офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
18 | 03 | 2018
Конкурси
Юна львів’янка здобула перемогу на виставці дитячого малюнка Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 26 листопада 2015 10:09
20 листопада 2015 р. у приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження дітей-переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». 
Детальніше...
 
На Львівщині підведені підсумки регіонального етапу виставки-конкурсу дитячого малюнка Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 07 жовтня 2015 08:53
 Національна Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» проводиться вже дванадцятий рік поспіль. Метою її проведення є формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства – образного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризація руху за підвищення якості життя. 
Детальніше...
 
Підсумки регіонального етапу Конкурсу «100 кращих товарів України» у 2015 році Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 22 вересня 2015 14:50
 


У 2015 році на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у Львівській області, який щорічно проводить ДП «Львівстандартметрологія» було прийнято 52 заявки від 49 підприємств. За результатами роботи регіональної конкурсної комісії визначено та затверджено 34 підприємства-фіналісти (39 види продукції та послуг).
Детальніше...
 
Львівські експерти Конкурсу «100 кращих товарів України» побували на Волині Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 17 вересня 2015 09:03
З 9 до 11 вересня на Волині працювала група експертів загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

До складу групи увійшли: головний експертпровідний інженер ДП «Житомирстандартметрологія» Алла Козінчук, експерти – провідний інженер зі стандартизації ДП «Волиньстандартметрологія» Роман Грибанов та інженер 1 категорії ДП «Львівстандартметрологія» Галина Леньо.

Експерти оглянути підприємства–учасники загальнодержавного етапу Конкурсу, ознайомились з процесами виробництва продукції, надання послуг, перевірили документацію учасників Конкурсу, підтвердили кількість балів, яку встановили експерти регіонального етапу, поспілкувались з керівниками підприємств, позитивно провели оцінювання якості продукції та послуги.

За результатами роботи експерти нарахували додаткові бали учасникам Конкурсу за визначеними критеріями: за наявність торгової марки, логотипа на заявлену продукцію; за відсутність заборгованості із заробітної плати та заборгованості з платежів до бюджету (зокрема до фондів державного страхування); за використання ресурсо - та енергоощадних технологій; за наявність сертифікованих систем управління (за кожну окремо) тощо. Загалом за 26 критеріями експерти додавали бали. Адже, винятково на загальнодержавному етапі експерти під час оцінювання якості продукції можуть зняти не більше ніж 20 балів, зазначаючи конкретні причини зняття, або нарахувати додаткові бали учаснику Конкурсу, але не більше ніж 30 балів, за додатковими критеріями.

У цьому році учасниками загальнодержавного етапу Конкурсу стали:

- у номінації ПРОДУКЦІЯ: - ковбаса варено-копчена «Московська» вищого сорту та Сардельки варені «Царські» вищого сорту – виробник Підприємець Дмитрук Юлія Ростиславівна; ковбаса варена «Молочна» вищого сорту – виробник ТзОВ «ВІО-Захід»; макаронні вироби «Спіраль» фасовані ТМ «Макарелла – виробникТОВ «Промислова компанія «ЗАГРАВА»; ковбаса напівкопчена вищого сорту «Краківська» згідно з ДСТУ 4435 - виробник ТзОВ «Забіяка».

У номінації РОБОТА ТА ПОСЛУГИ: спеціальні форми обслуговування – Нововолинське вище професійне училище.
Джерело:
http://volynstandart.com.ua
 
Триває регіональний етап Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 04 червня 2015 08:21
ДП «Львівстандартметрологія» продовжує приймати від товаровиробників Львівщини заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» ( далі-Конкурс) у 2015 році
Детальніше...
 
До уваги юних художників Львівщини! Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 квітня 2015 09:27
З 1 квітня 2015 року стартувала 12-та виставка-конкурс дитячого малюнка, якій Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 лютого 2013 року № 89-р надав статус національної, чим підтвердив її важливе значення щодо формування у дітей розуміння безпечності продуктів харчування, необхідності запобігання виробництву неякісних товарів.
Детальніше...
 
Стартував Конкурс "100 кращих товарів України" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 08 квітня 2015 14:33
ДП «Львівстандартметрологія» запрошує товаровиробників, підприємства, організації та установи усіх форм власності м. Львова та Львівської області до участі в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2015 році.

Офіційним організатором Конкурсу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. На обласному рівні керівництво, організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюють регіональна конкурсна комісія ДП “Львівстандартметрологія” за сприянням обласної державної адміністрації.
Детальніше...
 
Визначено 100 кращих товарів, робіт, послуг України 2014 року, серед яких 7 представників Львівщини Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 21 листопада 2014 14:24
20 листопада 2014 року у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2014 року (далі - Конкурс).

Відкрили урочисту церемонію нагородження Заслужені артисти України Анатолій Гнатюк та Оксана Антонюк вітальними словами, які надійшли на адресу переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Голови Головної конкурсної комісії Валерія Пятницького.

Вручали нагороди та дипломи переможцям і лауреатам Всеукраїнського конкурсу якості заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Роман Качур, Директор департаменту технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку Леонід Віткін, завідувач сектором технічного регулювання та захисту прав споживачів Кабінету Міністрів України Олександр Бурлаков, радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Жовтуха, заступник директора департаменту технічного регулювання та метрології – начальник управління стандартизації, аналізу та міжнародного співробітництва Мінекономрозвитку Наталія Старікова, в. о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Ольга Нагорна, заступник начальника управління промисловості та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації Наталія Ковалішина, голова профспілки машинобудівників та приладобудівників України, Голова наглядової ради Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Анатолій Кубраченко, начальник управління оцінки відповідності та технічних регламентів департаменту технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку Валентина Янович, заступник директора департаменту розвитку торгівлі Мінекономрозвитку Сергій Литвиненко, начальник адміністративного управління Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Наталя Шебанова, заступник директора департаменту технічного регулювання та метрології – начальник управління метрології Мінекономрозвитку Юрій Попруга, заступник начальника відділу науково-технічної та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації Олег Савченко.
Детальніше...
 
Юна львів’янка здобула перемогу на виставці дитячого малюнка Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 20 листопада 2014 11:28
19 листопада 2014 р. у приміщенні ДП «УкрНДНЦ» (м.Київ) відбулася урочиста церемонія нагородження дітей-переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

Львівщину на виставці представляла юна художниця – Ліза Островська (6 років), яка здобула перемогу у I-й віковій категорії (5-8 років) за номінацією «Ми архітектори якісного світу» з малюнком – «Місто майбутнього». 

Детальніше...
 
Підведено підсумки регіонального етапу Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 17 вересня 2014 09:26
На обласному рівні керівництво, організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» (далі-Конкурс) здійснює регіональна конкурсна комісія ДП «Львівстандартметрологія», яка підвела підсумки регіонального етапу Конкурсу у 2014 році.

Цього року, незважаючи на складну ситуацію в державі, підприємства Львівської області активно відгукнулися взяти участь у Конкурсі.

За підведеними підсумками бажання взяти участь у конкурсі виявила рекордна кількість учасників - понад 300 підприємств, серед яких було обрано 70 найкращих. Серед них представники харчової промисловості, будівельної продукції, лікувальні заклади тощо.
Детальніше...
 
Триває регіональний етап Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 24 квітня 2014 10:43
ДП «Львівстандартметрологія» продовжує приймати від товаровиробників Львівщини заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році.

Станом на 24 квітня 2014 р. у регіональному етапі Конкурсу приймають участь 60 підприємств, що здійснюють виробництво продукції та надають послуги за такими номінаціями:

- продовольчі товари (молочні, хлібобулочні, ковбасні, кондитерські вироби, пиво, соки тощо);

- промислові товари (будівельні конструкції, тара та пакування, устаткування, котли, електрокардіографи, велосипеди триколісні тощо);

- послуги (проживання та харчування, медичного діагностування, офтольмологічні послуги,  оптово-роздрібної торгівлі тощо). 
Детальніше...
 
До уваги юних художників Львівщини! Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 31 березня 2014 08:56
З 1 квітня 2014 року стартує щорічна Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», якій Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 лютого 2013 року № 89-р надав статус національної, чим підтвердив її важливе значення щодо формування у дітей розуміння безпечності продуктів харчування, необхідності запобігання виробництву неякісних товарів. 
Детальніше...
 
Увага! На Львівщині стартував Конкурс "100 кращих товарів України" у 2014 році Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 17 березня 2014 10:46ДП «Львівстандартметрологія»
запрошує товаровиробників, підприємства, організації та установи усіх форм власності м.Львова та Львівської області до участі в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2014 році.

Офіційним організатором Конкурсу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. На обласному рівні керівництво, організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу здійснюють регіональна конкурсна комісія ДП “Львівстандартметрологія” за сприянням обласної державної адміністрації. 
Детальніше...
 
Увага! Завершується прийом робіт до виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити ..." Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 20 серпня 2013 10:42
2013 рік – 10-й ювілейний рік проведення Всеукраїнської виставки -конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі». Кабінет Міністрів України розпорядженням від 11 лютого 2013 року № 89-р надав Всеукраїнській виставці-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» статус національної - чим підтвердив її велике значення щодо формування у дітей розуміння безпечності продуктів харчування, необхідності запобігання виробництву неякісних товарів.
 
Нагадуємо:

Участь у виставці-конкурсі "Я хочу жити в якісному світі" можуть брати діти таких вікових категорій:
- категорія: 5 - 8 років;
- категорія: 9 - 12 років;
- категорія: 13 - 17 років.
Детальніше...
 
Триває регіональний етап Конкурсу «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 травня 2013 14:18
Триває прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів робіт послуг) – «100 кращих товарів України».

Станом на 12 червня 2013 року у регіональному етапі Конкурсу приймають участь такі підприємства:

- ТзОВ «Ременерго»
-  ТзОВ «Галицька здоба»
-  ДП «Фарматрейд»
- ТзОВ «Екологія» (2 заявки)
-  ФОП Мікулінська
-  ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр»
-  ДП «Львівський державний ювелірний завод»
- ТзОВ «Львівагропродукт» (2 заявки)
- ТзОВ «Барком»
-  ПП «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб»
-  ПАТ «Галенергобудпром»
-  Філія ТОВ «Карпатські мінеральні води»
- ПрАТ «Галичина»
-  ФОП Музика О.В.
- ПП «Хлібне Джерело»
-  СКК «Моршинкурорт»
- ТзОВ "ТПК-Профіль ГП"
Детальніше...
 
Стартував конкурс «100 кращих товарів України» Друкувати
Написав преса   
Середа, 27 березня 2013 09:26
Підприємства, які прагнуть підтвердити своє лідерство в галузі якості та привернути увагу нових вітчизняних і зарубіжних замовників, ще протягом трьох місяців можуть подавати заявки на участь у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».
Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у четвертому конкурсі на здобуття премії СНД Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 05 листопада 2012 09:55
На виконання Рішення Ради глав урядів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав від 25 листопаду 2005 року, Рішення засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації від 24 травня 2012 року № 41 та згідно з протокольним рішенням національної конкурсної комісії (НКК) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України від 17 жовтня 2012 року оголошується проведення національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг (далі - Конкурс). 
Детальніше...
 
Оголошено 4-ий Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 16 липня 2012 08:23
Оголошено 4-ий Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2012-2013 рр.

Рішення про оголошення 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2012-2013 рр. було прийнято на 41-му засідання Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації.

Докладна інформація щодо проведення Конкурса надається на сайті Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації.
 
Джерело: www.csm.kiev.ua
 
100 кращих товарів України Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 02 квітня 2012 12:16

Щороку ДП «Львівстандартметрологія» на регіональному рівні проводить Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». Поставлені вимоги дають змогу учасникам самостійно оцінити свою конкурентоздатність на українському ринку, а дотримання їх сприяє подальшому виробництву високоякісної продукції (товарів, робіт, послуг), розробці та впровадженню систем управління якістю та навколишнім середовищем, поширенню досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги) та має низку інших переваг.
Детальніше...
 
Конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 листопада 2011 12:38
Щорічно ДП "Львівстандартметрологія" проводить регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку на споживчу тематику “Я хочу жити в якісному світі”. Конкурс має на меті сприяти формуванню у свідомості дітей асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію, сприяти популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 45 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1282
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1672128
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання