офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Нормативно-правові акти в сфері готельних послуг
 

Друкувати

Цей Закон визначає загальні правові, організаційні та соціально-економічні засади реалізації державної політики України в галузі туризму та спрямований на забезпечення закріплених Конституцією України прав громадян на відпочинок, свободу пересування, охорону здоров'я, на безпечне для життя і здоров'я довкілля, задоволення духовних потреб та інших прав при здійсненні туристичних подорожей. Він встановлює засади раціонального використання туристичних ресурсів та регулює відносини, пов'язані з організацією і здійсненням туризму на території України.
 
Друкувати

Цей Закон встановлює правові та організаційні засади стандартизації в Україні і спрямований на забезпечення єдиної технічної політики у цій сфері.
 
Друкувати
Цей Закон визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності.
 
Друкувати

Цей Закон регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.
 
Друкувати

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), і постановив Держспоживстандарту України та іншим центральним органам виконавчої влади привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти згідно з Порядком, затвердженим цією постановою.
 
Друкувати

Ця Постанова встановлює правила визначення вартості робіт з підтвердження відповідності конкретного виду продукції, систем якості, систем управління якістю, систем управління довкіллям, персоналом встановлюється призначеним органом з оцінки відповідності згідно з цими Правилами та затверджується їх керівником.
 
Друкувати

Цей Порядок регулює питання надання юридичними та фізичними особами послуг з тимчасового розміщення (проживання).

 
Друкувати

Розпорядження регламентує заходи на виконання Державної програми розвитку туризму на 2002-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2002 р. N 583
 
Друкувати
НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ УКРАЇНИ

ДСТУ 4268-2003 Послуги туристичнi. Засоби розмiщування. Загальнi вимоги
ДСТУ 4269-2003 Послуги туристичнi. Класифiкацiя готелiв
ДСТУ 4527:2006 “Послуги туристичнi. Засоби розмiщення. Терміни та визначення
Детальніше...
 


Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 41 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762931
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання