офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 11 | 2018
Новини Мінекономрозвитку
Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від господарської діяльності PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 16 листопада 2018 09:23
Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Мінекономрозвитку здійснює моніторинг призначених органів і визнаних незалежних організацій стосовно їх відповідності вимогам, установленим Законом України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” та відповідними технічними регламентами. Рішення Уряду дозволить покращити умови ведення бізнесу в Україні, знизити адміністративний тиск на суб’єктів господарювання шляхом оптимізації проведення заходів планового нагляду (контролю).

Постанова КМУ від 31 жовтня 2018 р. № 937 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі".
 
Щодо затвердження Технічного регламенту маркування матеріалів для складових взуття... PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 05 жовтня 2018 09:09
Оприлюднено проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про затвердження Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу споживачу”.

На сьогодні в Україні чинним є Технічний регламент маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.06.2011 № 632 (далі – Технічний регламент), розроблений на основі Директиви 1994/11/ЄС.
Детальніше...
 
Зміни до "Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 15 серпня 2018 08:40

Відповідно до статті 5 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (далі – Закон), в Україні застосовуються одиниці вимірювання Міжнародної системи одиниць (SI), прийнятої Генеральною конференцією з мір та ваг і рекомендованої Міжнародною організацією законодавчої метрології, а саме:
1) основні одиниці SI;
2) похідні одиниці SI;
3) десяткові кратні і частинні від одиниць SI. 
Детальніше...
 
Запропоновано зміни для підвищення рівня безпеки дорожнього руху шляхом впровадження сучасних ЗВТ PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 17 липня 2018 16:37
Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94» ( далі - проект Постанови).

Прийняття проекту Постанови дозволить підвищити ефективність контролю за дотриманням правил дорожнього руху шляхом застосування сучасних ЗВТ, які мають функції фото-, відеофіксації в автоматичному режимі та можливості використання їх для фіксації порушень правил дорожнього руху. Завдяки цьому стане можливим отримувати достовірні результати фіксації в автоматичному режимі подій з ознаками порушень правил дорожнього руху та використовувати їх як достатні та належні докази у справах про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху для притягнення правопорушників до відповідальності.

Для досягнення вказаної мети необхідно  внести зміни до пункту 21 додатку 1 до Технічного регламенту та пункту 20 Переліку категорій ЗВТ.
 
 
Запропоновано внести зміни у Технічний регламент безпеки машин PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 13 червня 2018 10:34
Мінекономрозвитку розробило та оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі − проект постанови).

Впровадження положень проекту постанови забезпечить приведення національного законодавства у відповідність із нормами законодавства ЄС, сприятиме скорішому укладанню Угоди АСАА у відповідних секторах промислової продукції, що усуне технічні бар’єри в торгівлі відповідною продукцією та забезпечить доступ на ринок ЄС українським виробникам на тих самих умовах, що діють для виробників держав-членів ЄС.
 
Проект ЗУ “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 травня 2018 15:32
 
Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку встановлення категорій готелям..." PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 08 травня 2018 09:00
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)".

Прийняття запропонованого регуляторного акта дозволить врегулювати процедуру проходження сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та оцінювання відповідності готелів вимогам ДСТУ 4269:2003 "Послуги туристичні. Класифікація готелів", шляхом надання повноважень для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) підприємствам, установам, організаціям, які акредитовані Національним агентством з акредитації України. 

Аналіз регуляторного впливу 

Пояснювальна записка 

Довідково
ДП "Львівстандартметрологія" - орган із сертифікації продукції акредитований Національним агенством з акредитації України (атестат акредитації №1О210 від 27.11.17р.), здійснює сертифікацію послуг з тимчасового розміщення (проживання).

За детальною інформацією звертатися:
м.Львів, вул.Князя Романа,38, кім.213,
тел. 261-61-83, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
відділ оцінки відповідності та якості
 
Щодо встановлення метрологічних вимог до фасованих товарів PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 06 березня 2018 12:34
5 березня 2018 року набув чинності наказ Мінекономрозвитку України від 5 липня 2017 року № 969 «Про встановлення метрологічних вимог до фасованих товарів».

Відповідно до наказу встановлені наступні вимоги до фасованих товарів:
- до відхилень кількості фасованих товарів в упаковках від номінального значення відповідно до ДСТУ OIML R 87 "Кількість фасованого товару в упаковках";
- до задекларованої кількості нетто фасованих товарів відповідно до розділу 5 ДСТУ OIML R 79 "Товари фасовані. Вимоги до марковання".

Метрологічні вимоги не застосовуються до упакованих одиниць, виготовлених відповідно до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку, за умови нанесення на них знака відповідності упакованої одиниці та Технічного регламенту щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, за умови нанесення на них знака відповідності мірної пляшки.

Фасовані товари, які були введені в обіг не пізніше ніж через 3 роки з дня набрання чинності цим наказом і не відповідають метрологічним вимогам, можуть надаватися на ринку до закінчення терміну їх придатності.
 
Запропоновано внести зміни до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 30 жовтня 2017 11:31
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності” (далі – проект Закону).

Проект Закону розроблено з метою уникнення порушення Україною взятих на себе міжнародних зобов’язань та узгодження положень законів України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (далі – Закон про метрологію), "Про технічні регламенти та оцінку відповідності", "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", "Про теплопостачання" під час провадження метрологічної діяльності.

Проектом Закону пропонується виключити частину четверту статті 17 Закону про метрологію, яка регулює відносини між суб’єктами господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання, та громадянами України, які ці послуги отримують, як таку, що не відповідає предмету регулювання цього закону.
 
Оприлюднено Проект Закону України "Про приєднання України до Метричної конвенції" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 20 вересня 2017 10:52
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект Закону України "Про приєднання України до Метричної конвенції" (далі - проект  Закону).

Проект Закону розроблено на виконання частини 7 статті 56 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, відповідно до якої Україна у повному обсязі повинна забезпечувати участь відповідних національних органів у європейських та міжнародних організаціях із законодавчої та фундаментальної метрології відповідно до сфери її діяльності та статусу членства у цих організаціях, та пункту 55 Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 844-р. 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 31 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1336
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1786790
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання