офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
21 | 08 | 2019
Відео
Відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» щодо якості продуктів харчування PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 13 червня 2014 13:31
12 червня відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки продуктів харчування на Львівщині, а також чи все те, що виготовляється вітчизняними виробниками та фермерськими господарствами відповідає європейським нормам та стандартам і чи вітчизняні товари є конкурентоздатними на європейських ринках.

У студію до слова на задану тему були запрошені: Юрій Хохлов - заступник начальника відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія», Іван Паньків - директор Львівської аграрної дорадчої служби, Ігор Вус - начальник відділу організації виробництва, маркетингу продукції рослинництва та технічного забезпечення Львівської обласної державної адміністрації. 

 
 
Чи правильно облікує електричну енергію Ваш лічильник? - у прямому ефірі на ТРК «Львів» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 05 червня 2014 09:28
03 червня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання щодо достовірності обліку лічильників електричної енергії, що забезпечується проведенням своєчасної повірки.

Гостем студії була Лілія Тютюнник - провідний інженер з метрології відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин ДП «Львівстандартметрологія», яка розповіла глядачам: які лічильники електричної енергії встановлюють споживачам; який міжповірочний інтервал лічильників електричної енергії; де проводиться повірка лічильників електричної енергії; що робити споживачеві, коли, на його думку, лічильник електроенергії багато рахує; коли проводиться експертна повірка; хто несе відповідальність за не повірений лічильник, його цілісність тощо.

«Повірений лічильник заощаджує кошти споживача. Перед експлуатацією лічильники обов’язково повинні пройти повірку. Періодичність повірки лічильників електричної енергії однофазних індукційних – 8 років, трифазних індукційних - 4 роки, а електронних - від 6 до 16 років,- повідомила Лілія Тютюнник. 

 
Якісні та неякісні товари. Права споживачів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 21 травня 2014 09:49
Вчора, 20 травня, на телеканалі «Львів-ТБ» у соціальному проекті «Соціальна шпаргалка» піднімалися актуальні питання для пресічного споживача, який  придбав неякісний товар, а саме: куди піти? до кого звернутися? скільки заплатити?

Відповіді на запитання, які ускладнюють нам побут надавали фахівці - Надія Бригінець - начальник відділу контролю внутрішньої торгівлі Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області, а також Володимир Васюта - начальник випробувальної лабораторії  та Олександр Белущенко - заступник начальник випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія".

   
 
У прямому ефірі на ТРК «Львів» споживачам нагадали про повірку лічильників тепла PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 15 квітня 2014 09:23
09 квітня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання, пов'язані з завершенням опалювального сезону.

Олександр Байко – начальник відділу та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин ДП «Львівстандартметрологія» закликав споживачів Львівщини у міжопалювальний період здійснити повірку лічильників тепла.

«Відповідно до законодавства, споживачі, які використовують тепло- та водолічильники гарячої води, мають своєчасно здійснювати повірку цих приладів. Повірка лічильника тепла здійснюється у міжповірочний період раз на два або чотири роки, залежно від типу лічильника», - повідомив Олександр Байко.

Крім цього, у студії піднімалися питання щодо рекомендацій по вибору типу теплолічильників; якщо виникли сумніви щодо достовірності показів теплолічильників, які повинні бути дії споживача? вартість повірки та терміни їх виконання тощо.

   
 
Про Конкурс якості продукції розповіла фахівець ДП «Львівстандартметрлогія» на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 28 березня 2014 12:08
26 березня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання, пов'язані з тим, що на Львівщині стартував Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році (далі - Конкурс).

Про те, що представляє собою Конкурс – «100 кращих товарів України»?, хто є організатором?, хто може стати учасником і що для цього необхідно? які етапи проведення та номінації ? що дає підприємствам участь у такому Конкурсі? - розповіла Леся Федак – заступник начальника відділу управління якістю та технічного нагляду ДП «Львівстандартметрологія», секретар регіональної конкурсної комісії.
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір щодо повірки квартирних водолічильників PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 березня 2014 14:35
05 березня 2014 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де обговорювались питання, пов'язані з повіркою квартирних приладів обліку води.

Про те, як ДП «Львівстандартметрологія» вводить можливість повірки приладів обліку води на місці їх експлуатації, - розповів Ярема Олійник – начальник відділу ДП «Львівстандартметрологія». 

   

 
Якість громадського транспорту PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 11 лютого 2014 10:44
7 лютого 2014 року на ТРК «Львів» у програмі «Сусіди» журналісти не оминули завжди актуальної теми – якості громадського транспорту, враховуючи досвід нашого міста у цій сфері.

Проблема якісного транспортного обслуговування перевезення пасажирів на міських, міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування є надзвичайно актуальною. 68% мешканців міст і сіл регулярно користуються громадським транспортом. Однак, культура, комфорт та безпека пасажирів, на жаль, залишається на низькому рівні.
Детальніше...
 
Про електробезпеку побутових приладів, - розповів фахівець ДП "Львівcтандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 лютого 2014 17:01
04 лютого 2014 року відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із безпекою та якістю електропобутових приладів. Глядачі дізналися зі слів фахівця, що собою являє поняття «електромагнітна сумісність».

«Для того, щоб уберегти себе від неякісних та небезпечних пристроїв, споживач повинен пам’ятати про своє право попросити у продавця сертифікат чи декларацію про відповідність. Наявність таких документів означає, що прилад пройшов повний комплекс випробувань та відповідає відповідним вимогам міжнародних стандартів», - розповів у студії – Роман Теребушко – начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».
Детальніше...
 
Правдивість зірок готелів та вимоги, яким повинен відповідати заклад PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 січня 2014 15:56
Сьогодні відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із внесенням змін в Закон України «Про туризм» у жовтні 2013 року, а саме йшлося про статтю 19 щодо «заборони надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії»
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір щодо мийних засобів на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав пр   
Понеділок, 02 грудня 2013 11:38
29 листопада 2013 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані з новою версією Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2013р. № 408.

Про основні вимоги Технічного регламенту, а саме: здатність до первинного та повного біологічного розкладу поверхнево-активних речовин, обов’язкове маркування та обмеження щодо вмісту фосфатів та інших сполук фосфору, - розповів Сергій Мачуляк - інженер першої категорії відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

Під час програми телеглядачі мали нагоду детальніше дізнатися: чи органічна косметика є дійсно органічною, про адаптацію вітчизняного законодавства до європейських норм тощо.
 
   
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 37 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1382
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 1936476
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання