офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
11 | 12 | 2019
Відео
Правдивість зірок готелів та вимоги, яким повинен відповідати заклад PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 січня 2014 15:56
Сьогодні відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із внесенням змін в Закон України «Про туризм» у жовтні 2013 року, а саме йшлося про статтю 19 щодо «заборони надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії»
Детальніше...
 
Відбувся прямий ефір щодо мийних засобів на ТРК "Львів" PDF Друкувати
Написав пр   
Понеділок, 02 грудня 2013 11:38
29 листопада 2013 р. відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове», де активно обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані з новою версією Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2013р. № 408.

Про основні вимоги Технічного регламенту, а саме: здатність до первинного та повного біологічного розкладу поверхнево-активних речовин, обов’язкове маркування та обмеження щодо вмісту фосфатів та інших сполук фосфору, - розповів Сергій Мачуляк - інженер першої категорії відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

Під час програми телеглядачі мали нагоду детальніше дізнатися: чи органічна косметика є дійсно органічною, про адаптацію вітчизняного законодавства до європейських норм тощо.
 
   
 
Що повинен знати споживач, щоб не бути обваженим? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 23 вересня 2013 09:42
19 вересня, відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо стану засобів ваговимірювальної техніки, яка використовується при проведенні торговельно-комерційних операцій на підприємствах торгівлі.

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник відділу метрологічного контролю за забезпеченням єдності вимірювань ДП «Львівстандартметрологія» - Надія Мотало, начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки геометричних і механічних величин ДП «Львівстандартметрологія» - Андрій Мазур та в.о. начальника відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області – Андрій Жукевич.

  
 
Як на Львівщині проходить процес підготовки до опалювального сезону 2013-2014? PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 вересня 2013 21:32
03 вересня 2013 р. у прямому ефірі ведучі та гості програми “Вечір у Львові” (ТРК «Львів») обговорювали важливі та актуальні питання, пов'язані з наближенням опалювального сезону 2013-2014 рр. на Львівщині.

У студію до слова на задану тему були запрошені: Іван Гринда — депутат Львівської міської ради, Степан Пакіж — керівник ЛМКП “Львівтеплоенерго” та Ігор Щур — заступник генерального директора з питань метрології ДП “Львівстандартметрологія”.

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися: - про терміни завершення підготовки до опалювального сезону; - чи повірені теплолічильники Львівщини, а також де, як, за скільки коштів можна здійснити повірку теплолічильника у Львові?; - чи вигідно населенню встановлювати лічильник на тепло? Та багато іншої корисної інформації можна дізнатися із запису прямого ефіру програми “Вечір у Львові”.

   
 
Чи можна вживати енергетичні напої?,- досліджували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 серпня 2013 09:08
Відбувся прямий ефір програми «Вечір у Львові» ( ТРК «Львів»), де фахівці з’ясовували актуальне питання - чи можна вживати енергетичні напої? Оскільки, у сучасному суспільстві, де всі кудись поспішають і намагаються зробити максимум справ протягом одного дня, енергетичний напій став для деяких невід'ємною частиною повсякденного раціону.

В студію до слова були запрошені: заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Белущенко та Мирослава Кабанчик – головний лікар обласного державного клінічного наркологічного диспансеру, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків енергетичних напоїв у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».

      
 
Про якість шкільних виробів говорили у прямому ефірі фахівці ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 серпня 2013 13:15
Вчора, 12 серпня, відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки товарів шкільного асортименту таких як: портфелі, канцтовари (зошити, папки, олівці, лінійки тощо).

У телепрограмі на задану тему виступили: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» - Володимир Васюта та Петро Галущак – заступник голови спілки багатодітних сімей «Щаслива родина».

     
 
Відбувся прямий ефір за участю фахівців ДП "Львівстандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 31 липня 2013 19:47
Відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів» щодо питань якості та безпеки плавзасобів таких як: надувні матраци, нарукавники, кола, захисні окуляри для води.
У телепрограмі на тему: «Безпека на воді» виступили: заступник начальника лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Олександр Белущенко, начальник відділу моніторингу Головного управління Держсанепідемслужби у Львівській області  Сергій Ющенко, начальник Рятувально-водолазної служби у Львівській області Роман Фіца.

    
 
За результатами перевірок встановлено, що кожна п'ята іграшка - це брак PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 11:27
На телеканалі «ZІК» у програмі «Огляд дня» у рубриці «Економіка зблизька» журналісти не оминули актуальної на сьогодні теми – якість та безпека дитячих іграшок.

Результати журналістського розслідування показали, що кожна п’ята іграшка в Україні – це брак. Лише за півроку Інспекція з питань захисту прав споживачів у Львівській області (далі - Інспекція) оштрафувала підприємців за продаж небезпечних забавок на понад 1 млн. грн. Зі 100 тис. перевірених товарів – 20 тис., стверджують спеціалісти Інспекції, шкідливі. Зокрема, львівські фахівці розповідають, що в області протестували до п’яти видів іграшок. Результати – невтішні.

«Більше 40-45% - це іграшка, яка не відповідає вимогам якості та безпеки. Найбільше недоліків у іграшках китайського виробництва. Натомість польські та вітчизняні іграшки значно якісніші»,- зазначила начальник відділу Надія Бригінець.

У лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» були проведені випробування і підведено підсумки, що: «найнебезпечнішими виявилися іграшки для дітей до трьох років, оскільки багато таких забавок є резиновими і покриті яскравими фарбами, які, як було виявлено, містили токсичні елементи, важкі метали», - розповів начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта.

Про такі порушення повідомив також Денис Павловський – координатор проекту Всеукраїнської екологічної, громадської організації «Мама-86»: «Перевіряли на вміст шести хімічних елементів. Це були свинець, ртуть, кадмій, сурма, миш’як і хром. Ми закупили 50 іграшок в Україні – у спеціалізованих магазинах та звичайних ринках. З’ясувалося, що 19 іграшок містять токсичні метали. Це становить близько 38-40 %».


     
 
 
Чи безпечні іграшки, якими бавляться наші діти ?, - з’ясовували фахівці ДП «Львівстандартметрологія» PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 липня 2013 10:36
У прямому ефірі місцевого телеканалу ТРК «Львів» брали участь фахівці ДП «Львівстандартметрологія» з питань якості та безпеки дитячих іграшок. Зокрема, в студію до слова були запрошені: начальник лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта, головний спеціаліст відділення гігієни дітей і підлітків Львівської обласної СЕС Ростислав Валовий та начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області Юрій Гринів, а також глядачам було продемонстровано випробування зразків дитячих іграшок у лабораторії харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».   
 
 
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" перевірили якість плавзасобів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 16 липня 2013 07:59
Відпочинок влітку не можливо собі уявити без перебування у воді.

Журналісти програми «Зона конфлікту» (ТРК «Львів») спільно з фахівцями випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» не залишилися осторонь від дослідження теми якості та безпечності плавзасобів – надувних кіл, матраців, нарукавників, захисних окулярів для води тощо.

Придбані плавзасоби були направлені до лабораторії на випробування.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 29 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1395
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2072185
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання