шаурми.
Детальніше...
 
Щодо змін до національних стандартів Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 жовтня 2011 14:32
До уваги власників ТУ!
Наказом Держспоживстандарту України №341 від 19.09.11 р. затверджено
Детальніше...
 
Сир твердий. Який він? Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 14 вересня 2011 09:32
Суб’єкти підприємницької діяльності, які займаються виробництвом молочної продукції, в тому числі сирів, мають керуватися вимогами Законів України «Про молоко та молочні продукти», «Про безпечність та якість харчових продуктів» та нормативними документів на конкретний вид продукції. Відповідно до положень Закону України «Про молоко та молочні продукти», (далі Закон) забороняється при виробництві сирів використовувати добавки, які частково, або повністю замінюють складові молока (молочний жир, молочний білок, лактозу).
Детальніше...
 
Щодо застосування ДСТУ EN 14079:2009 на марлю медичну Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 12 вересня 2011 14:03
Наказом Держспоживстандарту України від 22.06.2009 № 255 було прийнято національний стандарт ДСТУ EN 14079:2009, з наданням йому чинності з 01.09.2009 та затверджено національну зміну №1 до міждержавних стандартів ГОСТ 1207-70 «Повязки медицинские стерильные. Технические условия», ГОСТ 1172-93 «Бинты марлевые медицинские. Технические условия», ГОСТ 1179-93 «Пакеты перевязочные медицинские. Технические условия», ГОСТ 16427-93 «Салфетки и отрезы марлевые медицинские. Технические условия», ГОСТ 22379-77 «Изделия ватно-марлевые медицинские. Технические условия». Цим же наказом скасовано чинність в Україні міждержавного стандарту ГОСТ 9412-93 «Марля медицинская. Общие технические условия».
Детальніше...
 
Відбулось 50-те засідання економічної ради Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 липня 2011 08:26
28 червня 2011 року в м. Москва відбулось 50-те засідання Економічної ради СНД. У роботі заходу в складі української делегації взяв участь Перший заступник Голови Держспоживінспекції України Пшеничка О.В.
Детальніше...
 
Голова державної інспекції з питань захисту прав споживачів брав участь у засіданні МДР Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 травня 2011 12:02
19 травня у м.Мінську (Республіка Білорусь) відбулося п'ятдесят сьоме засідання Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав. Динамічний розвиток ринків товарів і послуг істотно впливає на споживчий попит населення і висуває нові завдання перед системами державного і суспільного захисту прав споживачів. У зв'язку з цим глави урядів прийняли рішення створити Консультативну раду із захисту прав споживачів і внести відповідні зміни до Угоди про основні напрями співпраці держав – учасників Співдружності Незалежних Держав в області захисту прав споживачів від 25 січня 2000 року. На сьогодні законодавство про захист прав споживачів прийняте в більшості держав – учасників СНД. Підписана також Угода про основні напрями співпраці держав – учасників Співдружності Незалежних Держав в області захисту прав споживачів від 25 січня 2000 року. Проте нині існуючий рівень координації діяльності держав – учасників СНД щодо практичної реалізації даної Угоди не дозволяє вирішити проблеми безпеки споживчих товарів і послуг, а також запобігання доступу неякісної продукції на ринки країн СНД, що і зумовило необхідність створення органу галузевої співпраці по захисту прав споживачів.
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 17 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1397
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2115743
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання